Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Po udanej przygodzie z B5 przyszła pora na zmianę :paker: Otóż wiedziałem że chcę B6 i na pewno musi być to sedan a reszta to już mniej ważna :decayed: No i wyruszyłem do Niemiec z kolegą i znaleźliśmy taki oto okaz :naughty: :naughty: Auto ma przebieg 143tyś i raczej jest prawdziwy ponieważ wnętrze nie posiaga jakichkolwiek śladów zużycia :cool1: . Co do wyposażenia to posiada min.
-Xenon +spryski :good:
-Fis(niestety nie kolorowy)
-Fotele sportowe :kox: :kox:+ podgrzewane i pompowane
-Kiera trójramienna ,skórzana
-Gałka alu
-Pakiet oświetlenie(na nogi , klamki ,podłokietnik itp
-Ori radio chorus + 10 głośników :kox:
-Climatronic 2 strefy
-Pakrtronic tył(zastanawiam się nad przodem :wink4:)
-Elektryka niestety tylko przód
-El. lusterka
-Felgi 17` A3
-6 poduch
Hmmm mogłem o czymś zapomnieć chociaż i tak dużo tego nie ma :decayed: Ogólnie auto super tylko troszkę czuć większą masę niż B5... No i ma jeden spory minus... Nie jest czerwone :wink4:
Oto foty... Nie jest ich dużo ponieważ jest zimno i nie chce mi się ich robić :tongue4:

Foty po kupie:
af30986abb432ff1med.jpg
a2aad737a3b42249med.jpg
ff8400101d029bd6med.jpg
ef4ba375fe9003e3med.jpg


UP:
Dokonane mody
-Bixenon
-S-line front
-Dokładki w kolor
-Wydech na 2 strony
-RNS-E
-Wycieraczki Aero
-Tempomat
-Kiera MF B7
-Listwy progowe S-line



Foto po modach:
d17ca1da694a6611med.jpg

80d9ce5da204b252med.jpg

806bec771a1fd4c8med.jpg

747a8cac08d137f1med.jpg

5900514cd2fe242amed.jpg

Tutaj jeszcze foto na mniejszych kołach:wink:

dsc0059r.jpg

dsc0061zp.jpg
dsc0058dl.jpg

dsc0062pr.jpg
dsc0063hu.jpg

Tak to mniej więcej teraz wygląda. Brakuję środkowego grilla bo skurczybyk drogi:kwasny:

Edytowane przez Wandej

Opublikowano

wzór felg nie jest z S3, ale sam takie miałem u siebie ;) ogólnie ładne autko :good:

Opublikowano

Fotele zwykle :tongue4:

Opublikowano

Te co pokazales to sa RS. A te co masz to sa calkiem inne.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Te co pokazales to sa RS. A te co masz to sa calkiem inne.. :naughty:

szczerze mówiąc to nie widzę różnicy :mysli: Fele są ori i dystanse więc nie są od A4

Opublikowano

No z całym szacunkiem, ale jak możesz nie widzieć różnicy :naughty: :gwizdanie: Masz felgi S-Line z B7, a te z linku to RS6, więc na pewno to nie te same :wink4:

Opublikowano

Te co pokazales to sa RS. A te co masz to sa calkiem inne.. :naughty:

szczerze mówiąc to nie widzę różnicy :mysli: Fele są ori i dystansę więc nie są od A4

:wallbash:

To w takim razie.. Jestes pewny ze posiadasz B6..? Ja nie widze roznicy.. Chyba to jednak B5 jest.. :wink4:

Opublikowano

dystansę :polew: pisze się dystanse !!!

Opublikowano

Kiera też nie s-lina :tongue4:

A felgi są ok ja bym zostawił :>

Opublikowano
  • Autor

dystansę :polew: pisze się dystanse !!!

literówka wiem jak się pisze :decayed:

Kiera też nie s-lina :tongue4:

A felgi są ok ja bym zostawił :>

to jak wygląda s-line?

Opublikowano

te felgi co wkleiłeś to felgi z RS6 - ja mam takie na lato, a te co masz na samochodzie to są fele S-line z A3 ;) [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 13:45_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html tu masz pokazane z bliska jak wygląda kiera s-line

Opublikowano

kolego a gdzie fis??? :slina:

Opublikowano
  • Autor

te felgi co wkleiłeś to felgi z RS6 - ja mam takie na lato, a te co masz na samochodzie to są fele S-line z A3 ;) [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 13:45_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html tu masz pokazane z bliska jak wygląda kiera s-line

wychodzi na to że przed połową 2002 w ogóle nie było S-line :mysli:

kolego a gdzie fis??? :slina:

tam gdzie zawsze :gwizdanie:

Opublikowano

kolego a gdzie fis??? :slina:

Przecież ma nawet pełny Fis nie widzisz sterowania na manetce?

Auto mi się podoba szczerze mówiąc i felunek ładny noi jest CZARNA :kox:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały update :tongue4: Fele by Adamooo :good:

402805a00c1a37d0med.jpg

cce03f7b2fe6f967med.jpg

d3ea593ea4e9ae89med.jpg

zdjęcia z telefonu bo zapodziała sie gdzieś ładowarka od cyfrówki :embarrassed:

Opublikowano

Pieknie wygladaja te fele :)

Teraz obowiazkowo malowanie dokladek :decayed:

Opublikowano

MEga kox te fele :kox: :kox: zeby w 18stce były to brałbym od adasia

Opublikowano
  • Autor

MEga kox te fele :kox: :kox: zeby w 18stce były to brałbym od adasia

nawet jakby i 20` było to bym kupił :decayed: Stwierdzam że 19` to optimum do B6 :przebiegly:

ykk Będą dokładeczki i jeszcze planuje 2 rurki jak w 1.8T i będzie malina :kox:

Opublikowano

no to teraz malowanie dokładek, bixenon i będzie wyglądała jak moja :tongue4:

jeszcze dołożyłbym dystanse na tył z 8-10mm.. :evil:

zdj%C4%99cie.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.