Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, 

Chciałem przedstawić Wam moją S4 którą zakupiłem w czerwcu 2018 roku.

Jest to polift z 1999r.  z programem na 320 km ( niby ) nie byłem jeszcze na hamowni ale w wolnej chwili musze się udać w końcu ;) 

Auto bez podtlenku LPG

 

Poniżej lista co zrobione ;)  ( 30.01.2023, aktualizacja 26.09.2024 )

 

- 2 nowe napinacze głowicy ASO

- Lusterka elektrycznie składane satyna RS4 z fotochromem

- Lusterko wewnętrzne fotochrom A6 C6 z kompasem

- Relingi satyna RS4 

- Regeneracja zawieszenia tył + piaskowanie 

- RNS-E LED + moduł BT

- Kierownica B8 lift z działającą multifunkcją i poduszką

- Stabilizator tył H&R 21mm + rama pomocnicza 

- Nowa podsufitka

- PDC tył

- Hamulce przód: zaciski RS4 B9 + tarcze RSQ3 36x374 + tarcze kotwiczne z kierownicami Phaeton

- Hamulce tył: Zacisk Phaeton ( RS6 C5 ) + tarcza 330 ( 324 ) + tarcze kotwiczne Phaeton + linka ręcznego RS4

- Silniczek i ramie wycieraczki tył z Q5

- Ramie i wycieraczki przód B5 lift

- Konwersja na cewki TFSI

- Nowy grill RS4 przód

- Licznik lift al'a RS4

- Schowek USA

- Dołożony panel Navi z nowym wejściem zapalniczki

- Recaro edycja Recaro Quattro GmbH

- Osłona silnika - nałożony prawdziwy carbon

- Amortyzatory Bilstein B12 Pro-Kit

 

Kilka zdjęć:

 

Aktualne: 

 

4a6bf7281f6be2d9.jpg

d35edd40d7cae441.jpg

dcdef275a9a10c7a.jpg

20240908-190155.jpg

Stare:

 

20180808_181559.jpg

20180808_181630.jpg

20180808_181742.jpg

20181020_115704.jpg

20181020_115307.jpg

20180718_172523.jpg

 

 

 

Edytowane przez VRGOOD

Opublikowano

kozak, gratulacje dobrego auta! 

Opublikowano

Gratulacje zakupu

Piękna sztuka, coraz mniej takich.

Niech służy bezawaryjnie

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dzięki! ;)

Jeśli będzie się coś działo temat będzię aktualizowany 

W przyszłym tygodniu chcę obszyć kierownicę 

Opublikowano

Gratuluje bardzo ładnej S'ki. Kolor bardzo ciekawy. A jak to zawieszenie bilsteina sie spisuje ? Nagraj jakis filmik jak mruczy, bo tego dzwieku nie da sie pominąć mając 2.7 bit. Powodzenia w dalszym modzeniu ??

Opublikowano

Te zdjęcia zostały zrobione przed założeniem sprężyn -30 ?

 

Opublikowano
  • Autor

Zawieszenie sprawuje się świetnie, jest twarde a zarazem komfortowe.  Tak zdjęcie jest na tym zawieszeniu. 

Co do filmiku wrzucę na dniach ;) Także zrobię kilka świeżych zdjęć 

Edytowane przez VRGOOD

Opublikowano

A wydech masz ori czy cos przerabiałeś ? A jak przyśpieszenie ? 0-100 km/h pewnie kolo 6s.?

Opublikowano
4 godziny temu, VRGOOD napisał:

Zawieszenie sprawuje się świetnie, jest twarde a zarazem komfortowe.  Tak zdjęcie jest na tym zawieszeniu. 

Na zdjęciach wygląda jakby samochód w ogóle nie był obnizony ?

Opublikowano

od razu rób BIXa

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, granatowy napisał:

Na zdjęciach wygląda jakby samochód w ogóle nie był obnizony ?

Felgi 17 i stoję na nie równym terenie. Zrobię lepsze zdjęcia to zobaczysz ?

0-100 na serii jest 5.8, po programie jest może w okolicach 5.5 - nie wiem bo nie mierzylem.

Wydech to co na zdjęciu w 1 poście + reszta catback 

Co do świateł dopisze to do mojej listy bo rozmyslalem nad tym ?

Opublikowano

Witam sąsiada.

Jesteś z Przeworska czy Rzeszowa?

Eska wygląda na zadbaną. Możnaby kiedyś zrobić w okolicy mały spot esek i oblukać twoją na żywo.

Nie myślałeś o większych heblach na przodzie i dodatkowej chlodniczce oleju ?  

Edytowane przez tasior87

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, tasior87 napisał:

Witam sąsiada.

Jesteś z Przeworska czy Rzeszowa?

Eska wygląda na zadbaną. Możnaby kiedyś zrobić w okolicy mały spot esek i oblukać twoją na żywo.

Nie myślałeś o większych heblach na przodzie i dodatkowej chlodniczce oleju ?  

Dokładnie Sietesz.

Na razie chcę jeszcze porobić pierdoły i wtedy pomyślę o " modach " ;) pewnie że można coś w wolnej chwili zorganizować 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały update tematu ?

--> Dziaj wpadła nowa ramka na tablice rejestracyjne klubu ;) 

acfa38e10361d152med.jpg

--> Wymiana listwy zgarniającej przy szybie czołowej, stara była przedarta i pordzewiała.

Tak wyglądała stara: 

328c6a00207823acmed.jpg

4bcb1d1f82fd9a85med.jpg

A tutaj nowa po zamontowaniu:

f5f701817e1aac35med.jpg

--> Kupiłem też używany silniczek tylnej wycieraczki valeo i działa jak trzeba 

d60d60d28523a790med.jpg

cd9a07f2e805a955med.jpg

 

Nie mam ręki fotografa wybaczcie ?

Przy ściąganiu okładziny która jest pod klapą bagażnika były pozrywane i poklejone już zatrzaski, przy ściągania zastały 4 z 8 ? będę musiał kupić nową bo ta już do niczego się nie nada.

Szykuję się powoli na uszczelnienie dyfra i wymianę oleju bo się zaczyna pocić od strony półosi dodatkowo pójdzie nowe łożysko w tylnym prawym kole bo zaczyna jęczeć ? Ale to gdzieś na początku kwietnia się za to zabiore bo będę na urlopie ?

Edytowane przez VRGOOD

Opublikowano

Próbował ktoś może szukać alternatywy w silniczkach tylnej wycieraczki tak żeby jej punkt zero był po prawej stronie ? 

Opublikowano

Owszem. Kup od angola

Opublikowano

A tak na serio? Ktoś może próbował wkładać z golfa IV albo coś podobnego ?

Opublikowano

Na serio, mam z Angola i jest tak jak potrzebujesz.

Opublikowano

Śliczny egzemplarz ? kozacko wygląda. Pokaż zdjęcia wnętrza. Kierownicę polecam obszyć w firmie Kierownice.com.pl w Radomiu na ul. Warszawskiej 180. Zdjęcia są w moim temacie ;) 

Opublikowano
  • Autor

Widziałem właśnie twoję kierę i na prawdę mi się podoba. Na pewno ją tam oddam ale myślę żeby troszkę szerzej zrobić tą dolną zwykłą skórę ? Zdjęcie środka dodam niebawem ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.