Jump to content
IGNORED

WYMIANA TYLNYCH AMORTYZATORóW WASZE RADY !!!!

bushi
 Share

Recommended Posts

Witam mam sie zabrać sam za wymianę tylnych amorków tylko proszę o wasze rady co potrzebne na co zwrócić uwagę , co trzeba wiedzieć itd proszę o szybką odp!!!

Guest spedyt

Spokojnie sam wymienisz, żeby nie pomylić kolejności układaj sobie wszystkie części po kolei jak będziesz odkręcał

Guest Murzyn

Niewiele pomoge niestety, bo sam nie wymienialem. Napewno przed wlozeniem musisz amorki dac do pionu i kilka razy przepompowac, zeby sie oliwa rozeszla. (Wbrew nazwie amorki gazowe tak naprawde sa olejowo-gazowe)

Tak spokojnie to nie bardzo no chyba że ma się wszelkie niezbędne narzędzia. Nie oszczędzaj na drobiazgach jak gumy osłony itp.

Guest spedyt

no chyba że ma się wszelkie niezbędne narzędzia

Właśnie narzędzia to podstawa, popatrz jakie są potrzebne czy np nie trzeba specjanych lub nietypowych bo szukanie narzędzi w trakcie roboty to strata czasu.

Witam.Wcześniej miałem Seata Ibize i sam wymieniłem amorki. Kanał ,jakiś środek na zapieczone śruby,podstawowe klucze i ja miałem jeszcze ściągacze do sprężyn.I jak masz ochote to zrobić to nie oszczędzaj na dodatkach osłony,gumy itp. :):a4fan: