Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarzma załóż odwrotnie

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Dev napisał:

Jarzma załóż odwrotnie

Właśnie nie wiedziałem czy dobrze :decayed:  Dzięki za poprawkę ;) 

Opublikowano

Za ile oddasz te 256 na tył?

Kolega szuka 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Dev napisał:

Za ile oddasz te 256 na tył?

Kolega szuka 

Mam już rezerwację na nie do wieczora ( 14.08 ) , 400 + kw

Opublikowano

To nie hotel, albo bierze albo niech spada.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.08.2021 o 15:30, Dev napisał:

To nie hotel, albo bierze albo niech spada.

Sprzedane 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 3.05.2021 o 20:08, VRGOOD napisał:

Dojechały także opony 225/40R18 Continental PremiumContact 6

Jak sprawują się oponki? Też powoli szukam czegoś na lato do swojej, wybór w klasie premium jest ogromny, a jakiekolwiek testy w internecie nie mówią mi w zasadzie nic, domyślam się, że co bym nie wybrał byłoby ok, ale jestem ciekaw twojej opinii :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.12.2021 o 10:34, tuzo napisał:

Jak sprawują się oponki? Też powoli szukam czegoś na lato do swojej, wybór w klasie premium jest ogromny, a jakiekolwiek testy w internecie nie mówią mi w zasadzie nic, domyślam się, że co bym nie wybrał byłoby ok, ale jestem ciekaw twojej opinii :D

Opony są świetne , kleją się do asfaltu :) Już mnie chwilę tutaj nie było a trochę gratów wpadło do S4 :D Zaktualizuje na czasie 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hallo Hallo 

W końcu się zebrałem i zaktualizuję temat bo wpadło parę rzeczy do Eski :)  

***** Zima nadeszła więc trzeba było poszukać felg, wybór padł na Ronale 18 ET43 8J + Dystanse 10 mm - H&R + Ta Technix, ubrane zostały w nowe Nokian WR D4 225/40

db85b57f9f818599med.jpg

28291d12645c44a1med.jpg

7c970a6b4705592dmed.jpg

*****  Kolejna zmiana to kierownica z A4 B8 Lift z ori znaczkiem S4 - ( na razie zaślepka ale zrobię z działającą poduszką ). Dodatkowy wskaźnik boos w kratkę pomalowany w kolor Piano Black, ale jesteś średnio zadowolony z wykonania adaptera z druku 3D bo kiepsko się trzyma.

7dfce14108277ca5med.jpg

77b4631f18565872med.jpg

9cc18bd0ba14c072med.jpg

58aa6188bf35aeedmed.jpg

***** Zmieniłem fotele na Recaro ( edycja Recaro Quattro GmbH ), poprzedni miałem Sport skóra czarna. Komfort na duży plus dla Recaro

1310a0fd5159a4b9med.jpg

65e7f64e34715d54med.jpg

***** Wpadła tylny silniczek i wycieraczka z Q5

35bb87a086bd2fd7med.jpg

*****  Dołożyłem czujniki parkowania tył ( PDC ) , mocowania - elementy takie jak szły w oryginale S4. W bagażniku zrobiłem wiązkę ( można łatwo rozłączyć w razie demontażu zderzaka ) która wędruje pod kanapę gdzie oryginalnie jest moduł. Pozostało mi przerzucić wiązkę do przodu auta i podłączenie jej. 

492fcb8ff1690856med.jpg

e2afc5dafc03fbf3med.jpg

aaba879af1e52259med.jpg

0172bc5a6aa35638med.jpg

74885fb7d2537de7med.jpg

***** I ostatnia zmiana - pomalowanie zacisków tył w kolor czerwony RAL 3003 ( taki jak przód ), i zmiana jarzm bo się ładniej prezentują ;) ( poprzednio były A6 C6 ). Zrobiłem drugi zestaw żeby auto nie stało i go podmieniłem + dodatkowo wrzuciłem osłony tarcz ( są pod tarcze 335mm, więc z zapasem ). Poprzedni zestaw z posta wyżej będzie na sprzedaż ( kompletny swap ).

8ac462d61cac6a9cmed.jpg

28d74caba1867aeamed.jpg

 

I tak oto zakończyłem rok 2021 ;) A nowy 2022 zobaczymy co przyniesie...... :D

Opublikowano

Hej, mam pytanie o PDC z tyłu , kupiłeś jakiś uniwersalny zestaw , czy ori graty ?? jesli tak to mógłbyś podpowiedzieć co potrzeba i jak to podpiąć??

Ta wycieraczka z Q5 siada p&p razem z silnikiem ??

PS. super fura :thumbup1: 

Edytowane przez K4rol81

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, K4rol81 napisał:

Hej, mam pytanie o PDC z tyłu , kupiłeś jakiś uniwersalny zestaw , czy ori graty ?? jesli tak to mógłbyś podpowiedzieć co potrzeba i jak to podpiąć??

Ta wycieraczka z Q5 siada p&p razem z silnikiem ??

PS. super fura :thumbup1: 

Cześć ;) 

Mocowanie czujników PDC jest ori S4 - ale zdobyć zestaw ze zderzaka lub sam zderzak to graniczy z cudem. Ale jest alternatywa bo w S6 C5 i A6 C5 V8 mocowanie i graty są takie same jak w S4 B5 ( sprawdziłem na ETCE ), różnica jest w wiązce bo jest krótsza jak S4 i dlatego przedłużałem ją żeby dostała do modułu pod kanapą ( lewa strona ).  Na dniach podłączę ją to dam znać co i jak ;) 

Wycieraczka z Q5 i ramieniem jest p&p do polift ( numer silniczka: 8R0955711C ) , w przedlift trzeba płytkę prze lutować ze swojego starego silniczka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Hej i jak udało Ci się podłączyć pdc ? ja dorwałem właśnie ori dokładkę + wiązka moduł i głośniczek ,oczywiście od zwykłego avanta , jak tylko przyjdzie będę zakładał. 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, K4rol81 napisał:

Hej i jak udało Ci się podłączyć pdc ? ja dorwałem właśnie ori dokładkę + wiązka moduł i głośniczek ,oczywiście od zwykłego avanta , jak tylko przyjdzie będę zakładał. 

Tak, wszystko działa - nawet pod vcds normalnie widzi moduł i można badać

Opublikowano
8 godzin temu, VRGOOD napisał:

Tak, wszystko działa - nawet pod vcds normalnie widzi moduł i można badać

O to super

Dużo zabawy? moduł pod kanapą ?  masz jakieś zdjęcia z montażu :) 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, K4rol81 napisał:

O to super

Dużo zabawy? moduł pod kanapą ?  masz jakieś zdjęcia z montażu :) 

Nie robiłem zdjęć :kwasny: moduł jest pod kanapą jak oryginał, głośniczek również ( lewy boczek bagażnika ), wiązkę puściłem lewą stroną pod plastikami progu aż do skrzynki bezpieczników, tam podłączenie masy, plus po stacyjce i 2 kable w licznik. 

c6436c426980b9f4med.png

 

Opublikowano
Godzinę temu, VRGOOD napisał:

Nie robiłem zdjęć :kwasny: moduł jest pod kanapą jak oryginał, głośniczek również ( lewy boczek bagażnika ), wiązkę puściłem lewą stroną pod plastikami progu aż do skrzynki bezpieczników, tam podłączenie masy, plus po stacyjce i 2 kable w licznik. 

c6436c426980b9f4med.png

 

Pięknie pika :D , czekam na graty i też zakładam bo bez czujników nie umiem cofać :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jest mega wygoda z PDC,  szkoda że dopiero teraz to dołożyłem ? będę obserwował twój temat i pochwal się jak zamontujesz  ?

Edytowane przez VRGOOD

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły rączki pomalowane w piano black i mały mod :wink:

d253300be7c3d764med.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
  • Taka mała zapowiedź :wink:

fd0b78eb2cf3ec8bmed.jpg

55f0aa2d5ce74b1fmed.jpg

 

Edytowane przez VRGOOD

Opublikowano

Piano black fajna sprawa ale ... lepiej nie dotykać. B)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.