Skocz do zawartości
IGNOROWANY

...


mebleusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio robiłem u siebie na kanale czyściłem sanki bo smarem uwaliły się z przegubu wewnętrznego i przypadkowo gdzieś dotknąłem wtyczki prędkościomierza i nie działało wcale, następnego dnia odkręciłem zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego i w zasięgu ręki miałem wtyczkę prędkościomierza wyciągnąłem ją wpiąłem z powrotem tak z 5 razy i zadziałał prędkościomierz prawdopodobnie wtyczka była zaśniedziała, sprawdź u siebie może wd 40 psiknij coś pomoże, u mnie pomogło, kiedyś też mi nie działał ale z powodu płynu chłodniczego bo gdzieś się przelał i pociekło po wtyczce także sprawdź ją dokładnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2017 o 13:17, Adrian1727 napisał:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Edytowane przez mebleusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mebleusz napisał:


Jak wyglada ta wtyczka dokladnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ona jest przy skrzyni, u mnie w 1.8 125hp, jest jak patrzysz na silnik po prawej stronie zbiorniczek wyrównawczy odkręcasz i jest tak nad półosią wyślę ci zdj z google (małe zdjecie ale prawdziwe:D ) dokładnie w tym miescu : 

https://www.google.pl/search?q=wtyczka+prędkościomierza+audi+a4+b5&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiWqc-Gw93SAhXBoBQKHXsfDWoQ_AUIBigB&biw=1242&bih=580#tbm=isch&q=prędkościomierz+audi+a4+b5&*&imgrc=HwKBCNYmRJYNuM:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...