MaciekPL

2.0 TDI
    CJCD

2,548 profile views
  1. Ja widziałem ostatnio, jakoś mega się nie przyglądam ale wyglądało jak s4 heh. Jak będę widział ta a4ke to przyjrzę się dokładnie albo jakieś fotki zrobię.
  2. W innych tematach znajdziesz swoje odpowiedzi. Te pytania są dosyć często powtarzane, zresztą kolega chyba odpowiedział na Twoje pytania.
  3. Jak ktoś ma czas i chęci to może się bawić w takie rzeczy. Dla mnie najlepszym wyjściem jest jechać do gościa i tyle. Reszty nie trzeba pisać, inaczej się nie nauczy. Po części ma koleś rację, u niego nie brałem tylko od czwury.. Powinienem jego męczyć a on tego szuszfola.
  4. Polecam każdemu zakupy u Wandeja. Dobry kontakt, szybka wysyłka, nie pierwsze i ostatnie zamówienia
  5. Sprzedam zestaw fixierset mocowania bagażu.
  6. Sprzedam wzmacniacz Match pp 41dsp. Komplet z wiązka, jest na zasadzie p&p. Cena w sklepach ponad 1tys zł.
  7. Zobacz ofertę Wzmacniacz Match pp 41dsp. P&P Sprzedam wzmacniacz Match pp 41dsp. Komplet z wiązka, jest na zasadzie p&p. Cena w sklepach ponad 1tys zł. Cena 600,00 zł Dodający MaciekPL Wysłano 05.07.2019 Kategoria Audi A4 B8
  8. Sprzedam słupki podsufitki, z avanta. Słupki D z miejscem na głośniki b&o. Cena za całość jak na zdjęciu, stan oceniam na taki średni, jakieś zarysowania posiadają.
  9. Zobacz ofertę Słupki podsufitki avant, czarne Sprzedam słupki podsufitki, z avanta. Słupki D z miejscem na głośniki b&o. Cena za całość jak na zdjęciu, stan oceniam na taki średni, jakieś zarysowania posiadają. Cena 350,00 zł Dodający MaciekPL Wysłano 05.07.2019 Kategoria Audi A4 B8
  10. Dajcie mi znać, jestem jeszcze tydzień w pl więc dobrze by było to zamknąć.
  11. Jutro może załatwimy.. Kurcze tak patrzę na te zdjęcia po tej ekspertyzie.. Jeszcze czytam ten opis, zastanawiam się jak ujowo musiała być moja zrobiona że tak ją rozwaliło. Tak swoją drogą, chciałem auto wystawić na sprzedaż.. Jutro idziemy złożyć zamówienie na nowe, teraz jest pytanie.. Niby wszystko u mnie jest na chwilę obecną ok, widząc ta Turbine w jakim jest stanie i co mogło być w bonusie w środku. Jest jakieś ryzyko że może coś wyjść jeszcze, czyli najbezpieczniej żeby nie robić komuś problemów, wstrzymać się zrobić z 5tys km jeszcze i wtedy ze spokojem wystawić tak?? Tak na luzie myśląc chyba takie rozwiązanie najlepsze jest, jak się coś wydarzy to mi..
  12. Jeśli czwura ma od tego gościa który sprzedał również Tobie, proszę o screeny że kupił od niego właśnie. Oraz dokładny adres tego sprzedawcy.
  13. MaciekPL

B8 TrOOOOp

Będzie duża japa na 1be. Miałem u siebie, ładuj pro kit - 35 /-30 lub h&r - 40/-40. Tam jeszcze koło zapasowe możesz dołożyć. Ze spokojem nie będzie nic przycierac. Na 8.5j et29 i oponie 235 jest na równo. Tutaj nie masz co myśleć nawet
  14. Mojemu "sprzedawcy" chyba klawiatura się popsuła. 3 wiadomości odczytał i ciszaaaa, najlepsze rozwiązanie.