bushi

O bushi

Osiągnięcia bushi

Reputacja

1. witam serdecznie jak w temacie mam problem z regulacją lampą . halogenowych ręczną jak i automatyczną.Macie pomysł co jest przyczyną ? i jak to zrobic?( Gdy automatycznie światła sie ustawiają podnoszą się do góry i nagle opadają b.nisko) czekam na odp.
  2. Miałem to samo a koledzy mają racje gdy ja miałem walnięty przepł. i czekałem za nowym to moj mechanik wąłsnie mi odłaczył przepł. abym mógł jakoś jeżdzić i naprawdę poskutkowało jeżdził o wiele lepiej ale spalanie wzrosło. Więc radzę zmień mechanika jak takie głupoty gada i bez obaw odłączaj i potem wstawiaj nowy :>
  3. Szogun ty zawsze miałeś pojęcie w temacie respect :oklaski: masz rację dzisiaj wstawiony nowy i jeżdzi jak cudo. Pytałem mechanika i powiedział to co ty ze stała wartość ze więcej pali,i ze moze się pocić. ps. temat dotyczył przepływomierza więc o to pytałem hm, spedyt jesteś strasznie drobiazgowy :>
  4. Witam serdecznie już od dłuższego czsu borykam się z padniętym przepływomierzem ( wahające się obroty na jałowym biegu, problemy z odpaleniem itd częste gaśniećie na biegu jałowym) mam zamówiony przepł. juz odjeżdzając od mechanika jeszcze ze starym mechanik zatrzymuje mnie i mówi ze na ten czass jak będę czekał za nowym on odłączy mi stary i tak będę jeżdził. Jeżdzę tak i kurcze jest o niebo lepiej odpala wahania obrotów są minimalne i sam się zastanawiam po co ten przepływomierz jak na odłączonym jeżdzi super proszę odp. mi na to pytanie i dlaczego tak jest ze teraz auto jeżdzi super mimo ze ma odłączony przepływ. Nieładnie, klubowicz z takim długim stażem, a nie wie jak nazwać temat! [spedyt]
  5. więc sam mam zamiar to zrobic oczywiscie jeżeli jestem w satnie to zrobić mając kanał i podstawowe narzędzia. Amorki Sachs gaz.
  6. Witam mam sie zabrać sam za wymianę tylnych amorków tylko proszę o wasze rady co potrzebne na co zwrócić uwagę , co trzeba wiedzieć itd proszę o szybką odp!!!
  7. Witam jak w temacie i przepraszam za amatorskie :bicz3: określenie tej części ale proszę napiszcie ile kosztuje wymiana tej części uk. wydechowego w plecionce na łaczeniu od str silnika( tam mam nieszczelność). Napiszcie proszę czy samemu to mogę zrobić. Pozdrawiam
  8. Witam tak jak w temacie wasze rady praktyczne co muszę przygotować jakie elementy panelu klimatronika są do wymiany co trzeba rezać???tu link do radia które chcę wstawić ( mam zwykły concert kaseta) http://www.allegro.pl/item199870951_radio_audi_smyphony_a4_a6_jak_nowe_100_legane.html
  9. Witam 2 miesiące temu wymieniałem termostat. Tydzień temu w ostatni dzień morzu żona wpadał w poślizg i wylądowała w rowie :frown: . Połamany przedni zderzak ale klima i chłodnica cała. Auto dostało od dołu ale bez uszkodzeń. Tylko że po tym wypadku auto łapie temp. sil 90 C dopiero po 14 -17 km :confused: Czujnik temp. na desce też pokazuje tem. o 3-4 stopni niższą niż jest w rzeczywistości. Co o tym sądzicie za co się zabrać??
  10. szogun0, to są twoje przypuszczenia czy miałeś tak u siebie??a matekxxx, chodziło o katalizator wtrysku czy co??
  11. Witam jak w temacie już kolejny raz wracam autostradą i jak osiągam 190 km/h zapala się kontrolka od ABS ??!!! byłem po tym na VAG-u i podobno jakiś bład czujnika prędkości ale nie jestem pewnien co o tym sądzicie ??( Po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu kontrolka gaśnie)
  12. Słyszałem od swojego szpeca od autoelektryki ze ten kod z paska można odczytać z auta dokładnie z kompa w liczniku czy w immo nie jestem pewien. MOge się mylić ale sądzę to jest możliowść.
  13. Więc w Turku w sklepie gdzie sprzedają alufelgi tez sprzedają dekl :biggrin: e a z Kutna to niedaleko ale najszybciej na giełdach.
  14. areckid, wydaje mi się ze to( czyli guma o której piszesz) i za to się dzisiaj zabieram ( jak naciskam na maskę od góry i gdy auto wraca słychać to puknięcie) powiedz mi jeszcze jak sobie poradzić ze spręzyną podobno trzeba mieć specjalny sprzęt do zaciskanie sprężyny aby ją włożyć z powrotem.
  15. areckid, możesz mi powiedzieć coś więcej o gumach pod amortyzatorem ( gdzie one, jak sprawdzić itd) ponieważ sam się zastanawiałem czy nie amorek ale na trzepakach wypadł b. dobrze a stukanie występuje jak koło zacznie lekko skakać na jezdni no. małe nierówności wiec może to być to.