Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajna fura ? Teraz do środka tylko w garniaku :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.09.2018 o 12:56, Diablo napisał:

Fajna fura ? Teraz do środka tylko w garniaku :decayed:

Dokładnie haha

Opublikowano
  • Autor

Wpadła popielniczka 2 DIN USA z dodatkowym gniazdem 12 V?

DSC_0583.JPG

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Udało się wyrwać stabilizator przód z rs4 ?

DSC_0594.JPG

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Doszły blendy z a6 c6 i moduły składania luster z pilota + opuszczania lustra po wbiciu wstecznego od kkama :D

DSC_0595.JPG

DSC_0596.JPG

DSC_0597.JPG

Opublikowano

Jak wrazenia na stabilizatorze nowym? 

Opublikowano

Przedni stabilizator z rs4 jest taki sam jak w s4, jedynie tylnie się różniły ( rs4 - 22mm, s4 - 20mm )

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, tokarz144 napisał:

Jak wrazenia na stabilizatorze nowym? 

Jeszcze nie założony :) wpadna chyba wszystkie wahacze nowe i wtedy całość się złoży od nowa 

 

11 godzin temu, MilUl napisał:

Przedni stabilizator z rs4 jest taki sam jak w s4, jedynie tylnie się różniły ( rs4 - 22mm, s4 - 20mm )

Dokładnie :)

Opublikowano

Zastanów się czy warto wrzucać grubego staba RS4 na przód, bo to może pogłębić i tak już mocno podsterowne B6 (szczególnie w FWD).

Edytowane przez zioowo

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, zioowo napisał:

Zastanów się czy warto wrzucać grubego staba RS4 na przód, bo to może pogłębić i tak już mocno podsterowne B6 (szczególnie w FWD).

Może wpadnie Quattro???? lub Hck = jedno z dwojga to napewno 

A co do stabilizatora,  to jeszcze tył do kompletu i bd git.

Musi to wpaść bo przy heblu większym przy mocniejszym hamowaniu buja jak pontonem

 

Opublikowano

Skoro ma być Q to ok, powodzenia w modach :)

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, zioowo napisał:

Skoro ma być Q to ok, powodzenia w modach :)

a podziękował :)

Opublikowano
2 godziny temu, dydek1 napisał:

Może wpadnie Quattro???? lub Hck = jedno z dwojga to napewno 

A co do stabilizatora,  to jeszcze tył do kompletu i bd git.

Musi to wpaść bo przy heblu większym przy mocniejszym hamowaniu buja jak pontonem

 

mam wrzucony przedni najmocniejszy, tył z s4 i jest w końcu malina, nie buja autem itp. także polecam - brak podsterowności.

Zakładać i śmigać ?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, MilUl napisał:

mam wrzucony przedni najmocniejszy, tył z s4 i jest w końcu malina, nie buja autem itp. także polecam - brak podsterowności.

Zakładać i śmigać ?

No właśnie taki efekt chciałbym osiągnąć,  bo te stabilizatory czy to z 1Ba czy 1Be to szkoda gadać :P

Opublikowano
7 minut temu, dydek1 napisał:

No właśnie taki efekt chciałbym osiągnąć,  bo te stabilizatory czy to z 1Ba czy 1Be to szkoda gadać :P

no ja miałem te 1BA - to leża dziś i mchem już zarosły xD

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, MilUl napisał:

no ja miałem te 1BA - to leża dziś i mchem już zarosły xD

Miałem 1ba -> zmieniłem na 1Be.... Ale ciągle mi czegoś,, brakowalo" ???

Zadowolony jesteś z tylnego stabilizatora z s4?  Czy lepiej od razu polować na rs4?

Opublikowano
17 minut temu, dydek1 napisał:

Miałem 1ba -> zmieniłem na 1Be.... Ale ciągle mi czegoś,, brakowalo" ???

Zadowolony jesteś z tylnego stabilizatora z s4?  Czy lepiej od razu polować na rs4?

ja polowałem na tylni z rs4 ponad rok i odpuściłem temat, bo ceny za używany jak za nowy aso :).

Jestem zadowolony ze stabilizatorów, na zawieszeniu 1ba poczułem już wielka różnice, wiadomo 1ba to koza, po sezonie zimowy wpadnie gwincik także wtedy już będzie sztosik :).

Opublikowano

S4 b7 też miały staby 22 mm,ale nie wszystkie. Chyba od któregoś tam roku.  

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, MilUl napisał:

ja polowałem na tylni z rs4 ponad rok i odpuściłem temat, bo ceny za używany jak za nowy aso :).

Jestem zadowolony ze stabilizatorów, na zawieszeniu 1ba poczułem już wielka różnice, wiadomo 1ba to koza, po sezonie zimowy wpadnie gwincik także wtedy już będzie sztosik :).

Też zauważyłem że używki z rs4 to że świecą szukać.... Pozostaje aso jedynie

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, staniek napisał:

S4 b7 też miały staby 22 mm,ale nie wszystkie. Chyba od któregoś tam roku.  

Pierwsze słyszę ??? trzeba zgłębić temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.