Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adi891

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A powiess w ktorym miejwcu jest umiejscowiony ten modul?
  2. Adi891 obserwuje zawartość wrclaguna
  3. Witam. Posiadam audi a4 b8 z 2009 roku posiadam audi concert z kolorowym wysiwtlaczem mmi. Dodatkowo mam kierownice wielofunkcyjna z przyciskami na telefon. Na panelu mam funkcje telephone klikajac go wyskakuje telephone not installed. Wyczytyalem ze modul jest pod siedzeniem fotela pasazera . Wyciagalem pokrywe i ku zaskoczeniu sa tam wiazki elektryczne i sa powpinane. Czy to oznacza ze mam modul bluetootj. Jesli tak dlaczwgo on nie dziala??prosze o pomoc. W zalaczniku wysylam zdjecie jak to wyglada
  4. Adi891 odpowiedział(a) na Adi891 temat w 1.8TFSI
    Nie aczkolwiek pod komputerem niby są okej. Nie ma żadnych błędów. Auto nie straciło w ogóle na mocy
  5. Adi891 opublikował(a) temat w 1.8TFSI
    Witam mam problem ze swoim 1.8 tfsi. Zatem na biegu jalowym strasznie trzepie buda oraz silnikiem. Obroty stoją stabilnie w miejscu. Natomiast przy włączeniu klimatyzacji nie są tak odczuwalne. Przy skręcie kierownica na postoju na włączonym silniku drgania i wibracje strasznie się nasilają. Przy jeździe samochodem nic kompletnie nie słychać ani nie ma żadnych wibracji. Sprzęgło lapie dobrze nie szarpie. Wymianiane były swiece bo pod komputerem wyszło że jest wypadanie zapłonu na cylindrze. Na chwilę obecną pod komputerem nie ma żadnych błędów Dodaje filmik co może być przyczyną? Prosze o pomoc https://youtu.be/jErc0-KVW-E
  6. Witam. Zauwazylem podczas zimy i tempperatury ponizej 10 stopbi ze po nocnym postoju ruszajac i jezdzac autem audi a4 b8 wjezdzajac w dziure jest taki dziwny dzwiek wydobywajacy sie z przedniego zawieszenie. Po przejechaniu kilku kilometrów dzwiek ustaje nic nie slychac. To samo jesli od rszu pojade na myjnie i umyje auto tez dzwieku momentalnie nie ma. Teraz jezwli jest ciepło ani razu dzwiek zawieszenie sie nie pokazal. Bylem na diagnostyce nic nie znalezli. Zadnych luzow na wachaczach ani nic. Ktos ma jakies pomysły?
  7. Adi891 opublikował(a) temat w 1.8TFSI
    Witam jakos ostatnio zauwazylem problem ze swoim audi a4 b8 1.8 tfsi. Wyprodukowane auto zostalo w 2008 roku. Przebiwg 225 tys km. Pod koniec 2012 roku zostal wymieniony caly silnik z rozrzadem przy przebiegu 129 tys km. Otoz silnik chodzi cicho i rowno aczkolwiek w kabinie czuc wibracje nie sa to caly czas. Sa to wibracje wypadajce co 2 3 sekundy. Dzieje sie tak tylko na biegu jalowym na postoju. Podczas jazdy jest wszystko w porzodku. Auto nie szarpie ani nie stracilo mocy. Dodam ze podchodzac pod wydech czuc takie buchanie z wydechu. Odma byla wymieniana 30 tys km temu. Co to moze byc? Dodam ze jezwli wlacze klimatyzacje to wszystko natychmiast ustepuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.