JawoR36

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. JawoR36

A może, może, może może.. kolejny zbędny temat na forum
  2. JawoR36

Żyletki
  3. JawoR36

4. JawoR36

Składanie ręczne? 100zł za zawias i lustro
  5. JawoR36

Planuje wyjazd w 4 DOROSLE osoby i nie mam zamiaru nawet sie zblizyc do 10k. 12dni, nocleg ok 4 tys w Chorwacji, dojazd 1.5tys. I na miejscu max 2tys. Owszem, nie bede jak w zeszlym roku sniadania, obiadu i kolacji w barach jadl, ale bez problemu sie zmieszcze 8k w 4 DOROSLE osoby.
  6. JawoR36

Klubowicze to nie wróżbici. Skrzynia do zrzucenia i sprawdzenia czy to czasem nie sprzęgło padło, np dwumas czy pęknięty docisk
  7. JawoR36

Daj przykladowe foto felgi
  8. JawoR36

Ori Audi wzór (występują też w podróbie). W np Q3 były.
  9. JawoR36

Ja odkąd posmakowałem pierwszych wakacji za granicą nie widzę w ogóle opcji by pojechać nad polskie morze. Góry ok, morze odpada.
  10. JawoR36

Pisz do mnie, linki sie znajda.
  11. JawoR36

30min roboty. Zdejmujesz boczek, odkręcasz ramkę, mechanizm, a potem wszystko w odwrotnej kolejności.
  12. JawoR36

A można wiedzieć czemu akurat polskie morze? Czym spowodowany ten patriotyzm?
  13. JawoR36

Walone i stało kupę czasu zamiast jeździć lub przebieg cofany. Co prawdziwe, ustal na miejscu, ale znając życie handlarz, ktory nie pisze drukowanymi "bezwypadkowy" ma coś za uszami Muszę chyba w swojej, ktora sprzedaje cofnac przebieg tak o 100k, bo na tle takich "ideałów" naprawde ciezko sie przebic
  14. JawoR36