Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mebleusz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mebleusz

  1. Jak masz anb to szukaj kompletu sprzegla od 80 1.9 TDI, nabijaj kewlar, docisk do sprawdzenia lub na podwojne sloneczko lub jakis docisk vr6 sachsa nowy i smigasz do 2xx koni, bez sensu te 240 i kombinowanie z LT itp w benzynie nie ten Nm zeby wrzucac takie cyborgi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. ...

    mebleusz odpowiedział(a) na mebleusz temat w Audi A4 B5
  3. ...

    mebleusz opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    czesc,
  4. jak z włożeniem td04? co dokładnie było robione z kolektorem turboworks, skąd ogarnąłeś węże oleju (splyw. doplyw) i jak to się prezentuje kosztowo. moze byc pw
  5. mebleusz opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    cześć, td04 19t od k64 już powiedzmy w koszyku, ale zastanawia mnie jedna sprawa. Czy jak zacznę się bawić w podnoszenie mocy powiedzmy do tych ~270-280km to jazda po mieście nie stanie się uciążliwa ? generalnia plan jest na 440cc+td04+044+fmic+dp/wydech. oczywiście dodatkowo lpg jak będzie z jazdą na codzień? oprócz piątkowego upalania, będę cieszył się z dojazdów do pracy i po bułki do biedry? Wiem, że pytanie może wydawać się trochę z d*py ale wolałbym uniknąć poszukiwać golfa mk3 w tedeiku na daily
  6. mebleusz opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    cześć, przymierzam się do zmiany wydechu w swoim a4 1.8t. Zastanawiam się nad pełnym przelotem od dp do samego końca 2,5", pytanie pojawia się jedno - montować tłumik końcowy czy robić po prostu full przelot? Wiem, że może być trochę głośny ale w przyszłości myślę o wrzuceniu turbo+większych wtrysków, więc może nowe turbo miałoby czym "oddychać". Ktoś ma doświadczenie w tym temacie?
  7. taka wielka loche chcesz upchac pod zderzak?
  8. z tym licznikiem to jakas wieksza rzezba jest przy wkladaniu?
  9. sytuacja z wahaczami troche wymuszona, bo było do wymiany pare gum z tyłu to już zrobiłem całość, a jak już tył to i przód. Przy wymianie sprzegła żal było nie uszczelnić porządnie skrzyni więc jakoś tak to wszystko wyszło. co ciekawe lista części do wymiany wcale się nie pomniejsza, pierwszy na liście jest kolektor wydechowy, który pękł, licznik w ktorym padl predkosciomierz i cos przepustnica swiruje. Znając mnie to przy okazji ściagania kolektora, trzeba będzie dłubnąc turbo
  10. Dystansow nie ma zadnych jeszcze.Z nowosci to wpadl caly nowy zawias tyl, lekko poprawiony dolot, linka maski. Auto stoi teraz i czeka na zrzucenie skrzyni, zobaczymy czy dwumas ma sie dobrze, jesli tak to docisk awx+kewlar a jak nie to jednomas abf, docisk abf i tarcza kewlar Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Auto zyje i ma sie dobrze. Wpadl jednomas z 1z , tarcza kewlar. Do tego caly nowy wielowahacz, przeguby wewnetrzne z przodu, uszczelka walu w skrzyni, nowy olej w skrzyni, poduszki skrzyni czujnik predkosci i zimowki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. wszystko oryginał Ostatnie pytanie na temat sprzegla, zestaw na kewlarze z 80 1z podejdzje zczy musi byc koniecznie 2.0 16v Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. interesuje mnie odpowiedź na pytanie czy podjedzie do mnie jednomasowe koło zamachowe, tarcza obita kevlarem oraz wzmocniony docisk z audi 80 1z, nigdzie nie moge znalezc jednoznacznej odpowiedzi.
  13. cały zestaw z 80ki + tarcza okuta kevlarem i podtoczone koło nie będzie żadnego pakietu s bo to a4 a nie s4 z tymi pakietami sie robia jak ze znaczkiem m-power przylepiają do czego sie da a później sie okazuje że w Nowym Sączu jeżdzą same s4 tdi nie chce tu nikogo obrazić tylko dla mnie s4 to 2.7 biturbo a nie a4 1.9 tdi ze zderzakami od s4 ale to moje zdanie A wysprzeglik i przewody ori? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. pytanei zasadnicze, czy musi byc ten jednomas ? 95% ludiz z tego watku rzuca sie an jednomas i na niewiadomo jakie mocne sprzeglo a czesto maja seryjne auto... czesc nawet nie potrzebuje jednomasu, ma dobry dwumas a wraz wymienia Moja dwumasa to smietnik, styczen wpada td04 19 wiec troche lepiej niz seria Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. koledzy co mądrego do 1.8t quattro? naczytałem się, jedni pisza docisk LT, drudzy ze do miasta docisk z LT to jest mega lipa. Jestem w wielkiej kropce, auto stoi ze zrzucona skrzynia i czeka na jednomas, jakies konkrety? zamach 80 2.0 8v czy 16v? tarcza docisk?
  16. Jakie sprzeglo? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. dobra chłopaki prośba o radę, potrzebuję zmienić u siebie sprzęgło i plan mam nastepujący: zamach abf tarcza abf + kewlar docisk abf szlif + wzmocnienie łożysko - z czego? podejdzie zamiast dwumasy do mojej a4? druga opcja: zamach abf, tarcza docisk vr6?
  18. mebleusz odpowiedział(a) na mebleusz temat w Audi A4 B5
    no ok, powiedzmy ze jest to VDO. Jakie pomysły na naprawe, licznik z kompa odpala normalnie ?
  19. mebleusz odpowiedział(a) na mebleusz temat w Audi A4 B5
    dodatkowe info, nie wiem czy ma znaczenie: w menu serwisowym na climatronicu na kanale od predkosci rowniez 0
  20. mebleusz odpowiedział(a) na mebleusz temat w Audi A4 B5
    moze glupie pytanie ale jak to zweryfikowac?
  21. mebleusz opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    cześć, mam problem z niedzialajacym predkosciomierzem, pewnego dnia po prostu odmowil wspolpracy. czujnik predkosci w skrzyni wymieniony na nowy, test zegarow przez vaga zakonczony powodzeniem, jednak licznik dalej nie działa. Macie jakieś pomysły? moze ktos dysponuje schematem elektrycznym wiązki i mógłby podesłac z gory dzieki
  22. to nie nogaro kolego
  23. Wisko, dolot do poprawy, cieknie gdzies plyn chlodniczy, czujnik predkosci padl, linka maski pekla i popuszcza uszczelka miski albo uszczelka od splywu oleju z turbo, lekko peka kolektor wydechowy ... to tak z grubsza Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Ty sie Art znasz... na 2.5 i niech tak zostanie A no i zapomniałbym wypierz te fotele z przodu panie bo jeśli są dalej w takim stanie jak na zdjęciach z piesełem to spoko, zdjecie z psem wyszło jakoś tragicznie, na żywo nie jest tak źle narazie to walcze z autem, żeby ruszyło o własnych siłach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.