-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Karol dziękuję a co powiesz na temat tego drugiego auta Q5 Vin podałem w poście
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Witam . Też chętnie skorzystam z twojej wiedzy Dev i proszę o podpowiedź jaki zestaw uszczelek i czy olej ravenol do pacjentów poniżej ? Masz moze w swojej ofercie jakieś zestawy ? Wa1nafy3j2055916 Wauanaf43ha075896
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Szukam kogoś w lubelskim kogo polecacie co wymiany oleju i ewentualnej adaptacji s tronica
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kiedyś było jakoś fajniej
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Marek . Może jakiś spot .bez aut bez szoferów hmm tylko gdzie
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Jeszcze do uzupełnienia Moduł BK po montażu 4 szyb . Obsługuje pakiet światło szyby tył . Zabawa kodowaniem zmieniła go na BJ
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Witam Panowie proszę o podpowiedź czy neste premium+ 5/40 będzie dobrym wyborem do bfb .
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Obstawiam że będę . Tylko coś podkładam
- Do czego to służy (Służyło)?
-
A4 B7 1.8T BFB 163KM Kręci odpala dopiero za 4 razem. Błąd czujnika G40
sprawdz rozrzad i ustawienie napinacza 16 oczek
-
A4 B7 1.8T BFB 163KM Kręci odpala dopiero za 4 razem. Błąd czujnika G40
nowy nie znaczy sprawny ,
-
A4 B7 1.8T BFB 163KM Kręci odpala dopiero za 4 razem. Błąd czujnika G40
czujik pol wałka to g28, zobacz rozrzad w grupie 90 i 93, kompresja wskasuje ze to trup, sprawdz czy wszytsko dobrze podłaczone
-
Strojenie STAG QBox4
witaj hany jak i barakudy nie maja wydatku na gorze. reduktor jakie ma cienienie na wolnych obrotach? , jeśli coś jest nie tak z pb to podlacz vaga 032 i 033 i ustawiaj gaz na te bloki , pozniej wykasuj benzyne , wtryskiwacze sa stosunkowo blisko i w pionie do wtryskow pb? jak sa rozwiercoe wtryski lpg , ile masz tam koksu ?
-
Zmiana silnika z 1.8 na 1.8t
policz koszty , bezsensu
-
Jaka Skrzynia biegów do 1.8T AVJ
szpakuziom dobrze ci radzi, osobiscie mam skrzynie tfsi w bfb ,i jest git jak juz 5b to GGG
elmo814
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta