-
Gamling obserwuje zawartość SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Koledzy z Poznania, co prawda a6 a nie a4 ale może ktoś zna ten samochód: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-audi-a6-3-0-tdi-s-line-shadow-line-led-19cali-quattro-poznan-ID6yr3D7.html z Krakowa mam ładny kawałek i nie chciałbym jechać w ciemno, zwłaszcza że już parę wycieczek na darmo miałem. A jeśli ktoś byłby w stanie rzucić na auto okiem to już całkiem byłaby bajka - oczywiście odwdzięczę się
-
GŁOGÓW też żyje
osoba ta miala wczesniej golfa r36 kuman wpisz sobie chłop dba o auta i reza jak wpiszesz kuman w google to zoabczysz jego auta ogolnie pedantycznie podchodzi do aut Wielkie dzięki!
-
GŁOGÓW też żyje
Koledzy z Głogowa mam prośbę, czy ktoś z Was zna może to auto: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-3-0tdi-rs6-2x-sline-lift-led-quattro-kamera-radar-aso-piekna-ID6yGtSb.html muszę zmienić moje a4 na coś większego a ta c6 wygląda fajnie. Może ewentualnie ktoś dałby radę ją pooglądać?
-
SPOTY RADOMSKIE
Koledzy z Radomia, mam do Was małą prośbę. Czy ktoś nie miałby szansy rzucić okiem na ten wynalazek: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-4-2-quattro-s-line-navi-solar-bi-xenon-ledy-aso-ID6yHAz3.html Czas dla mnie powoli zmienić a4 na coś większego. Do Radomia mam kawałek więc gdyby ktoś miał np po drodze i był w stanie zrobić pierwsze rozeznanie to byłbym wdzięczny.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
No właśnie wszystko suche....
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Panowie potrzebuję małej pomocy. Jakieś pół roku temu szlag mi trafił moduł, mam fabrycznie wersję F z racji biksenona. Kupiłem inny używany, wymieniłem i śmigało. Teraz znowu jest problem, zaczyna mi się robić dyskoteka w aucie, podświetlanie miga, włącza i wyłącza się ESP, zamki od drzwi się zamykają i otwierają. Sprawdziłem dokładnie i moduł jest suchutki, jak również zero śladów wody na podszybiu itp. VAG nie zgłasza błędów, kurde co może być przyczyną tego cyrku?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
To ja, wszystko się zgadza tylko fura ciemno zielona Jak stoję 30 minut w korku a potem dam w piec to niestety taki jest efekt, mam nadzieję że nie będziesz musiał myć auta po mnie Pozdr. skoro ciemno zielona to przepraszam ale ciemno było przyjedź kolego dzisiaj na spota Niestety nie ma szans, po prostu brak czasu. Ale kiedyś się może znowu pokażę. Bo dawno dawno temu zdarzało mi się bywać.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
To ja, wszystko się zgadza tylko fura ciemno zielona Jak stoję 30 minut w korku a potem dam w piec to niestety taki jest efekt, mam nadzieję że nie będziesz musiał myć auta po mnie Pozdr.
-
Spotkania na drodze
Kraków, 4 listopada, godzina około 16.45 czarny B6 sedan z klubowymi naklejkami spotkane na alejach i dalej aż do osiedla Widok. Pozdro dla kierownika. Troszkę Cię zakopciłem ale jak stoję 20 minut w korku to potem jest taki efekt jak się daje w piec ;D
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
A ja właśnie czekam na dostawę nowej książki Sapkowskiego - "Wiedźmin - Sezon Burz". Mam nadzieje że nie rozczaruje się tak jak "Żmiją"
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Koledzy a co byście polecili do zupełnie nowej skóry? Mam w S2 deskę i fotele obszyte nowiutką, zajebistą skórą i chciałbym teraz to jakoś zabezpieczyć, zakonserwować itp. preferuje matowe środki do skóry.
-
Światła DRL
Można je całkiem fajnie założyć:
-
Światła DRL
Panowie a czy ktoś kiedyś widział na żywo coś takiego: Światła dzienne DZIENNEJ JAZDY LED SAMSUNG FLEX (3494624542) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?
-
Ruch w branży - które modele Audi kradną najczęściej?
Kolego nie licz na to że jakiekolwiek fabryczne zabezpieczenia w samochodzie coś dadzą.
-
pedał gazu - numer części
Raczej cały
Gamling
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta