-
Skaczący napinacz paska wielorowkowego w Audi A4 B8 2.0 TDI CAGC
Wymiana napinacza pomoże , miałem to samo.
-
VRGOOD obserwuje zawartość Wolne schodzenie z obrotów w Audi A4 B7 1.8T
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Cześć, odezwij się na pw
-
Kolektor ssący po zmianie głowicy z ANB na AEB w Audi A4 B5 1.8T
Witam, Jak wygląda sprawa z kolektorem ssącym po zmianie głowicy z ANB na AEB ? co trzeba przerobić aby pasował ? Czy przepustnica z ANB pasuje ? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat Moce jakie będą robione to 300+
-
Problem po wymianie rozrządu w Audi A4 B6 1.8T BFB
Fajnie że auto żyje A jednak mówiłem że coś dziwinie zasysa powietrze ?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Nie w każdą 18 wejdą te zaciski ale się da hehe trzeba przymierzyć Czuć dużą różnicę w hamowaniu z dużych prędkości, na prawdę dają sobie rade ale przydała by się wydajniejsza pompa hamulcowa bo przekonany jestem że nie jest wykorzstany ich potencjał w 100%. tańsza opcja tarcz to z mercedesa 36x375 lub nawet 36x390 ( zacisk spokojnie obsłuży taką tarcze ). A z podszybia to cieszę się jak małe dziecko że udało mi się je skopletować hehe
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Audi Tradition
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
-
Problem po wymianie rozrządu w Audi A4 B6 1.8T BFB
Jak tam wyszło u mechanika ?
-
Problem po wymianie rozrządu w Audi A4 B6 1.8T BFB
Bardzo dziwny dzwięk jak pracuje silnik, tak jak by nie mógł zassać powietrza.
-
Problem po wymianie rozrządu w Audi A4 B6 1.8T BFB
Żeby to teraz zgrać jak ma być to tylko wykręcić wałki z głowicy ( i świece żeby łatwo się obracał wał ) , ustawić GMP 1 tłok i spowrotem włożyć wałki i ustawić wszystko na kreski.
-
Problem po wymianie rozrządu w Audi A4 B6 1.8T BFB
Trzymaj na przyszłość gdzie znak na kole zamachowym
-
Problem po wymianie rozrządu w Audi A4 B6 1.8T BFB
Ustaw wał na znaku który jest na kole zamachowym, jest okienko w skrzyni wycięte po prawej stronie silnika jak stoisz przed nim. Znaki na obudowie przedniej mogą byc nie miarodajne w 100%. Pasek musisz dobrze założyć bo przy przesunięciu o 1 ząb to podczas naciągania paska napinaczem się rozjeżdża na znakach. Znak na kole równasz z dolną ( prawą ) stroną otworu w skrzyni.
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
No niestety ? Coś pokombinuje, ale najlepiej to nowa by się przydała
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Witam, mała aktualizacja ? Dorwałem nowy panel zapalniczki z navi stary był już zajechany I wrzuciłem schowek wersja USA w super stanie A także udało się dorwać nową osłonę podszybia prawą, lewa jest w dobrym stanie z używki ale niestety różni się odcieniem ( wiek robi swoje ) i trzeba polowac na nową, aktualnie ciężki temat ze zdobyciem ?
-
Wysokość składki OC za A4 B6
To ja znów mam coraz taniej rok w rok ? tyle że 2.7 silnik, płacę 389 zł - ubezpieczam w MTU. Też zależy ile km rocznie robisz i jakie województwo, wiek, lata posiadanych PJ