JawoR36

RWD
    Automat
    PB

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Lepszy silnik, lepsza skrzynia, lepszy napęd, młodsze. Nie rozumiem skąd mętlik.
  2. Radio obsługujemy z poziomu kierownicy. Navi, o ile ktoś wykorzystuje fabryczną (ja tam i tak wolę Googla w tel) to ustawia raczej na postoju. Na co dzień jeżdżę różnymi autami, wszędzie tam mam dotykowe wyświetlacze. Owszem, nie są one aż tak szpetne jak te w nowych A4, ale o ile sięgam pamięcią, to konieczności klikania w ten ekran nie ma, a sam dotyk następuje jedynie jak zapomnę o wielofunkcji w kierownicy z odruchu, a pokrętło MMI w A4 przy wielofunkcji w trakcie jazdy nie było jakoś specjalnie konieczne. Ten ekran wcale nie jest, aż taki zły. Spróbujcie w Mustangu z odruchu, po ciemku włączyć światła awaryjne, to jest dopiero głupota, a to, ekran jak ekran. Kwestia przyzwyczajenia. 10lat temu też ludzie gadali, że dotykowe telefony są do niczego, bo przycisków fizycznych nie mają ;-) Jedynym plusem pokrętła MMI jest dla mnie to, że przy pokrętle nie ma wypalcowanego ekranu, w przypadku dotyku, zawsze bądź co bądź będą ślady.
  3. Znajomy tuła się po sądach 2 rok, sprawca jest (bo sam bo znalazł), pewność jest, nagranie z kamer jest, pieniędzy ani widu ani słychu. Osobiście jak mi ktoś przerysował zderzak i błotnik to machnąłem ręką, bo szkoda nerwów i czasu.
  4. Witam, jest jakiś sposób by uzyskać kopię książki serwisowej, ew sprawdzić historię serwisową samochodu? Mówię tutaj oczywiście o rzeczywistej kopii książki, nie o żadnym podrabianiu. Chciałbym mieć jakieś poparcie przebiegu historią z ASO. A może jest tu ktoś, kto pracuje w ASO i mógłby wyciągnąć mi historię pojazdu po VINie? Oczywiście nic za darmo. Wiem, że są strony na których też niby można to sprawdzić, ale jakoś im nie ufam / nie miałem styczności.
  5. Ja w tym motorze zrobiłem mapę na 218KM i przyjemnie się to zbierało
  6. Zderzak 200 Lampa 200 Nadkole 30 Błotnik 200 + malowanie dwóch elementów 600 To takie po kosztach przy założeniu że przetartą dokładkę zostawisz, a maskę Ci blacharz puknie młotkiem. Może tam wyjść jakaś pierdoła typu mocowanie błotnika wewnętrzne, ale to groszowe sprawy. ps. części u mnie dostaniesz
  7. JawoR36

Wystająca lampa

Wszystko można spasować, nawet z kombi można sedana zrobić, ale przez internet Ci nikt nie powie, czemu ktoś np naciągając giry zgubił wymiar i przód jest przestawiony lub czemu błotnik, który wydaje się prosty jest krzywy i do niego dopasowano resztę przodu i tak dalej dalej i dalej. Podjedź do blacharza, to Ci powie "kto panu tak spie.. robotę" :)
  8. JawoR36

Startowka po kupnie

Zaleci hipokryzją, ale.. w necie, to same głupoty piszą. Jaką pompę, po kiego :) Nic nie ruszaj.
  9. JawoR36

Startowka po kupnie

A ja powiem tak, jak przebieg jest realny to pozostanie Ci jeszcze długo zmieniać tylko filtry z olejami.
  10. Zobacz ofertę Skoda Fabia III 1.4TDI 2018 jak nowa, 7tyś km Na sprzedaż Skoda Fabia, więcej info w linku tel 537 450 313, powoływać się na A4 Klub https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-fabia-skoda-fabia-iii-1-4tdi-bogata-wersja-niski-przebieg-7000km-jak-nowa-ID6C12yJ.html Cena 35.000,00 zł Dodający JawoR36 Wysłano 16.06.2019 Kategoria Inne marki
  11. Na sprzedaż Skoda Fabia, więcej info w linku tel 537 450 313, powoływać się na A4 Klub https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-fabia-skoda-fabia-iii-1-4tdi-bogata-wersja-niski-przebieg-7000km-jak-nowa-ID6C12yJ.html