Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 minut temu, krzysiek_f napisał:

Wymiana ramion ma na celu możliwość założenia wycieraczek typu Aero.

W B6 musiałbyś założyć ramiona z modelu z ostatniego roku produkcji tj. 2004, tam były już płaskie. Możliwe że pasują jeszcze z B7, ale niech ktoś potwierdzi.

Wycieraczki Aero możesz założyć również na standardowych ramionach...

Opublikowano
4 minuty temu, MatUSh napisał:

Wycieraczki Aero możesz założyć również na standardowych ramionach...

Tak, ale w komplecie z ramionami lepiej wygląda. Zresztą kwestia gustu.

Opublikowano
Godzinę temu, MatUSh napisał:

Wycieraczki Aero możesz założyć również na standardowych ramionach...

Ale nie na mocowaniu z bolcem, który wchodzi do wycieraczki bokiem, więc nic nie odstaje ponad wycieraczkę i nie widać wycieraczki ze środka samochodu. Uzywam aerotwinów na ramionach z superba i jestem zadowolony, mają lepszy docisk do szyby.

Edytowane przez Undisclosed

Opublikowano
  • Autor

Ramiona z paska lepiej się prezentują jak dla mnie i na pewno lepiej zbierają przy prędkościach 120+, chyba że stare miałem takie badziewne :D Też były aero na zwykłe ramiona firmy oximo

Co do długości to 530 x2 sa ok, może z pół centa odstaje od strony pasażera ale mi to nie przeszkadza ;) 

Opublikowano

Hej, gratuluję eSy i zapału do pracy przy modyfikacjach :)

W dniu 15.09.2019 o 20:15, VRGOOD napisał:

** Podświetlanie klamek:

69661d5c554fe4dcmed.jpg

Masz jakiś dobry patent na rezanie otworów w klamkach pod te lampki? W sensie żeby w miarę łatwo temat ogarnąć i jakoś sensownie to wyglądało.

Domyślam się, że zasilanie bierzesz od podnośnika szyb? Z góry dzięki za wskazówki.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.10.2019 o 23:07, longer_xd napisał:

Hej, gratuluję eSy i zapału do pracy przy modyfikacjach :)

Masz jakiś dobry patent na rezanie otworów w klamkach pod te lampki? W sensie żeby w miarę łatwo temat ogarnąć i jakoś sensownie to wyglądało.

Domyślam się, że zasilanie bierzesz od podnośnika szyb? Z góry dzięki za wskazówki.

Otwory zrobiłem mini szlifierką i przykleiłem klejem na gorąco. Diodę musisz obrócić o 90 stopni żeby była na płasko ( chodzi o to czane co jest wpinane do plastiku białego ) bo jest mało miejsca aby upchać podświetlenie w drzwiach. :)

Opublikowano

Ok, dzięki za wskazówki. Domyślam się, że później już tylko zostaje wpiąć się w zasilanie od podnośnika szyb i całość działa.

Jakieś plany jeszcze na ten rok?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.10.2019 o 22:59, longer_xd napisał:

Ok, dzięki za wskazówki. Domyślam się, że później już tylko zostaje wpiąć się w zasilanie od podnośnika szyb i całość działa.

Jakieś plany jeszcze na ten rok?

Na pewno obszyć kierownice na nowo, już zabieram się za to chyba z pół roku :D  I ten rok już raczej będzie bez większych zmian.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, mały updejt

Miały być hamulce 300mm z s4 b6 na tył ale będzie komplet z RS4 B5 :banan: Dzięki Dev za zestaw :wink:

4bbc4867911be44dmed.jpg

Na przód będą dopiero kompletowane z18 albo z S4 B6, zobaczy się.

Opublikowano
21 minut temu, VRGOOD napisał:

Witam, mały updejt

Miały być hamulce 300mm z s4 b6 na tył ale będzie komplet z RS4 B5 :banan: Dzięki Dev za zestaw :wink:

4bbc4867911be44dmed.jpg

Na przód będą dopiero kompletowane z18 albo z S4 B6, zobaczy się.

Ciężko było mi się z nimi rozstać,  no ale cóż i na nie przyszła pora...

Niech służą :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 28.01.2019 o 18:12, VRGOOD napisał:

20180921_112018.jpg

Ładnie zrobione! :) Jaka jest średnica zewnętrzna rury za złączem elastycznym? :kox:

Edytowane przez Lemir

Opublikowano
  • Autor

Nawet nie wiem :decayed:. Tak czy siak w niedalekiej przyszłości będzie normalny DP bez precatów. Żałuję że nie zrobiłem tego jak miałem silnik na wierzchu :facepalm:

Edytowane przez VRGOOD

Opublikowano
W dniu 9.03.2019 o 15:50, VRGOOD napisał:

listwy zgarniającej przy szybie czołowej,

Gdzie ją kupiłeś?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, dliwski napisał:

Gdzie ją kupiłeś?

Od SIDa używkę. Teraz patrzę że nówkę kupi w ASO albo na allegro też oryginał w cenie około 70 zł sztuka.

Opublikowano
10 godzin temu, VRGOOD napisał:

Od SIDa używkę. Teraz patrzę że nówkę kupi w ASO albo na allegro też oryginał w cenie około 70 zł sztuka.

O proszę, dasz link do ASO? Muszę w końcu i u siebie wymienić, bo niedługo sama wypadnie :decayed:

Opublikowano
W dniu 22.06.2019 o 13:19, VRGOOD napisał:

 

Na razie to wszystko, nie długo chcę założyć wycieraczki z passata b5 FL , lusterko duże prawe ( mam już kupione, tylko nie w kolor ), obszyć kierownicę ( w końcu :D ).

Powiedz czym różnią się te wycieraczki z passata od Ori z b5 ?

Opublikowano

Czytać się nie chce czy naprawdę różnicy nie widzisz?

W dniu 19.10.2019 o 18:20, VRGOOD napisał:

 

1f4c70dfed098c4cmed.jpg

---->Przed:

0524165074a60df0med.jpg

---->Po

341efa7ca71c718dmed.jpg

 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Carol1976 napisał:

Powiedz czym różnią się te wycieraczki z passata od Ori z b5 ?

Wygląd to już wyżej kolega podesłał a z praktyki lepiej ściągają wodę i przylegają do szyby, jestem z nich zadowolony. - także polecam ;) 

17 godzin temu, dliwski napisał:

O proszę, dasz link do ASO? Muszę w końcu i u siebie wymienić, bo niedługo sama wypadnie :decayed:

Numer strona lewa: 8D0 854 327 C

Numer strona prawa: 8D0 854 328 C

Możesz zamówieć na vagsklep albo allegro od użytkownika AUDI_WROCLAW

Edytowane przez VRGOOD

Opublikowano

jak dla mnie, te poprzednie ramiona wyglądają z piórami dużo lepiej :decayed:

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, radimm napisał:

jak dla mnie, te poprzednie ramiona wyglądają z piórami dużo lepiej :decayed:

Też mam takie wrażenie :p ale nie zmienię bo są lepsze :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.