Treść opublikowana przez edekxp
-
LPG a turbo
Czarny oczywiście i 190KM obsłuży, kiedyś był tylko taki produkowany i był do 250. Zrobili czerwony różni się nie wiele, ale jest do 250 Co do króćca na wymieniałem się sporo w 1.8T, ale opócz króćca trzeba często wymienić oring na dolnym przewodzie wodnym.Często tu też cieknie
-
BRC, STAG ? Zamierzam założyć instalacje ktoś doradzi ?
Barracudy trochę są mało wydajne w górnym zakresie. Do serii owszem. Montuje ACW031BFC lepiej się sprawują Barracuda w Cuprze R 260KM już zapętlała, stagowskie działają bez zastrzeżeń
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zapraszam Bodaczów
-
1.8T AVJ 150KM, DUZE SPALANIE
Kat jest? Może zatkany, turbo osiąga 1500mb przy prawie 2700obr - wysoko Przy takich obrotach a czasem niżej jest 2100mbar po sofcie. Podmień od kogoś przepływkę i wtedy zrób logi
-
Wymiana ślizgów napinacza łańcucha rozrządu w B5 1.8T
Tak z allegro i były zamontowane, wyglądały jak oryginały a nie jakiś plastik chiński. Do tej pory raczej działają - auto w tamtym roku sprzedane
-
Opis pinów sterownika silnika 1.8t BFB
https://i3.photobucket.com/albums/y51/edekxp/Audi%20A4%20B6/Schematnr9_zps27872f15.jpg] Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
-
Pytanie o wydajność instalacji 1.8T BFB +mody
zavoli s trochę słabo działa z silnikami turbo Sprawdzałeś na lpg logi? Druga sprawa czy masz miedź lub faro 8mm i wielozawór extra?
-
LPG do TFSI
Jeżeli spalanie wyniesie 5% to jakie bedzie smarowanie wtrysków. Można wtedy w ogóle w oprogramowaniu usunąć dotrysk benzyny i jeździć aż się zapieką i wymieniać. Stag 400 ma zaprogramowane około 0,5L na cylinder. Jakiś czas temu montowałem w Passacie FSI 160KM. Spalanie około 2,5L PB oraz 7-8L LPG.Właścicielka zadowolona. Podobnie jest w Mazdzie CX-7 2.3 DISI spalanie 3L pb, 12L LPG ale moc 260KM. Jeżeli ktoś jeździ dużo to koszt instalacji zwróci się dość szybko
-
Pomocy urwane śruby !
Niestety ciężko się te śrubę wybija w B6, bo zwrotnica jest z aluminium. Podgrzać i wybijać, jeżeli jest urwany łep to trzeba zakręcać nakrętkę i śruba idzie w drugą stronę
-
Poprawne kodowanie radia RNS low bns 5.0
Dołączę się do tematu Jak zmienić kodowanie aby był aktywny przycisk wysuwania płyty cd. znalazłem taki opis: [37] - Navigation Channel 068: Ejection Lock 0 = Eject Button active 1 = Eject Button inactive (Anti-Theft) w kanale 068 nie ma nic płytę z nawigacją wyjąłem po podłączeniu vcds z radiem (diagnostic) Oczywiście płyty cd/mp3 czyta
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Chyba jeden z pierwszych zastosowałem IC z B5 2.5tdi. Miałem pełno PW co trzeba itp. Może niektórym nie odpowiedziałem bo brakuje czasu. Teraz większość będzie montować takie icki i może cena pójść w górę, lub IC z bexa w dół. Auto zmieniłem na B7 i znowu muszę to zrobić.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ramki owszem, może jeszcze Michał się dopisze jak coś kupi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak będą inni to przyjadę, trochę modów muszę zrobić. LPG już jest.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jasne
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja już pożegnałem się z B6, zmiana na B7 1.8TQ Szyby też okleję tylko później, wiadomo pakiet podstawowy ,LPG, obniżenie zawieszenia,może inne felgi itp
-
B6 1.8T problemy z nową instalacją lpg (kontrolka silnika)
Niech gazownik sobie głowę przeciści od takich bzdur. Na odpalonym silniku na lpg sprawdź korekty w bloku 33, na postoju i w czasie jazdy. Porównaj z pracą na benzynie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Co się dzieje? Jak coś to pisz do mnie
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
W dolny. W oryginalną rurę, tylko ja ją przeciąłem i potem połączyłem kawałkiem rury nierdzewne. Po prostu trzeba ją jakby obrócić, aby jeden koniec pasował do IC a drugi do pasa
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Sajmoon , wtryski czekają u mnie, ale na spokojnie bo urwanie głowy teraz.
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
A co ma ta rurka niby robić? Ja mam już kilka lat pusty kat i jest ok
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Trochę golas nic ciekawego, prócz quattro
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Może wystarczy poprawić luty. Naprawiałem tak u siebie dwoje drzwi. Zamek trzeba zdemontować
-
B5 1.6 lpg
Powinno się zdemontować tym bardziej aluminiowy. Można też dobrym odkurzaczem wyssać w czasie wiercenia. Opiłków czasem jest sporo, sprawdzałem na zdemontowanym kolektorze W silniku jak się znajdą to pewnie się spalą i zostaną wydmuchane, gorzej jak podeprą zawory lub porysują cylindry
-
termostat 1.8T
5 stopni to prawidłowo
-
Wymiana uszczelek, tylny most Quattro
Chyba 1,2 L