Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nosb

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zbiornik jest od angola i pokazuje na odwrot ? ja pie%4ole Kij tam w checka , brak mocy i plywaki od angola Wazne ze masz pospawane za***iście A merytorycznie : ani EVAP ani sondy diagnostyczne nie beda ciely mocy...
  2. masz are wiec 250 ps 15 koni na filmiku nie wyczujesz ale na oko on nie ma nawet serii 230 . jedz jedz Ciekawi mnie czy umiem wrozyc z filmikow moce
  3. Jak ci hamownia pokaze wiecej jak 250 ps sie zdziwie. Czasami sie lepiej nie odzywac bo jak widac od razu " po pierwsze / po drugie " i ze hejtem jebe alboco. Po prostu to auto NIE JEDZIE i nie chodzi o start czy to ze seria. Wrzuc w YT audi 2,7t 0-100 i zobaczysz ze seryjne lepiej jada...
  4. To nawet jak seria nie jedzie. Do setki to sie brata 1,8T z softem chyba lepiej zbiera. Flyer a co do nedznego gotowca to ostatni wynik w b7 na takowum 330ps/500 nm
  5. Jak ktos chce z auta zrobic kaleke ,wywalic wnetrze, pol podlogi itp to jego sprawa. Tak wlazlo do golfa jak i do nikolasa a4. generalnie auto zyje a v10 nie sprzedalem wiec spokojnie. W wolnej chwili ktorych mam malo przysiadam i kombinuje
  6. u ciebie te moje patenty na 360 chyba nie przejda z racji dystansu nie ? aaaa przod na 345 na szesciotloczku cos chyba pod 3k . na 360 mm to jz raczej trzeba osmiotlok i nie wiem z czego tarcze .
  7. Krystianowi zalezalo na duzej ilosci detali i dopracowaniu calosci . Staralem sie wiec jak moglem biorac pod uwage duuuuzy naklad pracy na calosc ( swap , zmiana paliwowego na benzyne , dolozenie Q , wydech , fmic , drobnica , uszczelnienie , rozrzad duperele ) . Zostalo dotknac kilka rzeczy ale to juz Krystian na pewno doliże albo dolizal juz Osobisie mi najbardziej sie podoba wyglad pod maska ( glownie zasluga Krystiana : hydrografika ) i dzwiek silnika. Wydech wyszedl w c*pe od strony dzwiekowej
  8. jak masz 3,0 pod maska i kupisz tanio silnik przy ktorym nic nie trzeba robic to mozliwe.
  9. jozek mega elastyczny . zalezy od auta bazy , zakresu pracy , z silnikiem od pewnie 8 w gore ( a gora to juz jest wysoko )
  10. I fajnie gada Dawaj krycha jakis temat
  11. bo sa duzo ciezsze i beda rdzewiec (no ale ty pocynkujesz ) . W sumie tyle Fakt , mniej jak 18 mm nikt Ci nie zrobi Generalnie przy tej grubosci jeden chu, przy np 30-40 mm wiadomo.
  12. czyli stalowe ? Dla mnie kicha ale co kto lubi Cenowo alu by duzo wiecej nie wyszly u Tomka
  13. U kogo robisz? Bylo walic do dystoma mi robil robi fajnie i sprawnie. tylko chyba mniej jak 18 mm nie zrobi przejscia . bynajmniej ja mam takie.
  14. Tylko tam jeszcze seria jest w sensie bez softu i kółka. ale to sie niedlugo zmieni . Ten ?
  15. Moze widziales granatowe ? Lata tam tez takie przerezane przezemnie A5 na S5 FL sportback z 3,0 tfsi no i tez strasznie drze ryja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.