Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
36 minut temu, MichałA4 napisał:

Dobry modzik :thumbup1: szkoda że w avancie nie wymyślili czegoś takiego :facepalm:

jak nie,jak tak ?jest cały wątek o tym 

 

Opublikowano

Mam na myśli ori rozwiązanie , te sprężynki jakoś nie przypadły mi do gustu.:hi:

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, ucho.77 napisał:

jak nie,jak tak ?jest cały wątek o tym 

 

Grzechu ,u Ciebie klapa ,,idzie" ,,dostojnie" i delikatnie :D Obadałem ten mod w klapie u Domina to jakbym stał bliżej to jedynki bym stracił :D :D

Opublikowano

wszystko zależy od siłownika ?

ja tak miałem na silownikach z krafta były tak możne że klapę z c5 bez problemu dzwigaly

 

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, ucho.77 napisał:

wszystko zależy od siłownika ?

ja tak miałem na silownikach z krafta były tak możne że klapę z c5 bez problemu dzwigaly

 

Tutaj widać że aż wyrywaja ta klape

Opublikowano

Co to za kolor zacisków , klawo wyszły ?  ?

Opublikowano

1. Sam malowałeś zaciski? Jak tak to czym ?
2. Modzik z klapą działa i zadowolony użytkownik ! ;) Jak możesz podeślij mi filmik na priv ;D
Dla własnej wygody jeszcze przycisk w boczek kierowcy :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.01.2019 o 20:02, dekiel 13 napisał:

Co to za kolor zacisków , klawo wyszły ?  ?

Srebrny pod kolor budy, robione na gotowe u Deva?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Bilder napisał:

1. Sam malowałeś zaciski? Jak tak to czym ?
2. Modzik z klapą działa i zadowolony użytkownik ! ;) Jak możesz podeślij mi filmik na priv ;D
Dla własnej wygody jeszcze przycisk w boczek kierowcy :D

Radek, zaciski przód czy to tył, wszystko robione u Deva. 

Modzik od Ciebie, 1 klasa. Nawet w b7 z ori zawiasami tak dobrze nie bangla... Trzeba bd tam zawiasy zmienic 

Także polecam ?

A co do przycisku, będzie już niedługo razem ze składanymi lustrami żeby 2x boczku nie rozbierac?

Opublikowano

Myślałem że sam ogarnąłeś :D
Nie koniecznie, można naprężyć bardziej sprężyny po prostu;) albo siłowniki już nie są tak sprawne.
W każdym razie prężnie działasz!
 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Bilder napisał:

Myślałem że sam ogarnąłeś :D
Nie koniecznie, można naprężyć bardziej sprężyny po prostu;) albo siłowniki już nie są tak sprawne.
W każdym razie prężnie działasz!
 

Myślę że to wina siłowników jednak. 

 

Dziś doszła kolejna paczka ???

 

DSC_0755.JPG

DSC_0754.JPG

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze obudowy lusterek z ABS-u w Satynie?

DSC_0775.JPG

DSC_0777.JPG

Opublikowano

Obudowy fajnie się zgrają z kolorem grilla.  ?

Opublikowano

Podrzucisz link do tych obudów ? Fajnie się prezentują.

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Obudowy fajnie się zgrają z kolorem grilla.  ?

Listwy są w czerni to teraz pora na grill i dokładke  ?

Opublikowano
  • Autor
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pękło pierwsze,, czysta''? ? ? 

DSC_0818.JPG

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja pierdziu u mnie dopiero 156 kkm , wszystko w papierach . ?

Dolny grill tez zapodasz eskowy ?

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Ja pierdziu u mnie dopiero 156 kkm , wszystko w papierach . ?

Dolny grill tez zapodasz eskowy ?

To ja już swoją już zrobiłem 120kkm 

Dolny będzie również eskowy

Opublikowano
  • Autor

Małe przygotowanie pod zmianę luster 

DSC_1005.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.