-
rados1000 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Pasy bezpieczeństwa a ciąża ?
Ja już odpowiedź znalazłem a ,Wy dalej nie widzicie pytania pozdrawiam ?
-
Pasy bezpieczeństwa a ciąża ?
No to się dowiedziałem:) zaraz Mi będziecie pisać że poduszka wystrzeli w auto sąsiada Panie Langista nie wiem czy Pan wie ale w autach takich ja B8 mamy już aktywny pas który przy wypadku potrafi połamać rzebra A wiemy że pas leży na brzuchu i klatce piersiowej A co do poduszki nie ublizając nikomu to powinna pier... co niektórch w cymbał żeby zaczął czytać ze zrozumieniem pozdr. Moje pytanie nadal pominięte A tyle innych rzeczy się dowiedziałam ??
-
Pasy bezpieczeństwa a ciąża ?
Czego nie rozumiesz? Myślę że treść nie jest zagmatwana chyba że nie masz pojęcia w temacie. Zadałem pytanie czy poduszki powietrzne przednie aktywują się tylko wówczas po zapięciu pasów w Audi A4 B8 pozdr.
-
Pasy bezpieczeństwa a ciąża ?
Dziękuję za troskę, wiem w czym rzecz. Ale pytam z ciekawości czy nie zapięcie równa się nie wystrzeleniem poduszek pozdr.
-
Pasy bezpieczeństwa a ciąża ?
Czy w mojej B 8 niezapięcie pasów równa się z nie wystrzeleniem poduszek moja Pani jest w ciązy takze chcialbym ogarnac temat z góry dziękuję. Pozdr
-
Audi A6 C6 kłopoty z wskaźnikiem paliwa
Kumpel zatankował dzisiaj swoją A6 3.0 tdi quatro nie do pełna po czym kilka razy odpalił i zgasło przejeżdżając parę odcinków drogi i licznik przestał mu wskazywać ilość paliwa wie ktoś coś na ten temat z góry dzięki za jakieś podpowiedzi wskazówka nawet nie drgnie i na Co się też brak wskazań
-
Przednie zawieszenie
Moja B8 trzeszczy z przodu jak stary tapczan jak jadę po delikatnych wzniesieniach I jak delikatnie ją buja zdarzy się również przy ruszania jak przód pójdzie delikatnie do góry wie może ktoś na ten temat pozdr .
-
Słabe światła ksenon
Dzięki wielkie życie mi ratujesz ?pozdr.
-
Słabe światła ksenon
nie było problemu z rozklejeniem tylko jak dobrać sie do projektora co po kolei ściądać żeby go wydobyć ma ktoś jakieś fotki pozdr. albo jakaś podpowiedź
-
Słabe światła ksenon
- Słabe światła ksenon
Dzięki bardzo pozdr.- Słabe światła ksenon
jak widać jest to audi B8 jak zdemontować takowy odbłyśnik w B6 dało radę bez rozklejanie reflektora ,czy ktoś to robił albo może jest jakiś wątek na forum w tym temacie którego ja nie mogę znaleźć- Słabe światła ksenon
Od pewnego czasu zauważyłem ze mam słabe światła bi ksenon jaka może być przyczyna audi A4 B8 z góry dzięki i pozdr.- Zderzak Tył
I jak oceniacie tyłeczek poprzeróbkach ? Panowie;)- Zderzak Tył
Witam zderzaczek Tył już zakupiony brakuje mi tylko takich plastików które w tej wersji uzupełniają nadkola jak by ktoś miał nr katalogowy tych plastików bardzo bym.był wdzięczny pozd. - Słabe światła ksenon