Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TTom3k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TTom3k

  1. Ale tu RUCH .. :gwizdanie:
  2. 220 przy 4 tys. takze mysle ze 240-250 poleci jak bede jechal sam bo z Wami grubasami to ciezko hehehe
  3. Mi to juz lotto trening odpada. Wiec niech zostanie ta 18
  4. Hmmm to jak pasuje Wam wszystkim pozniej to daj nawet o 19 ;] Wtedy wpadne kolo 20 i bedzie git
  5. To o ktorej wkoncu?
  6. Hmm kurde a ja znowu mam trening o 18.30 na ktorym musze byc. Moze lepiej np o 17 albo 20 ?
  7. Jesli moge, to tez zagladne ;P
  8. http://otomoto.pl/audi-a4-avant-C14933834.html znawcy b6 ...jak Wam sie to widzi ?
  9. Od dzis zaczynam lubiec fordy [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 12:37_________________________________________________Jerzyk a tak apropo jaguar=ford bylem dzis u kolegi w intercarsie i sprawdzal czesci ...malo ktora pasuje z mondeo .
  10. Leon dobra maszynka tylko cena pewnie ponad 30. BMW jak juz to tylko 3 coupe. Opel to tylko Vectra GTS ale ciezko trafic z dobrym silnikiem. najbardziej mnie kusi jaguar x-type . 2.5 lub 3.0. I niech sobie to bedzie ford ale jest kozacki No nie ykk ?
  11. Szczerze mowiac? to zmieniam poglady co dzien . Sam nie wiem co kupic ...wsumie niemcem juz jezdzilem moze pora zmienic na cos innego
  12. O takie rady mi chodzilo Dziekowa. Odpuscilem juz te 2 auta
  13. Nie boj sie po auto jezdze z gosciem ktory ma pojecie . I nie tylko o audi a4
  14. Kupic auto po cenie wygorowanej to zaden interes. Chodzi o to zeby kupic dobre auto w dobrej cenie Szczerze mowiac chyba sie na tego pasata skusze bo ma homologacje na ciezarowe
  15. A Ty za swoja ile dales? 27 ? hehe[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 16:48_________________________________________________Ja juz sie nauczylem kupowac auta z pierwszych stron allegro. b5 za 16 tys. Haha . Za swoja dalem 5 tys euro a kumpel dal w tym samym czasie 3 tys i bylo w duzy lepszym stanie
  16. lub http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9-tdi-130km-trendline-klima-C15072236.html
  17. http://dmmotors.otomoto.pl/audi-a4-serwisowany-igla-C15090872.html Co myslicie o tym turlaczu?
  18. W ogole to chyba jakas plaga na dekielki jest bo co 4 audi widze bez dekielkow
  19. Jakbyscie u jakiegos hama widzieli moje dekielki od alusow(jedyne z czarnym srodkiem) to dzwoncie
  20. Ho ho dawno mnie tu nie bylo ..;] Ale bez zmian widze;P
  21. Tragedia;/ Ciekawe cyz sie pozbieraja szybko zeby ogarnac RP
  22. Eeee...mnie nie bedzie;/
  23. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=986142945

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.