-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
szybka akcja..samochód bez kół 19 idzie za 25k..dodatkowo bez car audio za 19..ktoś kupuje ? pisać lub dzwonić 509676989
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Sprzedam jesli ktos zainteresowany...509676989 mozliwe rozne modyfikacje sprzedazy..
-
Strefa biegaczy, triathlon
ktoś startuje w przechlewie ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
spokojnie rower opieram o samochód delikatnie kładąc przez skórę więc nic złego się nie stanie auto w tym roku przejechało z 15000km :-)
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
auto jeździ zero modów Imageshack - 0de9.jpg Imageshack - 3nrj.jpg
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jeździ
-
Strefa biegaczy, triathlon
kierował kumpli w określonym czasie..i zszedł z trasy na 27 km nie dlatego że nie mógł dalej biec ale bieg w ramach treningu (wybiegania) przed orlenem maraton. tak się robi
-
Strefa biegaczy, triathlon
Karol dzisiaj w poznaniu zrobił 1:34 z hakiem
-
Strefa biegaczy, triathlon
[/color] pewnie, ze ciągnie, niedługo dycha i późmaraton. Maraton w październiku, 1 na rok mi starczy. W czerwcu triathlon w sierakowie (ćwiartka iron man-a) to się zobaczymy ja też z bratem siekam ten dystans jako przetarcie..ale muszę zacząć trenować..teraz nie mam za bardzo czasu bo 2 dni pracuje a 2 dni siedzę z dzieckiem ale jak znajdę nianie to zaczynam treningi..
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
kup jaki chcesz..oby był w przedziale 200-300zł ..wybierz sobie odpowiednią wysokość..
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
jak podłączysz pod clh to i tak przy włączeniu halogenów zapalą Ci się diody od podświetlenia lusterek..
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
podobno Grzankowi czyta temp więc i Tobie będzie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
przecież on te zegary będzie miał w całości u siebie - więc wszystko będzie poprawnie pokazywać..nawet temp oil będzie
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
telefon alarmowy zamontowany w samochodzie łączył się bezpośrednio z detektywem Rutkowskim - tyle OT - nie wiem dlaczego Miron tutaj o tym nie pisze..
-
Lusterko fotochrom wew.
te lusterka z nowszych a4,q5,q7 i innych często się psują tzn elektronika..fotochrom też..
adamooo
VIP
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta