Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Rozważ opony Sava Intensa. Mam już na kolejnym samochodzie i głośność ich podczas jazdy jest mocno na plus. Teraz mam 19" i jestem bardzo zadowolony.
  2. szogun0 odpowiedział(a) na ibbanez temat w Audi A4 B6
    Ja swoje soczewki zawsze wysyłałem do Huberta Cugiera.
  3. Nie da się skalibrować? Ciekawe? Czym się to objawiało, bo może czegoś u siebie nie zauważam?
  4. Głośniczek w liczniku.
  5. Tam akurat jest gumka. Pewnie zatrzaski nie są dociśnięte. Rozebrać, poprawić, złożyć od nowa.
  6. Nielegalne i niezgodne z prawem.
  7. szogun0 odpowiedział(a) na lukaz10 temat w Audi A4 B6/B7
    11,4
  8. szogun0 odpowiedział(a) na lukaz10 temat w Audi A4 B6/B7
    Sonda szerokopasmowa. A co za tym idzie, korekty wprowadza cały czas, dążąc do tego, co sobie tuner wymyślił. A jak spojrzysz na napięcie, to wychodzi, że mocno, bardzo mocno podlane.
  9. szogun0 odpowiedział(a) na lukaz10 temat w Audi A4 B6/B7
    Po czym stwierdzasz, że jest bardzo ubogo?
  10. Żadnego kompa nie trzeba. o Wyłączyć w MMI przełączanie oświetlenia na ruch prawostronny.
  11. Obawiam się, że ciężko będzie ci znaleźć sensowną S4 B5, a już za 20 tys. PLN to....
  12. Wiem, że odkop roku, ale Multimoto w Rzeszowie ma tą belkę i używa jej.
  13. Wtryski można ładniej schować. I ten sygnał obrotów z pierwszej cewki - fuuuj.
  14. A3 8P zapewne z 2004r. Wymieniaj zegary bo jeszcze chwila i przestanie odpalać. Zdarzało się, że te zegary padały.
  15. Tak nie odczytasz numeru seryjnego.
  16. Pod tym kątem też były OK. Nie znikały zbyt szybko.
  17. Kupiłem samochód z takimi oponami i pod kątem prowadzenia się i np. przyczepności na mokrym nie mam zastrzeżeń. Minimalnie głośne były, ale to też zasługa tego, że po zmianie na zimowe zmieniłem jeszcze łożysko koła. Na ten sezon też takie kupię.
  18. szogun0 odpowiedział(a) na sous1111 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie uzyskasz tego na wtryskach z BEX i k03s
  19. Ssących kanałów się NIE POLERUJE.
  20. A tak na zdrowy rozsądek? Niby jakim cudem producent przewidziałby wyłączanie obsługi elementów OBOWIĄZKOWYCH w samochodzie?
  21. bo zawsze nie mam serca meczyc auta z niskich obrotów.... ale dobrze poprawie się
  22. Tylko dlaczego zawsze te pomiary z tak wysokich obrotów?
  23. Napisz prawdę a nie zakładaj hipotezy, Nieprawidłowe SW, lub niepoprawne crc lub jego brak. Lub nie zamknięta sesja programowania.
  24. A ciśnienie mechanik mierzył na rozgrzanym czy zimnym silniku. Zmierz jeszcze raz. Może panewki kiepskie. Albo głowica przytarta.
  25. W ASO można zamówić, tyle że plastikowy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.