Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MichałA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Trzeba odświeżyć temat bo trochę o nim zapomniałem , a jednak kilka zmian wpadło 😉 Nowy gwincik AP bo już zmęczyło mnie ciągle spawanie wydechu i trzeba było auto kapkę podnieść. Hebel 375 mm na zacisku acebono No i kilka aktualnych fotek auta na koniec.
  2. We wrześniu będzie targany właśnie, nie odpuszczę tego musi być na tip top.
  3. Tylko sentyment ją ratuje 😉 silnik ogólnie lata , ale turba się już poddały 😆
  4. Daj spokój po ostatnich akcjach mam ochotę wepchać ją do Wisły 😆
  5. Było wyjście z tego bajzlu , a mianowicie zrobić strockera , ale to nie ten moment i budżet. Więc na szybko trzeba było skombinować inny motor odprężyć go , przezbroić i poskładać auto. Dodatkowo kordziło mnie żeby trochę dołożyć mu miodu więc wybór padł na k04 rs6 . I tak z niewielkiego tematu zrobił się sajgon. Soft jest od Digitun.
  6. Przyłapało niestety 3ci i 5ty cylinder , kompresja spadła do 5bar na 5tym i nie było za bardzo co ratować.
  7. Ech... powoli wracamy do żywych ... Z drugim słupkiem i K04 RS6 ... received_1104957311569882.mp4
  8. Zgadza się, to już nie 1.9 gdzie z marszu podchodzisz i robisz wszystko. Sam swap nie jest tragiczny jak masz Q , gorzej to ogarnąć do stanu używalności, a nawet jak Ci się wydaje ,że masz juz wszystko zrobione jak trzeba to i tak coś się sypnie zaraz ?
  9. MichałA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No dobra minęło kilka dni i chyba nieśmiało można odtrąbić sukces, udało się opanować te światła , wg mnie powodem zaistniałej sytuacji był czujnik kąta skretu . Po jego wymianie nic się nie świeci świata stop działają jak trzeba ?
  10. Thank you, the entire set of grills is from of S4 B6, only the lower grille was cut to fit the S-Line frame.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.