Treść opublikowana przez mebleusz
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Jak masz anb to szukaj kompletu sprzegla od 80 1.9 TDI, nabijaj kewlar, docisk do sprawdzenia lub na podwojne sloneczko lub jakis docisk vr6 sachsa nowy i smigasz do 2xx koni, bez sensu te 240 i kombinowanie z LT itp w benzynie nie ten Nm zeby wrzucac takie cyborgi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
...
- ...
- [B5][ANB] sedan quattro turbo
jak z włożeniem td04? co dokładnie było robione z kolektorem turboworks, skąd ogarnąłeś węże oleju (splyw. doplyw) i jak to się prezentuje kosztowo. moze byc pw- td04 19t a daily
cześć, td04 19t od k64 już powiedzmy w koszyku, ale zastanawia mnie jedna sprawa. Czy jak zacznę się bawić w podnoszenie mocy powiedzmy do tych ~270-280km to jazda po mieście nie stanie się uciążliwa ? generalnia plan jest na 440cc+td04+044+fmic+dp/wydech. oczywiście dodatkowo lpg jak będzie z jazdą na codzień? oprócz piątkowego upalania, będę cieszył się z dojazdów do pracy i po bułki do biedry? Wiem, że pytanie może wydawać się trochę z d*py ale wolałbym uniknąć poszukiwać golfa mk3 w tedeiku na daily- 2.5" w 1.8t
cześć, przymierzam się do zmiany wydechu w swoim a4 1.8t. Zastanawiam się nad pełnym przelotem od dp do samego końca 2,5", pytanie pojawia się jedno - montować tłumik końcowy czy robić po prostu full przelot? Wiem, że może być trochę głośny ale w przyszłości myślę o wrzuceniu turbo+większych wtrysków, więc może nowe turbo miałoby czym "oddychać". Ktoś ma doświadczenie w tym temacie?- [A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
taka wielka loche chcesz upchac pod zderzak?- [B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
licznik na test reaguje- Szalone Audi A4 B5 1.8T AWT
z tym licznikiem to jakas wieksza rzezba jest przy wkladaniu?- [B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
sytuacja z wahaczami troche wymuszona, bo było do wymiany pare gum z tyłu to już zrobiłem całość, a jak już tył to i przód. Przy wymianie sprzegła żal było nie uszczelnić porządnie skrzyni więc jakoś tak to wszystko wyszło. co ciekawe lista części do wymiany wcale się nie pomniejsza, pierwszy na liście jest kolektor wydechowy, który pękł, licznik w ktorym padl predkosciomierz i cos przepustnica swiruje. Znając mnie to przy okazji ściagania kolektora, trzeba będzie dłubnąc turbo- [B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Dystansow nie ma zadnych jeszcze.Z nowosci to wpadl caly nowy zawias tyl, lekko poprawiony dolot, linka maski. Auto stoi teraz i czeka na zrzucenie skrzyni, zobaczymy czy dwumas ma sie dobrze, jesli tak to docisk awx+kewlar a jak nie to jednomas abf, docisk abf i tarcza kewlar Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Auto zyje i ma sie dobrze. Wpadl jednomas z 1z , tarcza kewlar. Do tego caly nowy wielowahacz, przeguby wewnetrzne z przodu, uszczelka walu w skrzyni, nowy olej w skrzyni, poduszki skrzyni czujnik predkosci i zimowki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm
wszystko oryginał Ostatnie pytanie na temat sprzegla, zestaw na kewlarze z 80 1z podejdzje zczy musi byc koniecznie 2.0 16v Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
interesuje mnie odpowiedź na pytanie czy podjedzie do mnie jednomasowe koło zamachowe, tarcza obita kevlarem oraz wzmocniony docisk z audi 80 1z, nigdzie nie moge znalezc jednoznacznej odpowiedzi.- Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm
cały zestaw z 80ki + tarcza okuta kevlarem i podtoczone koło nie będzie żadnego pakietu s bo to a4 a nie s4 z tymi pakietami sie robia jak ze znaczkiem m-power przylepiają do czego sie da a później sie okazuje że w Nowym Sączu jeżdzą same s4 tdi nie chce tu nikogo obrazić tylko dla mnie s4 to 2.7 biturbo a nie a4 1.9 tdi ze zderzakami od s4 ale to moje zdanie A wysprzeglik i przewody ori? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
pytanei zasadnicze, czy musi byc ten jednomas ? 95% ludiz z tego watku rzuca sie an jednomas i na niewiadomo jakie mocne sprzeglo a czesto maja seryjne auto... czesc nawet nie potrzebuje jednomasu, ma dobry dwumas a wraz wymienia Moja dwumasa to smietnik, styczen wpada td04 19 wiec troche lepiej niz seria Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
koledzy co mądrego do 1.8t quattro? naczytałem się, jedni pisza docisk LT, drudzy ze do miasta docisk z LT to jest mega lipa. Jestem w wielkiej kropce, auto stoi ze zrzucona skrzynia i czeka na jednomas, jakies konkrety? zamach 80 2.0 8v czy 16v? tarcza docisk?- Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm
Jakie sprzeglo? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- dwumas -> jednomas ocena zestawu
dobra chłopaki prośba o radę, potrzebuję zmienić u siebie sprzęgło i plan mam nastepujący: zamach abf tarcza abf + kewlar docisk abf szlif + wzmocnienie łożysko - z czego? podejdzie zamiast dwumasy do mojej a4? druga opcja: zamach abf, tarcza docisk vr6?- Niedziałający licznik
no ok, powiedzmy ze jest to VDO. Jakie pomysły na naprawe, licznik z kompa odpala normalnie ?- Niedziałający licznik
dodatkowe info, nie wiem czy ma znaczenie: w menu serwisowym na climatronicu na kanale od predkosci rowniez 0- Niedziałający licznik
moze glupie pytanie ale jak to zweryfikowac?- Niedziałający licznik
cześć, mam problem z niedzialajacym predkosciomierzem, pewnego dnia po prostu odmowil wspolpracy. czujnik predkosci w skrzyni wymieniony na nowy, test zegarow przez vaga zakonczony powodzeniem, jednak licznik dalej nie działa. Macie jakieś pomysły? moze ktos dysponuje schematem elektrycznym wiązki i mógłby podesłac z gory dzieki- Pelican Blue 2500 TDI V6
to nie nogaro kolego- [B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Wisko, dolot do poprawy, cieknie gdzies plyn chlodniczy, czujnik predkosci padl, linka maski pekla i popuszcza uszczelka miski albo uszczelka od splywu oleju z turbo, lekko peka kolektor wydechowy ... to tak z grubsza Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- [B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Ty sie Art znasz... na 2.5 i niech tak zostanie A no i zapomniałbym wypierz te fotele z przodu panie bo jeśli są dalej w takim stanie jak na zdjęciach z piesełem to spoko, zdjecie z psem wyszło jakoś tragicznie, na żywo nie jest tak źle narazie to walcze z autem, żeby ruszyło o własnych siłach