Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!
:bry:
Autko posiadam od przełomu luty/marzec 2011. Mój pobyt na forum przekłada się na podobną długość :)
Przejdę do rzeczy:
- rok 1997
- silnik AFN
- kupiona przy przebiegu ok. 267xxx km :polew:

wyposażenie:
- 2x PP
- 4x el. szyby
- 2x el. lusterka
- FIS
- c. zamek
- wsp. kierownicy
- ABS
- immobilizer
- zawias 1be


Pierwszy dzień w domu :radocha::
1dzien2.jpg

Obecnie:


46dk.jpg
k9b6.jpg



Mody, co, gdzie, jak:

Lato 2011
programq.th.jpggrillmat.th.jpgkierbialy.th.jpg
- program TTC Kraków (pierwszy mod w aucie :kox:)
- grill w czarny mat
- białe kierunkowskazy boczne

Zima 2011/2012
wtryski216.th.jpgturboawx.th.jpgfelgiwy.th.jpgpokrywa.th.jpg

- wtryski tzw. 216'tki na końcówkach Fratelli Bosio
- turbosprężarka AWX z redukcją
- felgi od Audi A8 D2 17' 8J ET 48 + opony 225/45/17
- pomalowanie znaczki TDI na pokrywie silnika w czerwień
- usunięcie katalizatora
- korekta programu

Wiosna 2012
tboost.th.jpglifty.th.jpgpolerka.th.jpgramkie.th.jpg

- turbo boost
- lampy Valeo II lift
- polerka tłumika
- ramki klubowe

Lato 2012
kolektorv.th.jpgfmic.th.jpgdolotn.th.jpgweitec.th.jpgww2e.th.jpg
afnkorekta.th.jpgkorektavsprogram.th.jpg

- kolektor AWX
- FMIC 550x180x65mm
- dolot z nierdzewki 2,5'
- sprężyny Weitec (nie wiem jakie :eusathink: przód siadł na 62,5cm tył 63,5cm)
- obrysówki w kierunkowskazach z wyłącznikiem z kabiny
- usunięcie zaworu EGR
- korekta porgramu TTC Kraków (korekta vs. program)

Jesień 2012
dystansey.th.jpgrazemp.th.jpgprzod2w.th.jpgjednaledtyl.th.jpgsprzegloawxkopia.th.jpglampausa.th.jpghalram.th.jpg

- dystanse: przód 13mm, tył 15mm
- żarówki led: postojówki, rejestracja
- kompletne sprzęgło od AWX
- lampy a'la USA
- halogeny z polifta + żółta folia

Zima 2012/2013

batif.th.jpgtyll2.th.jpglusterkoprawe.th.jpg

- dołączenie do grupy B5 Battalion :banan:
- całkowicie czerwone lampy tylnie
- duże prawe lusterko

Wiosna 2013
91786567.th.jpg93053035.th.jpg76842826.th.jpgrozrzad1.th.jpgjyvf.th.jpg3ik4.th.jpg

- felgi Ronal RS6 18' 8J ET43 + opony 225/40/18
- zmiana koloru podświetlenia BarBoost'a
- obszycie boczka fotela kierowcy
- kompletny rozrząd, pompa wody + wszystie paski
- nowy akumulator
- wymiana oleju + filtrów (przejście z półsyntetyka na pełensyntetyk :decayed:)
- grill z S4

Co dalej, plany:
- jak sprzedam moje 17' to na lato szukam 18' zrobione
- tarcze 312mm zrobione
- odesłać drewno do lasu
- ori pompa 11 zrobione
- większe turbo (pewnie BRD) zrobione GTB1756vk :evil:
- wtryski 240'tki zrobione

- map sensor 3bar zrobione

- na przyszłą zimę koła 16' in progress
- spryskiwacze lamp i może jakiś HID 4300k
- ... i ogólnie dużo planów, co będzie? zobaczymy :wink:

Galeria:


Pierwszy dzień w domu i nasze początki :decayed:
p2230487.th.jpgdzike.th.jpg1dzien2.th.jpg1dzien1.th.jpg

2011
p4210039.th.jpgdscf2763e.th.jpgdscf2758o.th.jpgdscf2757x.th.jpgdscf2752l.th.jpgdscf2748t.th.jpgdscf2740.th.jpgdscf2737u.th.jpgdscf2770l.th.jpg36932325.th.jpg19273098.th.jpg47397687.th.jpg

sierpień 2012
39133448.th.jpg52788209.th.jpg59606304.th.jpg17438048.th.jpg34635555.th.jpg30422039.th.jpg87893355.th.jpg64894617.th.jpgsilnika.th.jpg

wrzesień 2012
intropk.th.jpgdz8n.th.jpgdz7s.th.jpgdz6lj.th.jpgdz5d.th.jpg

październik 2012
now1xd.th.jpgnow2.th.jpgnow3.th.jpg

listopad 2012
usaa3.th.jpgusaa2.th.jpgusaa1.th.jpg

styczeń 2013
sty1.th.jpgsty2.th.jpgsty3i.th.jpgsty4.th.jpgsty5.th.jpgsty6.th.jpgsty7.th.jpg

maj 2013
vprzod.th.jpgvskos.th.jpgvprofil.th.jpgvlewy.th.jpg44kwi2013.th.jpg


Za wszelkie opinie i sugestie dziękuję!
Pozdrawiam, szerokości - bezawaryjności! :hi:

Edytowane przez radimm

Opublikowano

Ale sie tych vulkanschwarz'ów naplęgło :kox: na serio trza klub założyć. Co do autka to ładne, i standardowo, musowo lampy po lifcie (widze w planach xenon) . Przydały by sie foty wnętrza :good:

P.S ciekaw jestem tych 18" :mysli: ale to koniecznie auto w dół bo koza będzie

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

moze nie jasno napisalem.. kupilem felgi 17". Czekam na ich wysylke. Gdy dojda wrzuce ich fotki i odrazu zrobie zdjecia wnetrza, co do felg to stanadardowe z A8. Wskocza do auta na wiosne :kox:

Opublikowano

moze nie jasno napisalem.. kupilem felgi 17". Czekam na ich wysylke. Gdy dojda wrzuce ich fotki i odrazu zrobie zdjecia wnetrza, co do felg to stanadardowe z A8. Wskocza do auta na wiosne :kox:

Standardowe z A8 to pojęcie względne :polew: Końcówki wydechu poleruj jak najszybciej, pół godziny roboty a efekt kosa :good:

Opublikowano
  • Autor

jejejeee :good:

Opublikowano

Vulkanschwarz - piękny perłowy lakier :good:, tylko trzeba o niego dbać żeby wyglądał.

Bez tego wygląda jak przykurzony (szary, matowy) czyli niewygląda :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem, widze to codziennie :embarrassed: Teraz taka pora, że szybko się brudzi :embarrassed: następne zdjęcia będą z przygotowanym do tego samochodem :decayed: Armi nie chce wyjsc na jakiegos lizusa, ale Twoja furka to dla mnie jeden ze wzrów A4 b5 :good:

Opublikowano

widze mody pozytywne,też chciałęm alusy z A8 ale jednak mam inne,z A8 wydają mi się już za bardzo oklepane,co nie znaczy żę są złe,przeciwnie :good:,autko ładne,AFN :good:,będzie trzeba obserwować temat,życze powodenia w modach i bezawaryjnej jazdy, :hi:

Opublikowano

Vulkanschwarz - piękny perłowy lakier :good:, tylko trzeba o niego dbać żeby wyglądał.

Bez tego wygląda jak przykurzony (szary, matowy) czyli niewygląda :gwizdanie:

No niestety ja mam taki problem, lakierek pikny tylko szybko widać brud, nawet najmniejszy :wallbash:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

flgc.jpg

taką mam wizję gniota, mam nadzieje ze do wiosny bedzie zrealizowana :evil:

Opublikowano

fajna seria, powodzenia w modach ;)

Opublikowano

i zdrowa seria 143&317 to niezle jak na prawie 15 letni AFN

Opublikowano

Seria wizualnie :kox: za to ma sie jak odpychać.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

spóźniony Mikołaj dla Auduni :decayed:

dscf2991b.jpg

teraz trzeba zaczac kompletowac kolejne graty :)

Opublikowano

To już raczej 3-Króli i też spóźnionych :decayed: halogeny jeszcze w zderzak i będzie :good: bo tak to czegoś brakuje

Opublikowano
  • Autor

flgb.jpg

Kolego to zdj. to Vt, taka mam koncepcję na wygląd auta :) także narazie lampy są przedliftowe :)

Opublikowano

kolego piszesz ze nie masz sie czym chwalic :D samo to że masz a4 to juz jest powód :D

Ale generalnie auto fajne i przyjemne wyposażenie też :good: ja tam lubie wszystko ori :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wymiana wtrysków na 216'tki :decayed:

p1120063o.th.jpgp1120064d.th.jpgp1110055d.th.jpg

I troche zimy :)

dscf3001a.th.jpgdscf2998i.th.jpg

dscf2862e.jpg

Czekajac na wiosne :decayed:

p2020069.jpg

Na walentynki prezencik dla dzika :polew:

Teraz czas na korekte :)

Przy zimowej pogodzie z nudow wpadl taki agro-modzik :decayed:

pokrywa.jpg

odrazu jakis szybszy samochodzik sie zrobil :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

mała aktualizacja wątku... :decayed:

przy dziku było kilka prac eksploatacyjnych... gubił płyn chłodniczy, naszczęście okazało się, że wycieki są zewnętrzne i obyło się bez wymiany uszczelki i planowania głowicy. Trochę głośno chodził, więc zrobiona została cała hydraulika i teraz jest cichutko i milutko :decayed:

Zrobiona została korekta AWX + 216'tek w TTC przez Daniela (wykres wrzucę jak ogaranięty zostanie fmic)

Wpadł setup letni (na razie zdjęcie podglądowe kalkulatorem :decayed:):

07042012295.jpg

teraz pasowałoby ściągnąć go trochę niżej, co zrobię napewno, ale w tym momencie priorytem jest zrobienie fmic'a, który mam nadzieję do 2tygodni zawita pod maską :wink:

wczoraj powalczyłem z zamontowaniem turbo boosta:

dscf3177t.th.jpgdscf3183z.th.jpg

A jutro, mam nadzieję że znajdę chwilę na wyrezanie poliftów z przodu:

dscf3172r.jpg

Opinie i sugestie mile widziane :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.