-
[B6 AVB] Samochód traci moc po pewnym czasie jazdy.
Zawór N 75 na 100% odpada.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest upadek
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Kupujcie u Toma77. To jest pewne źródło i żadna podróba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam :>
-
[ALL B5] Jakie polecacie hidy(linki z allegro)
Założyłem i mam KOLOSALNE PROBLEMY. Po włączeniu świateł komp w w niuni szaleje (u Kokosa było to samo). Radio nie chce grać, więc muszę to wywalić i będę miał na zbyciu. Uchwyty w lampach całe i nie klejone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Drodzy Koledzy :> Proponuję przenieść miejsce spotkania spotów do KFC ( w Promenadzie). Przyjeżdżam na spot i co ..... i nic stoją paźdzochy i jakiś skuter i to wszystko (brak kierowników) Czekam i czekam i ...... czekam aby z kimś pogadać, a tu nie ma z kim pogadać (bo się pakują kaloriami ) Pozdrawiam wszystkich spotowiczów
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierownika srebrnej A4 B5 awanta zaparkowanego dzisiaj na Abrahama 11 na Gocławiu Ramki klubowe
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierownika czarnego Awanta B6 widzianego dzisiaj o godz. ok 9:30 przy Stadionie Narodowym. Jechaliśmy od ZOO, ja leciałem BMW, on z ładnymi ramkami klubowymi. Ale niestety po jego spojrzeniu widziałem, że BMW nie ma szans do Gdyby kolega był na spotach to znałby i to BMW
-
Fotoradar - potrzebna pomoc prawna.
Z tego co ja wiem, to SM może używać fotoradaru po uzgodnieniu z policja miejsca jego ustawienia. Natomiast problem polega na tym, iż fotoradar musi być oznakowany dla kierowców. Na dzień dzisiejszy brak jest rozporządzenia jak i w jaki sposób ma być to oznakowane. Można o tym poczytać w necie.
-
[ALL B7] Audi a4 b7 2006 nawigacja, brak plyty CD
Pirata na forum nie dostaniesz. Tylko oryginał .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi Nie pij więcej
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Hornet Ja płacę jak wszyscy, więc o co chodzi Nie bardzo kumam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Gratuluję.
-
[ALL B6] Immobiliser i jego działanie
Mam 190 cm i trochę wagi i nigdy nie miałem takiego problemu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ale żeście się nagadali z nowicjuszem. Czy o to chodzi. On chyba nie ma klawiatury :laghing2: i nic o sobie nie napisał. Czy nas lubi, czy nie