Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1


dydek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :decayed:

W tym wątku chciałem przedstawić moje skromne wozidło którego posiadaczem jestem

A4 B6 1.9 TDI AWX 131KM 5 Gear
Kolor : LY7W
Wnętrze: 

RECARO speed + schowki

RNSE LED + Tv

Climatron b7 i grzane tyłka

Schowek ze zmieniarka

BOSE b7 + tuba Q5 na wzmacniaczu RS6

Drl 

Clh

Lustro fotochrom z kompasem

Kolor FIS

Ręczny RS4

Klamki RS4

Sufit Sline + Ambient

Start RS4

Przyciski szyb a6 c7

Dekory 1NK

Tempomat

Pamięć foteli

Dodatkowe gniazdo zapalniczki w popielniczke USA

Włącznik z Q3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

DSC_0628.JPG

DSC_0629.JPG

DSC_0627.JPG

DSC_0583.JPG

DSC_0566.JPG

Edytowane przez dydek1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować wyboru :thumbup1: Ładnie się zapowiada. Powodzenia w modach:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s12.postimg.org/jx43re209/Obraz_173.jpg

Gdzie jest ten silniczek do regulacji ręcznej????

Śruby które zaznaczyłeś służą do ustawiania ręcznego:wink: a silniczek jest w środku

Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s12.postimg.org/jx43re209/Obraz_173.jpg

Gdzie jest ten silniczek do regulacji ręcznej????

Śruby które zaznaczyłeś służą do ustawiania ręcznego:wink: a silniczek jest w środku

Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności

1 i 2 ?? Chodzi mi o to w której śrubie jest ten silniczek bo chce wymienić w nim końcówke którą wezme z passka b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w żadnej, do silniczka dostaniesz się dopiero jak ściągniesz klapkę do której jest przetwornica mocowana:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa rozumiem , dzięki :wink:

Bixy się montują a ja myśle już o halo..

Znalazłem zdj z zółtymi halo

Teraz pytanie do tych co to już mają : Lepiej zakładać taką folie? Jeśli tak to jaką ?? Czy założyć takie żarówki :

Super White H8 H11 HB3 HB4 9005 9006 cool LED BMW (4249407688) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wiele osób na forum bardzo je poleca io tak sie zastanawiam

Myslałem tez o tym :

Żarówka diody LED H11 18 SMD Xenon look (4236666634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale podobno transport jest dla nich zabójczy , słaba jakość wykonania i należy chyba bieguny zmieniać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do żarówek w halogen to ktoś polecał coś takiego:

Żarówka LED CREE H11 7,5 Wat Xenon Look FV! (4236665893) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ale osobiście nie widziałem jak to świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do żarówek w halogen to ktoś polecał coś takiego:

Żarówka LED CREE H11 7,5 Wat Xenon Look FV! (4236665893) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ale osobiście nie widziałem jak to świeci.

miałem je,jak drl w halo:decayed: , potrzeba rezystor aby na nich jeździć(przy sprawdzaniu błędu nie wywala) :wink: wyglądają ok ale nie świecą:facepalm:

dydek te pierwsze mam obecnie:whistling: wyglądają i świecą :thumbup1:

z postojem 20140510_210930.jpg

z xenonem20140510_211123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu auto trafiło na pare dni pod lupe.Tym razem zrobiony mały program .Końcówki BA in


Obraz_180.jpg
A oto efekt :
Obraz_190.jpg
Ogólnie 174 KM 375 Nm :thumbup1:

---------- Post dopisany 25-06-2014 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 20:56 ----------

Nowe graty

DSC00867.jpg


DSC00869.jpg

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Obraz_191.jpg

Obraz_192.jpg
Nowe graty cz.2
Obraz_210.jpg
Obraz_208.jpg
Maty bitumiczne :decayed:
Obraz_207.jpg
Wyszło tak:
Obraz_206.jpg

---------- Post dopisany 16-07-2014 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2014 at 19:48 ----------

+ w5w LED
Obraz_209.jpg

Czas uzupełnić temat :)

Zmiana oświetlenia przestrzeni nóg na LED

Obraz_264.jpg

Skompletowane graty pod tempomat ...Moduł Q + taśma multi B7 :)

Obraz_253.jpg

+ Licznik kolor :)

Obraz_255.jpg

No i mamy wynik

Obraz_262.jpg

Obraz_263.jpg

Edytowane przez dydek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmiana oświetlenia przestrzeni nóg na LED

Zmieniałeś moduł czy jakoś inaczej podłączyłeś? :wink: PS. Dobry Sedanik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione to było na krótko pod sterowanie przy czerwonej lampce ale szykuje sie na na mce f + fotochrom z kompasem także cała elektryka będzie ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione to było na krótko pod sterowanie przy czerwonej lampce ale szykuje sie na na mce f + fotochrom z kompasem także cała elektryka będzie ori

też to planuje właśnie ogarnąć :decayed: tylko bez kompasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ...by zrobić fotochrom na ori potrzeba jest sporo części :) ja planuje od razu za jednym zamachem machnąć fotochrom + drl by w końcu zamknąć raz na zawsze półkę pod nogami i już tam nie zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ...by zrobić fotochrom na ori potrzeba jest sporo części :) ja planuje od razu za jednym zamachem machnąć fotochrom + drl by w końcu zamknąć raz na zawsze półkę pod nogami i już tam nie zaglądać :)

z tym masz rację :wink: drl i clh? to samopoziom będziesz zakładał mam rozumiec, bo nie bedzie juz miejsca na regulacje swiateł :P

Edytowane przez Zieluu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo poziom odpuszczam , zrobię jedynie spryskiwacze ....clh także odpuszczam bo to wgl mnie zbędny bajer ....jedynie drl na tą chwile mnie interesuje bo nie chce non stop jezdzić na tym bi xenonie i czekać aż w końcu któraś przetwornica lub żarnik padnie :decayed:

a regulacja i tak mi nie działa z kabiny na tą chwile bo nie zmieniłem w lampach patyków na te od paska b6 ....ustawiłem ręcznie te bixy

Edytowane przez dydek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo poziom odpuszczam , zrobię jedynie spryskiwacze ....clh także odpuszczam bo to wgl mnie zbędny bajer ....jedynie drl na tą chwile mnie interesuje bo nie chce non stop jezdzić na tym bi xenonie i czekać aż w końcu któraś przetwornica lub żarnik padnie :decayed:

a regulacja i tak mi nie działa z kabiny na tą chwile bo nie zmieniłem w lampach patyków na te od paska b6 ....ustawiłem ręcznie te bixy

aaa tak to wszystko wymyśliłeś :D drl fajna opcjaaa :thumbup1: musze rozważyć u siebie tez na przyszłość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


też to planuje właśnie ogarnąć tylko bez kompasu

Zieluu jak także planujesz fotochrom to oprócz przełącznika potrzebnego do drl , moduł kosztuje 120 zł wiec biorąc pod uwage koszty lustra bądz MCE jest to śmieszna kwota a drl śmiga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to planuje właśnie ogarnąć tylko bez kompasu

Zieluu jak także planujesz fotochrom to oprócz przełącznika potrzebnego do drl , moduł kosztuje 120 zł wiec biorąc pod uwage koszty lustra bądz MCE jest to śmieszna kwota a drl śmiga :decayed:

tak tak, z tym sie zgodze, tylko albo wybor: drl + clh i robic samopoziom bo chce xenon zakladac, albo ryzykowac i do xenonu zwyklad regulacja + clh, i dlatego juz miejsca na drl z prawdziwego zdarzenia nie ma miejsca, tylko na "twardo" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...albo regulacja + drl -> ciężko taki przełącznik dorwać bo sam swego czasu szukałem ale zapytałem w ASO i cena była bodajże 130 złociszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dydek skoro chcesz rezać lustro to nie odpuszczaj clh,a jak nie będziesz rezal poziomu to ja bym szukał przełącznika regulacji+clh i pokrętło od clh wykorzystał do clh/drl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...