-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
odpowiedź dwumas z bfb nie pasuje na wałek wiec niepodejdzie
-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
tak wiem, ale czy awx 350nm ogarnie na seryjnym dwumacie(koło sprzegło docisk) od bfb?
-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
Panowie a czy do 1.9 tdi 350nm warto ładować dwumas od 1.8t? Akurat taki mam na stanie i myślę czy nie wrzucic
-
kod lakieru auta po nr vin audi a4 b5
Panowie, pomoże ktoś i pod ami kod lakieru WAUZZZ8Et5A465083
-
Safe mode rnse
Panowie mam safe mode w rnse, nie mam kodu i nie moge opuscić panela/wyświetlacza. jeżeli go nie opuszcze nie wyjmę radia, jakies podpowiedzi?
-
Skrzynia biegów z 2.5 TDI do 1.9 TDI
Proszę o info jak z kompatybilnością ETS GBB z QUATTRO 2.5 TDI do 1.9 tdi awx
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ets gbb 180 ps
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie, mam awx 1.9 tdi 2002 i miałbym od kolegi z forum dawce 2.5 tdi z 2002 ( kod silnika i skrzyni będe znał dzisiaj) Czy opracja swapu napędu jest wymagająca w takiej konfoguracji,. Na co zwrócić uwagę przy przekładce ( bicie wału jakies luzy itd)
-
[ALL TDI PD] Ktoś kto ogarnie wymianę pompek z okolic Poznania lub WLKP
dzięki
-
[B6 AWX] Nierówna praca silnika po zmianie pompek
ponowie problem rozwiązany powodem były wybite gniazda pompowtryskiwaczy w głowicy. Głowica została całkowicie zregenerowana od a do z. Na miejsce powróciły stare pompki, które działają. Silnik chodzi jak lalka. Postaram sie wrzucić logi
-
[B6 AWX] Nierówna praca silnika po zmianie pompek
poszedłem w regeneracje głowicy ( wyjeb..ne gniazda pompek przebieg 380 tys km), więc aktualnie składają mi maszyne na zregenerowanej głowicy w zakresie gniazd pompek i wkładają stare pompki, dam znac co i jak
-
[ALL TDI PD] Ktoś kto ogarnie wymianę pompek z okolic Poznania lub WLKP
jestem w trakcie
-
Rozmiar piasta koła przód audi a6 c6
Panowie, czy ktoś umie mi powiedzieć jakie rozmiary piasty koła przód audi a6 c6 występowały w tym modelu? Wiem ze jest 85, ale podobno pojawiały się 92, jeśli ktoś jest w stanie proszę o rozpisanie wersji silnikowych
-
[ALL TDI PD] Ktoś kto ogarnie wymianę pompek z okolic Poznania lub WLKP
Panowie szukam dobrego speca od pompowtryskiwaczy, wymiana plus najlepiej pewny komplet pompek, macie kogoś, Pacjet to awx
-
[B6 AWX] Wibracje w środku
ja walcze też z tym i powodem są wtryski
cocoo24
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta