Treść opublikowana przez karol24
-
Chiptuning AJM
Dzięki za podpowiedzi ?
-
Chiptuning AJM
Panowie, ma ktoś mapsensor 3bary u siebie? Poratuje ktoś nr częsci co by pasował do AJMa ?
-
Logi AJM
Cześć, moje pierwsze logi, jeśli zrobiłem coś źle dajcie znać, jeśli ok to jeszcze chcę dynamiczne zrobić. AJM po regeneracji turbiny AWX + FMIC + zaślepiony EGR, bez katalizatora. nie wiem dlaczego w Excelu mi się zapisało. LOG-01-001-004-003.CSV LOG-01-008-011-023.CSV
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Też fisa muszę zmienić, bo nic nie widać jak sie cieplej zrobi
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Może zamek klapy? tylko problem w tym, że jest nierozbieralny...
-
Marcin.gta / B5 AFN
strasznie "zmęczona" ta kierownica, nie chciałeś jej najpierw obszyć czy coś?
-
B5 biturbo srebrny sedan by m0ras
fajnie to wygląda gdzie tarcze kupowałeś? tylko do kopciucha to inny obrotomierz by musiał być
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
dystans potrzebny do tych felg bo koło się schowało
-
b5 widebody
A jak Ty te szyny w B5 zamontujesz?
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
a ostatnio udało się upolować takie oto Thule rower jest łapany za widełki i trzyma się znacznie lepiej niż ta łapa za ramę. Cena.... 25zł sztuka w środku moja samoróbka, nie zwracajcie uwagi
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
jakiś czas temu znowu notlaufy mi zaczął łapać N75 niedawno zmieniany, wężyki nowe, gruszka chodzi na w całym zakresie... przekopałem wszystko jeszcze raz aż wreszcie stwierdziłem, że MAP sensor przeczyszczę. Psiknąłem i spokój ale jak postoi 3 dni lub dłużej znowu to samo. Dlatego wziąłem się żeby sprawdzić jak sytuacja w rurach wygląda. No tragedii nie było, troche zielonkawej mazi nie, żeby się olej lał czy coś. Jest możliwość zdiagnozowania tego MAP sensora czy tylko na logach wyjdzie? proszę się nie czepiać estetyki mocowania intercoolera
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie, tylko tył siedzisko i chyba plecy, musiał bym sprawdzić
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Mam fabryczne maty z A6 C5 kurzą sie w piwnicy
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
mogłem fotkę tyłu wrzucić tylko 8,5" ale et 28 wyszło a z przody 33
-
Malowanie słupków podsufitki na czarno
Boll struktura do plastików, chyba ze 4 lata trzyma. Nic się nie łuszczy ani nic, tylko zmatowić, odtłuścić i dobrze wstrząsnąć ?
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
muszę podciąć belkę zderzaka i dać intercooler trochę wyżej bo mi wypycha dokładkę zderzaka i na trytki już połapałem
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
trzeba uzupełnić temat - wymieniony czujnik temp płynu chłodzącego bo z ASO po 4 miesiącach się poddał i pokazywał głupoty. - zrobiliśmy z kumplem ostatnio polerkę lamp, wyglądają lepiej i świecą lepiej
-
B5 biturbo srebrny sedan by m0ras
chyba ostatnio widziałem Cię na trasie, nie powiem, robi robotę
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Aaa......takie buty, nie mam więcej pytań
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No trzeba przyznać, nie ma takiej drugiej Będziesz coś robił z anteną, czy zostawiasz tak jak jest?
-
A4 1.8T ANB Q
łooo koło + ten zacisk robią robotę
-
b5 widebody
co tu się dzieje wywal tylną wycieraczkę, po co Ci ona ja już chyba 2 lata nie mam i mi to jakoś teraz nie przeszkadza a tyłek się szerszy robi
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
A to podeślij. Ja mam wsadzoną kiere z B6 i zamienialem kostki bo są inne przy poduszce.
-
Gałka b6 do b5
Tą czarną gumę z metalem na drążku przerabiałem temat
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
A no właśnie, albo słabo szukam albo nie ma do końca nigdzie napisane jak podpiąć taką kierownicę