Jump to content

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Recommended Posts

UWAGA!!!

W każdy pochmurny i deszczowy wtorek zapraszam na spot do Arkadii, poziom -2, sektor H.

W słoneczne i ciepłe wtorki zapraszam pod Stadion Narodowy, Plac nr 1.

Aktualne info także na naszym fejsbukowym profilu:

Facebook - Ekipa warszawska A4-klub.pl

ZAPRASZAM!!!
:kox: :kox: :kox: 

36695230c8869e6041a43a8156bea33e.jpg

8887a2c53ffc0c58a84e8ae8a1c26fa9.jpg

c322bad730ebd2159259179de62d81a5.jpg

Edited by Kolkov
Aktualizaja
  • Replies 83.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• poziek

5808

• Reggi

5029

• moskal

4900

• Flyer

3009

Top Posters In This Topic

blue city, reduta...

:P jeszcze jak powiecie, ze od 16:00 w górę to spoty moga być od poniedziałku do piątku w tych rejonach :D

a tak powaznie, to warto pomyśleć nad jakimś mini spotkaniem dla warszawskich i nie tylko użytkowników A4

Fajnie by było jakby wszyscy zarejestrowani z Wawy i okolic pojawili sie.

Przyniosę na bank aparat, zeby to uwiecznić :wink:

Spocik bardzo chętnie:) i to szybko bo można się poślizgać:) 4x4 :twisted:

Hmm co do slizgania to w wawie to mam jedna miejscowke na stegnach :mrgreen:

ja polecam ślizgawke na tyłach byłej giełdy spożywczej na Okęciu. Są nawet opony na torze:)

ja polecam ślizgawke na tyłach byłej giełdy spożywczej na Okęciu. Są nawet opony na torze:)

O tym to jeszcze nie slyszalem ale jak nie ma kraweznikow i nikt nas nie bedzie scigał to czemu by nie :D

Trzeba jeszcze jakis preferowany termin ustalic ale to raczej wchodzi w grę tylko od poniedziałku do czwartku włacznie mysle bo w weekend jak nie szkoła to np. ja jestem w zamościu

Jeśli chodzi o weekendy to co drugi moze mi pasować ale preferowane sa jednak dni robocze :wink:

generalnie też wolę dni robocze, czekam na jakieś konkretne ustalenia Panowie...bo Pań jeszcze chyba u nas nie ma :?: :wink:

bede sledzil ten watek, gdyz do warszawki tez jezdze czasami do promotora na konsultacje, to moze akurat trafie w Wasz zlocik , a chetnie bym Was poznal :)

Siemanko jestem nowy tutaj ale mam do zproponowania fajna miejscówkę a mianowicie JANKI parking GEANT jest bardzo duży po jest dobrze oSwietlony mozna sie troszkę pościgać jak uważacie?? :D

fajnie, ze zaproponowałes miejscówkę ale...

...dojazd dla mnie fatalny tzn po pracy mega korki o wieczorem to...ja po drogiej stronie Wawy mieszkam, więc odpada :(

proponuje bardziej centralne miejsce..ale nie wiem gdzie komu pasuje :?:

ja za ścigania, bączki itp dziękuje...wyrosłem, poza tym nigdy nie lubiłem :P:D:wink:

ok to żeby było sprawiedliwie to może parking pod stadionem X-lecia ciekaw jestem czy można tam sobie wjechać :D :?:

wjechać można ale jak nas będzie kilku a z tego co widze to ponad 10 to myśle, że długo się nie poślizgamy.

Panowie trzeba się decydować bo śnieg topnieje:)

jako takich dużych placów w Wawie raczej nie ma są tylko małe parkingi pod hipermarketami i tylko chyba takie wchodzą w rachube

tylko ze z takich parkingow pod marketami to nas szybko wygonia :/ no ale panowie trzeba sie mobilizować i zrobic spota ja tam jestem do dyspozycji od 18 abym tylko nie musial jechac do Janek :wink:

no dobra chłopaki bo dzis zanotowalem na swoim shit-metrze +5 nieciekawie sie robi a quatro na suchym asfalcie jest gorsze niż przednionapędówka

jak narazie to mamy 3 miejscowki: okecie, stegny no i stadion X-lecia bo reszta miejsc to malo konkretne to teraz trzeba cos wybrac :wink:

quatro na suchym asfalcie jest gorsze niż przednionapędówka

Chyba tylko w spalaniu :lol: