-
Przednie zawieszenie
Witam, mamproblem z przednim zawieszenie. Wszystko chodzi jak ta lala , nie puka nie stuka ale skrrzeczy strasznie przy skrecie przy lewym kole.. Zauwazyłemze ze zaczyna lekko przy prawym. Tylko i wyłacznie przy skrecie kołami .... Próbowałem psikać wszedzie gdzie tylko mozna WD 40 ale ... nic niedało .. Nawet trudno zdiagnozowac z kad dokładnie ten dzwiek sie wydobywa... Czy ktoś ma jakiś pomysł ? Na slepo wymieniac nowych czesci tez nie za bardzo chce.. Dziekuje wszystkim za odp
-
uszkodzona maska
Cześc, Mam podniesiona maskę z lewej strony auta .. Pradopodobnie mechanik zostawił klucze i trzasnął maską. Efekt delikatnie podniesiona przy lampie... Boję się ,ze moze sie otworzyć podczas jazdy.. Czy macie jakiś sprawdzony sposób na to ? z góry dzeiki za odpowiedz Pozdrawiam
-
Dzwiny dzwiek przy skręcie kierownicą
Cześć , Mam problem przy skęcie kierownicą .. Przy skrecie do połowy i dalej ... Czym dalej to mocniej słychać wydobywa się dzwiek taki zacierania metalicznego... Trudno opisac ten dzwiek... Najbardziej go słychac bardzo głośno przy skręcie w lewo strone . Przy objechaniu ronda dookoła jest tragednia ... czeste krótkie ruchy w połowie i 75 % skrętu dają okropny efekt hałasowania ... Co to może być ? Pozdrawiam
-
Dzwięk syczenia po właczeniu klimatyzacji
Cześć, Gdy wlaczam klimatyzacje słychać głośny dzwiek syczenia . Czasem ciezko to ztłumić muzyką ... Dzwiek podobny do ulatniajacego sie gazu z roszczelnionej butli.. Co to może byc ? Z góry dzeiki za odp i pozdrawiam
-
Szarpanie na Ciepłym silniku
Cześć, Chce kupic auto od znajomego tylko ma jedna wadę .. jak silnik sie rozgrzeje i auto stoi na wolnych obrotach zaczyna szarpac Bude.. Delikatnie ale czuc , i nie jest to komfortowe ;/ Mówił ,ze sprawdzał na komputerze , był u mechnika i nic nie znalezli ... Co to może myć ? Pozdrawiam z góry dzieki za odp
-
Problem z silnikiem pomocy!
Cześć, mam parę problemów z silnikiem.. 1. Podczas odpalenia auta gdy jest zimno ok. ponizej 10 lub 5 stopni na + Silnik pracuje nie równomiernie... jak by biał wyskoczyć.. nagle z 700 obrotów wskakuje na 800 za chwile 600... 650.. i skacze z 2-3 sek. przy tym wydając troche białego dymu .. Wymieniłem swięce.. objawy są delikatniejsze (mniej szarpie silnikiem) ale jest to nadal dość mocno zaauważalne.. Wiem ,ze przyczyn może byc duzo .. ale potrzebuje opinie osoby która juz miałą podobny problem lub doświadczonego mechanika który by wiedział od czego sie zabrac lub od jakiej najtanszej cześci zacząc ? 2 . Zaczeło to być nie dawno ok 1 miesiąc temu przez ten czas zdrzayło mi się około 3x. A przecuwam gorsze problemy i wiem ,ze bez przyczyny nic sie nie dzieje.. A mianowicie Odpaliłem silnik i nagle bzzz...... szybki spadek mocy i auto zgasło .. kolejny raz odpalił bzz.. od razu zgasł za trzecim razem odpalił i zaczął normalnie chodzic... Raz musiałęm 3 próbować odpalić .. Czym to może byc spowodowane ? 3. Przy starcie słyszę przelewającą się wode .. Wiem może to być uszczelka ale taki przelew słyszałem juz 2 lata temu i nic .. auto dalej jezdzi Raz miałem objawy gdzie traciłem płyn chłodniczy kazdy mechanik chciał mi wymieniać uszczelkę pod głowicą okazało się ,ze wystarczyło węzyk za 50 zł.. Był przecięty ale podczas jazdy cisnienie rozczelniało węzyk i tracił wodę jak tu zyć ? Bardzo prosze o pomoć w diagnozie. .. Nie chce jechać do mechaników aby mi zaraz całęgo silnika nie chcieli wymianiac hhaa Z góry dzieki za pomoc : )
-
[B6 AWX] Problem z odpalaniem na zimnym silniku
Cześć , Dzisija jestem po wymianie świec... Poodbno jedna była wypalona ... Coś tam troche lepiej .. ale dalej szarpie przy odpalaniu na zimnym ... Czy ma ktoś moze pomysły od czego dalej zacząć i gdzie szukać ? Z góry dzieki za odp Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Problem z odpalaniem na zimnym silniku
Cześć , To sie dzieje juz drugi początek zimy gdy temperatury schodza ponizej 5 stopni na plusie. Po zapaleniu auta leci duzo białego dymu .. silnik pracuje nierównomiernie bucha , z 700 nagle na 1000 , przeskok na 750 - 900- nagle 1100 obrotów .. podsakuje jak lokomotywa brum brach bruch jak by miał wybuchnać około 4 sekund sie uspokaja obroty zaczynaja tylko falować delikatnie coraz mniej i działa :) Coś mi sie wydaje ,ze juz świece do wymiany ? Prawda ? Nie miałem nigdy takiej sytuacji , jestem laikiem z tym, Wole dopytać się fachowac niz wymieniac na slepo . Proszę o pomoc.
-
Dziwna usterka
Cześc, Z góry przepraszam jesli dodałem post nie w tym dziala nie wiem w jakiej kategori mógłbym go zatwierdzić. Mam problem podczas rozpoczęcia jazdy. Jest dziwne piszczenie , nie zaleznie od skretu czy dodawania gazu . Po prostu piszczy coś pod maską przez ok 10 sek po starcie, może jakiś stary pasek ? Ktoś wie może od czego mógłbym sie zabrać ? Pozdro
-
[B6 AWX] Pęcherze powietrza na bagnecie
Nie... wymieniłem termostat na razie działa dobrze i pecherze maja zniknać nie kopci na biało ani olej nie leci .. Gdzie kupić taki tester ?
-
[B6 AWX] Pęcherze powietrza na bagnecie
Cześć, Niestety ,właczyła mi się kontrolka z kluczem od braku płynu w ukłądzie. Dopełniłem cały zbiorniczek którego brakowało jaki 0.5 l oleju do silnika również zabrakło .. Dalej kontrolka się włącza.. Raz po dopiero po 30 km a czasem od razu jak odpale mimo tego ,ze płyn dalej jest. Płyn chłodzący zimny ... chyba ,ze zdąze przejechac pare km i nagrzac silnik przed właczeniem kontrolki braku płynu. Wymieniam jutro termostat podobno może się zacinać ... !! Odkryłem pęcherze powietrza na bagnecie oleju czy na 100 % musi to byc uszczelka do wymiany ? za 5 dni jadę do Angli !! Proszę o pomoc , Pozdrawiam z góry dzieki za odp .
-
Dekelek schowka
- Dekelek schowka
Chodzi mi tylko o sam dekielek schowka. W tym temacie nie ma opisu wymiany dekielka ;(- Dekelek schowka
Cześć , Czy ktoś wie jak wymienić dekielek schowka ? Niestety, nie wiem jak sie do tego dobrać .. a nie ma żadych filmów na yt. Z góry dzieki za odp : ) nie- Dziwny wyciek płynu
Dodam ,ze znajomy sprawdził olej w silniku i był na minimum ... silnik zjadł 0.5 l na 3 tys km oleju i są pęcherze powietrza w oleju .... Uszczelka pod głowica ? - Dekelek schowka
dawid922
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta