-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ale tu RUCH .. :gwizdanie:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
220 przy 4 tys. takze mysle ze 240-250 poleci jak bede jechal sam bo z Wami grubasami to ciezko hehehe
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
JAZDA ! :>
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Mi to juz lotto trening odpada. Wiec niech zostanie ta 18
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Hmmm to jak pasuje Wam wszystkim pozniej to daj nawet o 19 ;] Wtedy wpadne kolo 20 i bedzie git
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
To o ktorej wkoncu?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Hmm kurde a ja znowu mam trening o 18.30 na ktorym musze byc. Moze lepiej np o 17 albo 20 ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Jesli moge, to tez zagladne ;P
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ok ;]
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://otomoto.pl/audi-a4-avant-C14933834.html znawcy b6 ...jak Wam sie to widzi ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Od dzis zaczynam lubiec fordy [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 12:37_________________________________________________Jerzyk a tak apropo jaguar=ford bylem dzis u kolegi w intercarsie i sprawdzal czesci ...malo ktora pasuje z mondeo .
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Leon dobra maszynka tylko cena pewnie ponad 30. BMW jak juz to tylko 3 coupe. Opel to tylko Vectra GTS ale ciezko trafic z dobrym silnikiem. najbardziej mnie kusi jaguar x-type . 2.5 lub 3.0. I niech sobie to bedzie ford ale jest kozacki No nie ykk ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Szczerze mowiac? to zmieniam poglady co dzien . Sam nie wiem co kupic ...wsumie niemcem juz jezdzilem moze pora zmienic na cos innego
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
O takie rady mi chodzilo Dziekowa. Odpuscilem juz te 2 auta
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Nie boj sie po auto jezdze z gosciem ktory ma pojecie . I nie tylko o audi a4
TTom3k
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta