Armi

Różnie

1.9 TDI PD
    quattro

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Za dużo ludzi....w tej Grecji Ja tez wrocilem z Cro w sobotę i bylo ekstra, tyle ze na półwyspie i jedzenie robiliśmy sobie sami. Cisza, spokój. Praktycznie prywatna plaża, tylko przejść przez ulicę(nieruchliwa). Gospodarz zorgnizowal kolację z degustacja wina, pierwsze zamowienie w jego barze, tez za free. Mogliśmy negocjować ceny. Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem. Rodaków jak na lekarstwo a ci napotkani - trochę na innym poziomie. To najlepszy nasz wyjazd na 5 pobytów w CRO.
  2. Czarna B8 avant TDI z charakterystycznymi czerwono-brazowymi felgami na blachach SWD(chyba) widziana dzis na autostradzie A1 w okolicach tunelu Sveti Rok w Chorwacji.
  3. Ceny noclegów nie zmieniają się aż tak. Za to ceny jedzenia w restauracjach robią się słabe. A jakość wcale nie idzie w parze z ceną.
  4. Armi

B6 DIVISION

Nie szuka ktoś 3-ramiennej kierownicy s-line z multifunkcją? Kupiłem do A3 ale poduszka z A3 nie pasuje, więc nie będę montował tej kierownicy. 350zł z KW, do drobnej negocjacji jeśli trafi się konkretny kupiec.
  5. Pozdrowienia dla kierowcy granatowego avanta B6, z chromowanymi lusterkami i relingami. Raczej na glebie. Rejestracja WT, smigajacego DK801, dzis (15.07) późnym popoludniem. Na klapie naklejka lub klubowy magnes. Jechalem z naprzeciwka,a kiedyś chyba mielismy maly sparing (jechalem wtedy Audi S3)
  6. Trpanj Po głowie chodzi też Dingac Borak, zwany Borkiem ale tam juz raczej wszystkie kwatery zaklepane.
  7. I ja w tym roku wrzesień. 4 razy Riwiera Makarska, wiec w tym roku będzie półwysep Peljesac.
  8. Dziś o 08:30 szary avant B7 WG w Garwolinie - ramki klubowe. Jechał na lawecie
  9. Armi

Szkoda, w bmw 5 z tych roczników np. e39 jest już taka opcja
  10. Armi

B6 DIVISION

Wystarczy, bardzo fajny zestaw. Równo hamuje, nie ma opóźnień. Taki zestaw powinien siedzieć w serii. W S3 mam zestaw 345 (6 tłok)/312 i owszem przy większej prędkości czuć różnicę na korzyść większego hebla ale to w B6 jest lepsza reakcja na pedał hamulca, łatwiej go wyczuć.
  11. Oj to grubszy temat. Z tą wojną jest tak, że im więcej się o niej czyta tym mniej się wie ale i bardziej widzi, że to nie do końca było tak jak to się nam przedstawia. Na you tube jest ciekawy dokument BBC: Death of Yugoslavia i nagrania Piotra Ryczka, pozwalają chociaż trochę zrozumieć o co w tym wszystkim chodziło 1) https://www.youtube.com/watch?v=M_PzsfXbyAw&list=PLqD5Su3ZJjjbCsgVCE90msl9d4nHdV4Pu 2) https://www.youtube.com/playlist?list=PLT19vGGPM6IvtQfhsaPH02QVW1n9hfPEa