chudineze

Miejsce spotkania Parking koło Starówki od strony Rotundy
(Mapka poniżej)
- druga niedziela miesiąca godz. 15.00

Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych - od wiosny do jesieni

W okresie zimowym -> Parking podziemny Kina Stylowy.

MAPA

jncg7c.jpg

Pano.jpg

WSPÓŁRZĘDNE GEOGRAFICZNE DLA JADĄCYCH Z NAWIGACJĄ

N 50*42'54,57 E 23*14'54,67

Share on other sites

do ZMC mam niemal ze tyle samo km co do LBN wiec ,moze by zawitał :mysli: ale to chyba wasz pierwszy spocik A4 bedzie :wink4:

Jeśli Ci nie odpisałem... nie znaczy że Cię olałem... tylko nie zawsze mam czas...<br />Rzadko udzielam pomocy na PW/Priv/PM z braku stałego odwiedzania forum. Wszelkie pytania do mnie proszę zadawać na tel , a najlepiej na forum. W temacie zawsze dostaniesz więcej opinii... Gwarantowana odpowiedz to  :szukaj: i zamykam temat .  :polew:<br />

:naughty:

i jak solar lecim?

Ciekawy propozyszyn :wink4::good: ciekaw jestem jak bedzie z obecnoscią :rolleyes: to bedzie spocik tylko a4 czy bedzie polaczony z inna grupa jak VW Cult Style Zamość itp :good:

na culty bym poapatrzyl :gwizdanie: :good:

Jak narazie to będzie tylko spot A4 jeśli będzie słaba frekwencja to w przyszłości może się gdzieś podłączymy do jakiegoś klubu VW

na culty bym poapatrzyl :gwizdanie: :good:

a narazie to ile sie zamojskich fur zapowiada?

Share on other sites

Narazie 2 :naughty: na 100% do reszty, którą znalazłem i mniej więcej się tu udzielała wysłałem zaproszenia na maila zobaczymy czy dopiszą.

Share on other sites

Jakby co to może z Lublina ktoś zawita :wink4: W sumie to tylko koło 70km :gwizdanie:

Ale na 4.01.2009 nie da rady :decayed: innym razem, no chyba że gelo zbierze jakąś lubelską ekipę i pojedzie do Was. Ja 4ego nie mogę :decayed:

Share on other sites

hmm... 4 stycznia o 15.... :mysli:

w sumie jakbym się wyrobił to mógłbym wbić ale to jeszcze nie wiem. Zbyt odległa przyszłość jak dla mnie.

Ale z chęcią bym wpadł.....yyyy tzn. przyjechał (żeby dwuznaczności nie było) :good:

Share on other sites

trzeba sie zgadac lepiej z chłopakami z LC to może wpadniemy do LZ na spocika :decayed::wink4:chudineze możesz dopisać gdzie dokladniej bedzie ten spocik :cool1: np: ulica itp

Share on other sites

Zaraz zrobię na zumi dokładny dojazd i wstawię obrazeczek :)

Share on other sites

Zaraz zrobię na zumi dokładny dojazd i wstawię obrazeczek :)

To tylko tak w razie W jak by ekipa LC miała chęc wyruszyc do was na spocik :kox:

Jak nic nie wypadnie ważnego to ja przyjadę mam 20km

Był A4 B5 1.6,   A4 B6 1.8TQ
Jest A4 B7 1,8TQ, A3 1,8T

Montaż i serwis LPG

mam 20km

co to jest 20 km :tongue4:to mały rzut beretem :wink4:

Share on other sites

Przypominam i zapraszam Wszystkich, którzy mają chęć aby się spotkać oraz przy tych warunkach jest gdzie poświrować samochodzikiem :decayed: na jutro na godz.15.00 na I spocik Zamojski.

Będę miał ze sobą VAG-a więc będzie możliwość podpięcia się :wink4:.

ja jutro odpadam, za duzo na glowie spraw

ja jutro odpadam, za duzo na glowie spraw

Ja jutro tez Raczej odpadam :wallbash: bo samochodu raczej nie będe miał dostępnego do godzin popołudniowych :thumbdown: ale jako pasażer zawsze mogę się zabrać :gwizdanie: :kox:

Share on other sites

Z tego widać, że chyba będę sam ;( no ale ja będę może jednak ktoś do mnie dołączy.

No ja np. też nie dojadę :decayed: Chyba że przełożysz tego spota na inny termin? Bo nikomu on nie pasuje :decayed: Może za 2 albo 3 tygodnie? Bo za tydzień też nikomu nie pasuje :gwizdanie:

Share on other sites

W ostatniej chwili już nie będę zmieniał terminu jeśli nie wypali następny będzie być może za 2 miesiące, bo szkoda kogoś na siłę uszczęśliwiać :confused4:.

Share on other sites

To najlepiej ustalaj termin tu na forum z ludźmi, a nie podajesz jakiś termin sam. Najlepiej tydzień/dwa wcześniej podaj propozycje i jak się ludzie zbiorą/zadeklarują to pisz termin w pierwszym poście i już :) Może uda się ludzi z LKA wyrwać do Zamościa :) Tylko musisz proponować to dużo wcześniej, a na bank się ludzie zbiorą :) Ja też z chęcią się kiedyś przejadę :good:

Share on other sites

Właśnie się dowiedziałem ze mam jutro 1 rocznice ślubu :shocked: i dlatego nie moge wpasc :kwasny:

Share on other sites

:polew: brawo :naughty: Widać kolega ma pamięć do dat :wink4:

Share on other sites

Dobrze że chociaż sobie przypomniał bo jakby nie to strach pomyśleć..... :naughty: Pewnie by było: :baseball::kox:

Ja jak się wyrobię to wpadnę ale nie wiem czy na pewno. i tak będę w trasie to co by mi zależało nie wpaść. Tylko ten czas... :kwasny: ale to się jutro będę martwić :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 22:30_________________________________________________A pierwszy spot to wiadomo że tłumów nie będzie ale powoli się rozkręci i będzie :good:

Share on other sites

wiadomo że tłumów nie będzie ale powoli się rozkręci i będzie :good:

U nas w Chełmie tez na początku nie było tłumów ale z czasem sie rozkreciło troszkę :decayed:

Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.