Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi BFB po małym wirusie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, Proszę o analizę i pomysły co może być przyczyną cofania zapłonów. 

BFB, FIMC 63mm orurowanie, turbo Geremi, wtryski 630 Bosch, TIP, DP, nowy DV, wydech przelot 70x 2x60, wałek ssący AG z  wolnossaka, kolektor seria, przepływka seria, paliwo BP Ultimate, nowe świece, nowe cewki NGK. Kompresja ponad 13 na każdym cylindrze.


http://vaglogi.pl/log-003_020_6pwXk.html

http://vaglogi.pl/log-114_115_520xfd.html

http://vaglogi.pl/log-001_002_031_17M4Y.html

Opublikowano

Z ciekawości, po co ci wałek z wolno ssaka na takie moce ? 

Edytowane przez cysiek18

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, cysiek18 napisał:

Z ciekawości, po co ci wałek z wolno ssaka na takie moce ? 

Tak polecił mi Geremi który robił turbo. Wałek ma dawać dodatkowy bonus w przepływach,. Kupiłem go za grosze, a włożyli mi go przy okazji wymiany rozrządu.

Opublikowano

Takie cofki to nic, zwłaszcza w aucie po sofcie. Niektórzy w serii mają gorzej.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, przem8 napisał:

Takie cofki to nic, zwłaszcza w aucie po sofcie. Niektórzy w serii mają gorzej.

Też tak sądziłem, ale wysłałem je jednemu tunerowi do analizy i powiedział, że nie można zrobić większej mocy, a celuję w 260+ póki te cofki występują.

Edytowane przez Diablo

Opublikowano

To sięgnij opinii innego tunera, niech spojrzy na soft. Na wiecej to już seryjna przeplywka moze nie dac rady i pompa paliwa.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, przem8 napisał:

To sięgnij opinii innego tunera, niech spojrzy na soft. Na wiecej to już seryjna przeplywka moze nie dac rady i pompa paliwa.

Pompę mam Walbro w szufladzie jeśli seria nie da rady, a przepływki seryjne podobno wystarczają na to co celuję, ale dzięki za info, 

Opublikowano

Te cofki to masz raz mniejsze i raz większe, w linku masz log z godziny 18 i 21, pewnie temperatura na zewnątrz wpłynęła na to, szkoda że nie zlogowałeś grupy 118. Głowica nie ruszana? Tylko sam wałek przerzucony?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.07.2020 o 17:36, MichauKR napisał:

Te cofki to masz raz mniejsze i raz większe, w linku masz log z godziny 18 i 21, pewnie temperatura na zewnątrz wpłynęła na to, szkoda że nie zlogowałeś grupy 118. Głowica nie ruszana? Tylko sam wałek przerzucony?

Bardzo możliwe, choć przed drugim logiem zmieniłem świece i cewki na nowe bo cewki fabryka i tak mi zasugerował jeden tuner, ale chyba kasa w błoto :/

Te logi na dole są zrobione innego dnia. Przed drugim pomiarem do 25 l. Ultimate dolałem 20 l. Racing 100 żeby wykluczyć słabe paliwo i też się pozmieniało,

choć były robione chwile po sobie. Najdziwniejsze że się pojawiło na innym cylindrze niż wcześniej.

Głowica nie ruszana, tylko wałek zmieniony przy okazji zmiany przedniego rozrządu.

118 nie robiłem niestety.

http://vaglogi.pl/log-003_020_9Tban.html

Co Ty na to?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.