Armi

Różnie

1.9 TDI PD
    quattro

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Poszukuję sprawnego wału napędowego do audi a4 b6 1.9 tdi quattro skrzynia 6 biegowa. Wał o numerze: 8E0 521 101N.
  2. Zobacz ofertę Wał napędowy audi a4 b6 1.9 tdi quattro skrzynia 6 biegowa Poszukuję sprawnego wału napędowego do audi a4 b6 1.9 tdi quattro skrzynia 6 biegowa. Wał o numerze: 8E0 521 101N. Dodający Armi Wysłano 20.09.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
  3. Pozdrawiam kierownika srebrnej poliftowej B5 avant, z rejestracja SR. Ramki klubowe:) Widziany wczoraj przed 18, w Chorwacji, na D8 (pewnie powrót z Dubrovnika).
  4. Zobacz ofertę Mechanizm wycieraczek przednich Mam na sprzedaż mechanizm przednich wycieraczek do audi a4 b6 b7. Sprawne, działa w 100 %. Cena 55 zł + kw Cena 55,00 zł Dodający Armi Wysłano 22.08.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
  5. Mam na sprzedaż mechanizm przednich wycieraczek do audi a4 b6 b7. Sprawne, działa w 100 %. Cena 55 zł + kw
  6. Zobacz ofertę Fotele przednie, skórzane, sporty, regulacja elektryczna Mam na sprzedaż czarne skórzane fotele przednie sporty, w pełnej elektryce , podgrzewane. Stan ich jest średni (przedarty boczek). Regulacja działa, maty grzewcze grzeją. Cena 230,00 zł Dodający Armi Wysłano 19.08.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
  7. Mam na sprzedaż czarne skórzane fotele przednie sporty, w pełnej elektryce , podgrzewane. Stan ich jest średni (przedarty boczek). Regulacja działa, maty grzewcze grzeją.
  8. Pozdrawiam klubowicza ze srebrnej Q7 z ramkami klubowymi, widzianego kilka dni temu na S17 w stronę Lublina.
  9. Pozdro z czerwonej a3 8p:)
  10. Za dużo ludzi....w tej Grecji Ja tez wrocilem z Cro w sobotę i bylo ekstra, tyle ze na półwyspie i jedzenie robiliśmy sobie sami. Cisza, spokój. Praktycznie prywatna plaża, tylko przejść przez ulicę(nieruchliwa). Gospodarz zorgnizowal kolację z degustacja wina, pierwsze zamowienie w jego barze, tez za free. Mogliśmy negocjować ceny. Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem. Rodaków jak na lekarstwo a ci napotkani - trochę na innym poziomie. To najlepszy nasz wyjazd na 5 pobytów w CRO.
  11. Czarna B8 avant TDI z charakterystycznymi czerwono-brazowymi felgami na blachach SWD(chyba) widziana dzis na autostradzie A1 w okolicach tunelu Sveti Rok w Chorwacji.
  12. Ceny noclegów nie zmieniają się aż tak. Za to ceny jedzenia w restauracjach robią się słabe. A jakość wcale nie idzie w parze z ceną.