Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja za chwile bede mial na klapie biale jablko od apple'a (bo na razie brudny jest woz)

jakby co - to se mua:))))

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyznać sie kto kupił a4 taka jak ja i jeździ obok mojego domu raz dziennie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jakies oooo wczoraj migalo mi dlugimi w Katowicach na Murckowskiej... who it was ? :twisted:

Opublikowano
jakies oooo wczoraj migalo mi dlugimi w Katowicach na Murckowskiej... who it was ?

może nie miałeś świateł włączonych :rotfl::wink:

Opublikowano
PeryA4 napisał/a:

jakies oooo wczoraj migalo mi dlugimi w Katowicach na Murckowskiej... who it was ?

może nie miałeś świateł włączonych :rotfl::wink:

albo świeczki zamiast świateł

Opublikowano

Czy ktos z krk byl dzis w Suchej Beskidzkiej A4 B6 1,8T???

Opublikowano

Komu sie dzis przyjzalem pod mcdrive w tarnwie ??

A4 kombi ... ok godz 20 .. nie wiem dokladnie :D

Opublikowano

Kto dziś z Klubu przejeżdzał obok kerfura w Kaliszu około godz. 19:00, mijaliśmy sie na krzyżówce ,ciemne A4 z engel eyesami i podwójnym wydeszkiem do góry!!! hehe pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

watpie zeby to byl ktos z klubu :) kolo 19 ja przejezdzalem ale ciemnozielonym vanem :P co robisz w Kaliszu??

Opublikowano

Byłem na zakupach w kerfurze i w media markt. A mieszkam w Pleszewie.

Opublikowano

no to blisko mamy :P latem, jak juz kupie A4, urzadzimy okoliczny spocik :) jest kilka osob w Kaliszu, Ostrowie i okolicach.

Opublikowano

wow super. miałem kiedys do Ciebie napisać żeby coś wykombinować jakis spocik ale pozbyłeś się niuni to lipka. a masz już na oku co to będzie?? :question:

Opublikowano

Wczoraj (21.02.2007) Warszawa, ulica Młodzieńcza około 16:00

Widziałem srebrne B5 1.9 TDi (czerwone "i"), za kółkiem urodziwa niewiasta, jakoś tak spojrzała na mnie (byłem w polarze A4), przyznać się.... ktoś z Naszych ?? :twisted:

B5-tka jechała Młodzieńczą w stronę Radzymińskiej....

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dzisiaj 7:20 w Łączkach Kucharskich mijałem Shark'a (o ile dobrze rozpoznałem samochód).

Ja jechałem do Dębicy a on z Ropczyc w stronę Wielopola Skrzyńskiego.

Opublikowano

Wlasciwie to spotkanie przy drodze :afro::grin: Pozdrowienia dla Gamlinga ktorego fure codziennie (prawie) mijam na ulicy S. :cool:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ja dziś widziałem białą A4ke B5 na 19" felgach MAM od A8ki pod polibudą Gliwicką, z tyłu miała czarne lampki. i akurat szedłem z buta to mu nawet kalendarzyka nie mogłęm dać :disgust:

Opublikowano

ja dziś widziałem białą A4ke B5 na 19" felgach MAM od A8ki pod polibudą Gliwicką, z tyłu miała czarne lampki. i akurat szedłem z buta to mu nawet kalendarzyka nie mogłęm dać :disgust:

dlatego ja kalendarzyki nosze w portfelu!! ;) sorry za OT :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem za.

Można przeprowadzić ankietę, kto jest za jakim identyfikatorem klubowicza.

Opublikowano

ja zawsze mrugam i dzwigam ręke w geście powitania ale cosik kierowcy a4 patrzą sie na mnie jak na odmieńca ;] ale co tam moze w końcu sie trafi jakis forumowicz ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.