Jump to content
76 76
Traviz

Spotkania na drodze

Recommended Posts

Witam!

Wątek będzie poświęcony tematowi spotkań na drogach - jak będziecie chcieli pozdrowić kogoś spotkanego na drodze lub zapytać czy czasem auto, które mijaliśmy na drodze nie było od nas z Klubu to ten wątek jest właśnie po to.

Może zacznę jako pierwszy:

W niedzielę wracając z Wawki ze szkoły spotkałem pod Płońskiem jadące w kierunku Warszawy czarne A4 (o ile pamiętam z tyłu miało lampki po 2 lifcie) na blachach WML :D Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kierowca mrygnął mi awaryjnymi :P Pomyślałem, że to może ktoś z tego forum ? :D

Przyznać się :mrgreen:

A4-KLUB.pl #208 | KTK.pl #HK02 | AGC #26<br />1.8TQ 195KM sold.<br />Fotografia Ślubna

Guest Murzyn

i tu przydatne bylyby te podkladki klubowe...ja tez zawsze mrygam A4 :D

Murzyn, przy tej prędkości nie wiem czy zdołałbym spojrzeć na podkładkę i rozczytać co jest napisane tym drobniutkim druczkiem :P

A4-KLUB.pl #208 | KTK.pl #HK02 | AGC #26<br />1.8TQ 195KM sold.<br />Fotografia Ślubna

widocznie masz brudne szybki trawiz :razz: :mrgreen:

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\O A4 wiemy wszystko....inni mogą nas tylko kopiować\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

ja juz kilka razy mialem spotkania w trasie/miescie z ludzmi z AKP .....

P.S naklejki i podkladki pod blachy sa obowiazkowe... :twisted:

https://www.facebook.com/edctuning

www.edc-tuning.pl

Chiptuning / Diagnostyka / Hamownia DYNOMET

tel. 606 114 000

widocznie masz brudne szybki trawiz :razz: :mrgreen:

Faktycznie robactwo nie ma wakacji w te lato :P

Ale niunia była czysta :) Tylko wczoraj była taka burza, że się kałuża na mnie przewróciła :mrgreen: Niunia stoi w garażu jeszcze w wersji Camel Trophic :twisted:

Guest Murzyn

po powrocie z morza to z przodu nie bylo widac koloru auta-doslownie komar na komarze...warstwa tak z 3mm

po powrocie z morza to z przodu nie bylo widac koloru auta-doslownie komar na komarze...warstwa tak z 3mm

a jak to przyschnie to horror z myciem :lol:

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\O A4 wiemy wszystko....inni mogą nas tylko kopiować\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

a jak to przyschnie to horror z myciem :lol:

Z szyb bardzo fajnie robactwo myje się kawałkiem firanki lub pieluchy tetrowej.

to dobrze ze mam jeszcze mnóstwo pieluch po córce :grin:

Ramki by się przydały bo jak nieraz jadę i widzę a4 to się zastanawiam czy to nie jest przypadkiem ktoś z klubu. :cool:

Forum dla miÂłoÂśnikĂłw Polskiej motoryzacji<br />www.fpm.up.pl

dlatego wlasnie ramki powinny sie czyms odrozniac - zazwyczaj sa czarno biale, czerwone logo Audi (a moze wraz z napisem) byloby dobrze zauwazalne.

1995 A4 2.6q -> 1998 A4 1.8Tq -> 1997 S8 D2 manual -> 1999 E46 320d Touring -> 1995 E36 320i Touring

Moze zrobmy tak jak robia motocyklisci ( ja od dzisiaj zaczalem ) gdy widzimy A4 to po prostu reka do gory :mrgreen: Jestesmy jedna wielka rodzina :twisted:

Moze zrobmy tak jak robia motocyklisci ( ja od dzisiaj zaczalem ) gdy widzimy A4 to po prostu reka do gory

w Wawie musiłąby jeżdzić z ręka podniesioną jak...hitlerowiec...albo czesto machajaca...wyglądał bym jak....wariat :mrgreen: :mrgreen: :razz:

Sezon 2005 - 2008 A4 1.8, Sezon 2008 - 2010 A4 1.8 Tq, Sezon 2010 - 2012 BMW 330xdAT, Sezon 2013 - 2015 S70 2.5 R5, Sezon 2015 BMW 316 Compact

fakt sa najlepsze do mycia szybek :D

Jak Ty myjesz tymi pieluchami ?? Jak włoże pieluche do wiaderka to mi całą wode wciąga i robi się taka wielka i ciężka :shock: ............Cholera chyba pampersy się nie nadają :lol::lol::lol:

wojtas-audi napisał/a:

Moze zrobmy tak jak robia motocyklisci ( ja od dzisiaj zaczalem ) gdy widzimy A4 to po prostu reka do gory

w Wawie musiłąby jeżdzić z ręka podniesioną jak...hitlerowiec...albo czesto machajaca...wyglądał bym jak....wariat

faktycznie w Wa-wie to trzeba było by za często... ale jak na trasie jestem i a4 widzę to zawsze ręka wystawie...

na drogach, ulicach jedno pasmowych myślę ze fajnie było by pomachać..

swego czasu... pare lat temu jak jeszcze renault 19 miałem postanowiłem innym 19-stkom w okolicy jak jade też ręką "pozdrawiać" i powiem wam że po pary miechach jak przez Tczew jechałem to widać było że gest się przyjął

P.S. kierowcy PKS wieczorami mrygają lewym kierunkiem jak z przeciwka inny PKS leci...

srebrne Audi A4 Avant 1.9 TDi AFN 97r. klimatronik, webasto, org. audio Concert I + emulator zmieniarki->MP3 HomeMade

Licznik z FIS z białym podświetleniem z II liftu A4 --> kupię wyświetlacz FIS do A4 B5 polift ideał <-- za rozsądną kwotę

Guest Murzyn
fakt sa najlepsze do mycia szybek :D

Jak Ty myjesz tymi pieluchami ?? Jak włoże pieluche do wiaderka to mi całą wode wciąga i robi się taka wielka i ciężka :shock: ............Cholera chyba pampersy się nie nadają :lol::lol::lol:

Hugo bo Ty widocznie na nowoczesnosc stawiasz :P Ja mialem bonusik 100 tetr :mrgreen:

Kto będzie chciał będize rozpoznawalny

jest delfinek... ;)

Guest Murzyn

znaczy co proponujesz?? Ja w malej polsce widzialem tylko 3 pistacjowe A4 (z tego 2 avant) wiec mnie nie ciezko rozpoznac :D

U mnie w okolicy jeździ pistacjowe A4 sedan bez spojlera ale z hromowanymi ramkami wokół szyb.

Guest Murzyn
U mnie w okolicy jeździ pistacjowe A4 sedan bez spojlera ale z hromowanymi ramkami wokół szyb.

:cry: tez chce chromik...

i ja też

:cry:

[ Dodano: 2006-06-28, 17:20 ]

wojtas-audi napisał/a:

w Wawie musiłąby jeżdzić z ręka podniesioną jak...hitlerowiec...albo czesto machajaca...wyglądał bym jak....wariat

Mi wystarczy tego że jak jadeżdżę po swojej okolicy to praktycznie cały czas ręka w górze :grin:

Guest Keżor
wiec mnie nie ciezko rozpoznac

zgadzam sie :) kolor żadko spotykany, spojler, CB, fele bez dekli :P zderzak przedni z wlotem so turbo :lol: (jak narazie, chyba że sie myle:P )

a mnie jak coś to idzie poznać po grylu kameiowskim :) soczewach z ringami felach 17" i chromowanymi podkładkami pod rejestracje :) i mam zawsze czyste auto :twisted: PZDR

Guest Murzyn
zderzak przedni z wlotem so turbo :lol:

poprawiles mi humor :lol: wlotu juz nie ma

zderzak przedni z wlotem so turbo :lol:

poprawiles mi humor :lol: wlotu juz nie ma

A taka ładna dziupla była :mrgreen:

4e4792681cc05e25m.jpg

Hehe mojego B4 trudno nie rozpoznac, gorzej z A4 bo raczej przecietna jest ... a znaczek quattro tylko w srodku jest :wink:

Baskecior<br />AFN quattro + koks ,AHU + koks