Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelican Blue 2500 TDI V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

83288366511qqq.jpg

AUDI A4 2500 V6 TDI

Rocznik 2000

Auto sprowadzone z niemiec , książka serwisowa

Obecny przebieg 242 tyś km

Skrzynia 6 biegowa manual

Pełen pakiet wyposażenia S-line

Edytowane przez baleno

Opublikowano

I koło zmień koniecznie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Opis niebawem

Opublikowano

Brzmi mocno tajemniczo... no ale czekamy :decayed:

Opublikowano

to zes doepał :grin:

Opublikowano
  • Autor

^_^

Edytowane przez baleno

Opublikowano

pokaz jak ta blenda wygląda bo cos czuje ze janusze tuningu to maczali palce :grin:

Opublikowano
  • Autor

pokaz jak ta blenda wygląda bo cos czuje ze janusze tuningu to maczali palce :grin:

Edytowane przez baleno

Opublikowano

Blenda chyba miała pasować do relingów ale jest straszna :decayed: Jak dla mnie koło średnie i jakoś mi nie siedzi, ale kwestia gustu. Może na lepszej focie, a nie z kalkulatora wyglądałoby lepiej

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie jest ok , fakt zdjęcia kilofem robione

Opublikowano

jak dla ciebie jest ok obkleic element ktory ma byc pomalowany to krotko widze twoj starz na forum :lol:

Opublikowano

To koło do B5 raczej nie pasuje, rzecz gustu oczywiście ;) co ta za balon jest na tych felgach?

jak patrze na te zdjęcia to i to wcale nie wygląda na nogaro blue :decayed: raczej na pelican blue

Opublikowano

Ale naskoczyliscie na chłopaka.. Fakt co do pseudo chromu to się zgadzam z wami..

Lipnie to wygląda i to bardzo.

Daj auto coś niżej to i może felga będzie ładnie wyglądać.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Naskoczyli jak na promocje w burdelu. Nawet nikt nie pomyślał ze jestem przecież nowy, że to może moje pierwsze audi, że się nie znam.

Opublikowano

Kolego spokojnie, bez nerwów itp.

Zerknij sobie w inne tematy chłopaków i zobacz co się z czym je itp.. Każdy od razu wszystkiego nie wie..

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dokładnie, nikt krzywdy nie chce zrobić. Jedyne co na dzień dobry można polecić to listwe tylną po prostu w kolor, felgi wiadomo kwestia gustu, jednym się podobają, drugim nie. Balon na feldze jak to balon, ale jest masa ludzi, którzy mają balony, bo robią tysiące kilometrów i nie widzą auta na glebie i naleśnikami. Wiadomo, jeśli ma to wyglądać chociaż troche niżej musiałoby być. Jeśli myślisz o obniżeniu, osobiście odradzam kity, ładuj gwint jak już, zawsze jakaś regulacja względem potrzeb, daje więcej możliwości. Widzę kolego, że już usunąłeś wszystkie foty itd. Wrzuć coś porządniejszego, środek, samochód, a coś się zaradzi i powoli będziesz mógł kombinować jeśli chcesz iść w strone modów ;)

Opublikowano

Powoli a do celu.

1. Zrób jakieś ładne zdjęcia, nie musi być od razu robiona sesja przez profesjonalistów itp.

2. Jak chcesz pozbyć się rdzy z klapy to najlepiej daj to lakiernika lub oklejanie jakąś inną folia

3. Posłuchaj rad innych chłopaków co już swoje auta znają na wylot i widzą bardzo dużo.. Nie musisz od razu robić mega gleby itp.

Ja Ci życzę bezawaryjnej jazdy i miłego modzenia przy aucie, a to uzależnia.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Malowanie blendy 50 zł mnie kosztowało (zależy oczywiście od tego ile Tobie krzykną ), więc wydatek niewielki a klapa będzie elegansio :) to jest alu więc się utlenia niestety

Opublikowano
  • Autor

zagościły opony 225/40/18

Opublikowano

to nie jest nogaro blue tylko pelican blue

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.