Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Immobilizer - działa tylko raz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio na mrozie padł mi akumulator (do zera).

Od tego czasu immobilizer nie chce działać, silnika nie można uruchomić (miga żółta kontrolka z kluczykiem, a przy próbie uruchomienia piszczy 3 razy).

Próbowałem ze wszystkimi kluczami z serwisowym włącznie. ..a wcześniej nie miałem żadnych problemów z imo.

Po odłączeniu akumulatora na przynajmniej 30 sekund, można uruchomić silnik tylko jeden raz.

Proszę pomóżcie.

Opublikowano

Odczytaj kody błędów w sterowniku Immobilizera, bo z fusów to niewiele ci wywróżymy. Ja obstawiam brak synchronizacji Immo z ECU.

Opublikowano

Odczytaj bledy, zapisz je, daj do konsultacji na forum :wink: i wykasuj. Po tym powinno smigac :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

Pojechałem do warsztatu. Podłączyli, sprawdzili:

ECU nie rozpoznaje Immobilizera. Potrzebny kod z przywieszki której nie mam :frown:

Tak więc pozostaje mi jechać 70km do najbliższego serwisu :frown:

Opublikowano

Słyszałem od swojego szpeca od autoelektryki ze ten kod z paska można odczytać z auta dokładnie z kompa w liczniku czy w immo nie jestem pewien. MOge się mylić ale sądzę to jest możliowść.

Opublikowano
Słyszałem od swojego szpeca od autoelektryki ze ten koz z pasa można odczytać z auta dokłądnie z kompa w liczniku czy w immo nie jestem pewien. MOge się mylić ale sądzę to jest możliowść.

Nie mylisz się! Potrzebny jest interface Tacho, który potrafi przeczytać login ze sterownika :a4fan:

Opublikowano
Pojechałem do warsztatu. Podłączyli, sprawdzili:

ECU nie rozpoznaje Immobilizera. Potrzebny kod z przywieszki której nie mam :frown:

Tak więc pozostaje mi jechać 70km do najbliższego serwisu :frown:

Masz autko z 1994 roku?

To serwis w takim przypadku jest do D.PY.

W tym roczniku jeśli jest zanotowany w silniku błąd 17978 i w Immobolizerze jest 1177, to wystarczy dopasować bez LOGIN-u.

Czyli:

Immo (25) :arrowr: Adaptacja (10) :arrowr: Kanał 00 :arrowr: Jeśli pyta o nową wartość to wpisać wartość 0 :arrowr: Zatwierdzić.

Wszystko.

Jeśli masz autko z 1998 roku, to trzeba LOGIN.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.