Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry mechanik z wroclawia lub okolic


WYSKUN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakladam ten temat bo wczesniej w innym temacie nikt mi nie odpisal:) poprisze o namiary na osobe lub mechanika z wrocka lub okolic ktory sie zna na 1.8t. Mam 2 problemy z autkiem, jednym juz sie zajmuje dzięki pomocy klubowiczom natomiast drugi problem jest taki, że:

Autko czy cieple czy zimne to skychac takie "cyk CYK cyk... Cyk CYK cyk.. Cyk CYK cyk..." z tylnej czesci silnika. Niektorzy mowia że to napinacz lub łańcuch lub szklanki lub cos innego. Żeby nie wymieniac pół osprzetu chciakbym aby ktos na żywo to posluchal najpierw. Dźwięk nie jest jakiś głośny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wroclaw to polecam serwis romka smietanki na monte cassino 28 gosciu zwlaszcza wlasciciel zna sie bardzo dobrze na b5 sam taka jezdzil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Auto Setup z opolskiej we Wroclawiu. umawiać się z Kamilem.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Dzieki wezme go pod uwage, narazie skorzystalem z opoini kolegu "szachu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyk CYK cyk... Cyk CYK cyk.. Cyk CYK cyk..

Sprawdź czy to nie zawór od EVAPu

Evap sobie cyka to prawda ale tamto cykanie to szklanki. Po wymianie oleju z castrola na motul ciut Ucichlo. W warsztacie specjalizujacym sie w VAGu mowil ze to tak cicho cyka ze nie ma sensu sie tym zajmowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego mechanika polecacie do: nie otwiera sor maska, wyciek z miski?

Nie rozumiem pytania:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecacie kogoś okolice stadion, maslice, stabłowice, lesnica ?

Bieżące wymiany, vag, koniecznie musi siedzieć w audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokola ROSZKA CZESŁAW
Adres: Braterska 6, 50-001 Wrocław
Telefon: +48 717274257
Tel kom: 602137181
Jak coś trzeba powiedzieć, że od Maćka
Edytowane przez Maciasp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o ECUproject ? robią bieżące naprawy itd czy tylko tunning ?

nic nie wiem o nich natomiast ostatnio ja i koledzy dalismy razem 4 auta do nowopowstalego serwisu "auto na kawe" na ul tyskiej 1. i za kazdym razem wszytsko bylo ok. Jest protokoł przyjecia, protokol odbioru a jak u kolegi robili zawieszenie i cos tam zapomnieli zrobic to koelga przyjechal do nich z gwarancja i zrobili mu reszte za darmo. Ja u nich w audi wymienialem klocki z przodu i tylu i tarcze z przodu (wszytsko z textara) i czesci plus robocizna zaplacilem 800zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy ale myślę że się wkręcę. Ja wiem że uczciwości ciężko w dzisiejszych czasach szukać ale jednak może. Szukam mechanika do mojego autka. Poprzedni mechanik cóż terminy kosmos reklamacja za reklamacją, a jak nie do końca kuma, to mówi grzecznie ze jedz tam jedz tam oni się na tym znają. Szukam kogoś komu zostawiam kluczyki i wiem że odbieram auto naprawione i nie za worek złota. 

Polecicie kogoś do normalnych serwisów oleje klocki ale też od wtrysków kopcenia i miliona rzeczy które uwielbiają wyskoczyć z niesnacka. Co najważniejsze z Wrocławia !!!!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam ogarniętej osoby znającą dobrze 1.8T  dokładniej a4 b6 BFB ,konkretniej płukanie silnika,czyszczenie miski smoka pokrywy zaworów z nagaru... ew. diagnostyka 

Kotlina Kłodzka,okolice Olesna, kluczborka,Wrocławia + -100km

Profilaktyka przede wszystkim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...