Treść opublikowana przez Diablo
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Diablo skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ4G8GN083731
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Diablo skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ4G8GN083731
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Diablo skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ4G4FN069887
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Diablo skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ4G8GN083731
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Diablo skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ4G5FN081417
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Diablo skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ4G4HN123871
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Diablo skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUHGAFCXEN078198
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zabawny jesteś, ale fajnie miec śmieszka na forum. Nie kojarzę żebym pytał czy pasują, tylko czy mogę je założyć z 288, no ale kazdy potrafi czytać jak potrafi, a jak nie potrafi to sam sobie dopowie i zinterpretuje, więc faktycznie dałeś odpowiedź na konkretne pytanie ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy rozumiesz co ja napisałem? bo chyba nie za bardzo.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
I tu wszystkich zaskoczę, bo Dev się myli i wy też strzelacie ślepakami, bo guru hamulcowy napisał że nie pasują ? Zaciski weszły w siedemnastki felgi, jedyne to ciężarek od wyważenia zawadza, ale to jest mały problem. Rozstaw jest ten sam, a co więcej praktycznie wszystkie najważniejsze wymiary są takie jak w zacisku 320. Jedyne co nie pasuje i odwlecze ich montaż to inna odległość osadzenia tarczy, którą mam w zestawie od S5 i zacisk się nie mieści między tarczą a zwrotnicą. Natomiast ten problem rozwiązują najprawdopodobniej tarcze S4 których garnek jest o ok 4,5mm. niższy co odsunie ją od zwrotnicy o brakujący wymiar. Pozostałe wymiary tarczy sa identyczne. Tak więc Dev... jesli nie wiesz, to nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo już drugi raz odpisujesz bzdury a nie masz pojęcia o konkretnym przypadku, tym bardziej nie napiszesz czemu wg. Ciebie nie pasuje, tylko walniesz ,,nie pasuja" i cisza. Rozumiem, że nabijasz sobie statystyki, ale takie wypowiedzi ,, specjaliście od hamulcy" nie pasują ? Jak tylko wezystko będzie na miejscu zrobię zdjęcia i pokażę potomnym kolejny zestaw naprawdę potężnych hebli, bo klocek jest prawie dwa razy większy niż w zacisku 320 (podejrzewam iż w 345 z S4 jest ten sam) co przy modzonych autach zwiększy bezpieczeństwo. Pozdrawiam.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie pasują? Tzn. nie mieszczą się czy co?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Cześć. Panowie, mam pytanie. Mam heble 320/288 które czekają na montaż, ale trafiły mi się teraz 345 z S5 z 2010. Czy mogę je założyć z tyłem 288, czy powinienem założyć minimum 300 lub 330 z tyłu?
-
Logi BFB po małym wirusie
Bardzo możliwe, choć przed drugim logiem zmieniłem świece i cewki na nowe bo cewki fabryka i tak mi zasugerował jeden tuner, ale chyba kasa w błoto :/ Te logi na dole są zrobione innego dnia. Przed drugim pomiarem do 25 l. Ultimate dolałem 20 l. Racing 100 żeby wykluczyć słabe paliwo i też się pozmieniało, choć były robione chwile po sobie. Najdziwniejsze że się pojawiło na innym cylindrze niż wcześniej. Głowica nie ruszana, tylko wałek zmieniony przy okazji zmiany przedniego rozrządu. 118 nie robiłem niestety. http://vaglogi.pl/log-003_020_9Tban.html Co Ty na to?
-
Logi BFB po małym wirusie
Pompę mam Walbro w szufladzie jeśli seria nie da rady, a przepływki seryjne podobno wystarczają na to co celuję, ale dzięki za info,
-
Logi BFB po małym wirusie
Też tak sądziłem, ale wysłałem je jednemu tunerowi do analizy i powiedział, że nie można zrobić większej mocy, a celuję w 260+ póki te cofki występują.
-
Logi BFB po małym wirusie
Tak polecił mi Geremi który robił turbo. Wałek ma dawać dodatkowy bonus w przepływach,. Kupiłem go za grosze, a włożyli mi go przy okazji wymiany rozrządu.
-
Logi BFB po małym wirusie
Panowie, Proszę o analizę i pomysły co może być przyczyną cofania zapłonów. BFB, FIMC 63mm orurowanie, turbo Geremi, wtryski 630 Bosch, TIP, DP, nowy DV, wydech przelot 70x 2x60, wałek ssący AG z wolnossaka, kolektor seria, przepływka seria, paliwo BP Ultimate, nowe świece, nowe cewki NGK. Kompresja ponad 13 na każdym cylindrze. http://vaglogi.pl/log-003_020_6pwXk.html http://vaglogi.pl/log-114_115_520xfd.html http://vaglogi.pl/log-001_002_031_17M4Y.html
-
Proszę o analizę Logów BFB
Dzięki, bo walczyłem z nierówna pracą na jałowym i powiedziano mi żeby zaraz po skasowaniu błędów, których nie mam zerknąć na korekty i napięcia czujników stukowych. Myślałem, że napięcia pod 0,700 na 1 cylindrze czyli prawie dwukrotnie większe od pozostałych to już sporo za dużo, ale gdzieś czytałem, że może to być lekki hałas łańcuszka który czujnik blednie rozpoznaje jako stukanie. Ale jeśli mówisz, że wszystko jest ok, to bardzo dziękuję
-
Proszę o analizę Logów BFB
Cześć. Panowie zerknijcie proszę na te logi, czy wszystko jest ok. Mam się martwić większym napięciem na 1 cylindrze, czy to może być hałasujący łańcuch? Statyczny: Grupy 031, 033, 070: http://vaglogi.pl/log-031_033_070_Zs9l4NV.html Grupy 015, 026: http://vaglogi.pl/log-026_015_oKJO6u.html
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Kupowałem je prawie rok temu w Łodzi u producenta firma Cetus. Przykręca się je na fabryczne śrubki a po długości klei na silikon.
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Też mam takie. Wcale nie widać że to podróby i można zapomnieć o korozji i gniciu. Jeszcze osłony progów i będzie bajka ?
-
Proszę o analizę Logów BFB
Nie mialem kompa z sobą, ale zrobię przy najbliższej okazji ?.
-
Proszę o analizę Logów BFB
Dziś sprawdziłem dolot i jest szczelny, sprawdziłem z ciekawości DV, była jeszcze fabryka i okazała się przepuszczać. Wymieniłem ja na nową. Czy to mogło mieć wpływ na takie wyniki w logach?
-
Proszę o analizę Logów BFB
Ok, dziękuję za podpowiedzi, sprawdzę więc szczelność, potem ciśnienie paliwa. Pompę chyba założę Walbro jeśli faktycznie pada, bo szykuję go na 250PS+ a czytałem, że org. pompa sporo kosztuje.
-
Proszę o analizę Logów BFB
Ok, dziękuję za odpowiedz. Czyli trzeba myśleć o Walbro GSS341 i kombinacji montażu jej w seryjnym koszu.