-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to jak tak to ja też bede na Torwarze po 19
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbiak to co zawsze czysty Spiryt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany zmieniamy bo w Arkadii za mocno śmierdzi Jutro PROMKA ! Nie pomylić się i nie jechać do Arkadii.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jutro zmieniamy na Arkadię dziś nie ma co już wprowadzać bałaganu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no dzis nawet Poziowy byl takze wszystko hornet sie zgadza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany jak komuś nie odpowiada miejsce spotów to mogę zrobic ankietę jeśli wszystko ok to od wtorku spotkania odbywają sie w Promce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro z rana ustawiamy Promke, dziś juz nie ma co zmieniać bo sie rozjedzie na pół wszystko.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Makaron chciałbyś w taką pogodę jak dziś stać w promce na 3 piętrze raczej mało przyjemne. Majówki zaczniemy od promki no chyba ze bedzie nacisk :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek nawet nie mysl o nowym spotowiczu na torwarze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w MC koło szpitala JP2
-
[ALL B6] KLUBOWA A4 w serialu :)
plan filmowy był ubezpieczony od takich przypadków no i adas pilnował wszystkiego swoim tajnym okiem policjanta :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gosc z kontenera dawal rade ale poldek mistrz driftu
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Panowie chciałbym przypomnieć że w tym wątku tylko POLECAMY nie dyskutujemy !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszyscy na spocie Malislaw nawet Norbiasty zajechal :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostatnio podczas słynnych wycieczek z Adamooo zajechaliśmy w Poznaniu do chłopaka który miał ori webasto mokre od B8 za 200zł :gwizdanie: tylko że ono ponoć do B6 nie pasuje musi być eberspacher a to było WEBASTO.