Undisclosed

Pasjonat
 • Zawartość

  205
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

4

O Undisclosed

  Informacje

  • Imię
   Krzysztof
  • Lokalizacja
   Gdańsk, Miastko

  Auto

  • Model
   A4 B5
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   1999
  • Silnik
   1.9 TDI
  • Kod silnika
   AFN
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  767 wyświetleń profilu
  1. Zobacz ofertę Felgi stalowe 15" 4x108 ET27 6JX15 - Citroen, Peugeot, Ford Sprzedam felgi stalowe do Citroena, Peugeota rozstaw 4x108 15" otwór centrujący 65.1mm, Et27. Pasują również do Forda przy zastosowaniu pierścieni centrujących 64.3mm-65.1mm. Felgi bez rdzy, troche przybrudzone pyłem z klocków. Odbiór osobisty w Gdańsku lub w Miastku. Cena 250,00 zł Dodający Undisclosed Wysłano 16.11.2018 Kategoria 15" i mniejsze
  2. Sprzedam felgi stalowe do Citroena, Peugeota rozstaw 4x108 15" otwór centrujący 65.1mm, Et27. Pasują również do Forda przy zastosowaniu pierścieni centrujących 64.3mm-65.1mm. Felgi bez rdzy, troche przybrudzone pyłem z klocków. Odbiór osobisty w Gdańsku lub w Miastku.
  3. Undisclosed

   Wiecie może jaka śruba jest tam oryginalnie? W etce jest akurat nieopisana
  4. Undisclosed

   Podważasz płaskim śrubokrętem, tak to wygląda od góry
  5. Pacjentem jest Peugeot 207SW 1.6 VTI, benzyna 120ps zalany Castrolem 5W30. Silnik wypił 5 litrów oleju przez ok. 3000km od wymiany. Brak wycieków, olej po prostu znika. Czy ktoś ma doświadczenia z tą jednostką? Chciałbym poznać opinie innych, którzy mogli się zderzyć z tym problemem zanim okaże się, że trzeba zwalać głowicę. Po spalinach nie widać zwiększonego spalania oleju, płyn chłodniczy czysty.
  6. Undisclosed

   Nie nie, ta kierownica nie wiązała się z kubełkami. To po prostu trójramienna kierownica z logo Audi Sport, nic nadzwyczajnego po II lifcie. Często była brana z plackami. Pod tym względem akurat wszystko jest ok.
  7. Undisclosed

   Masz numery halogenów w moim poście przecież. Swoją drogą cudownie nie skumałeś mojego postu
  8. Undisclosed

   ... halogenowe. W tym wypadku tylko te są legalne Co do tych z linku, nie niszcz wyglądu a4ki tym czymś
  9. Undisclosed

   Jak dla mnie to trochę przekombinowane. Tam gdzie jest nieszczelność, tam pojawi się olej jeśli chodzi o odcinek między turbiną, a kolektorem dolotowym. Powietrze pod ciśnieniem na 100% będzie go wyrzucać z dolotu, który zawsze jest mokry i wszystko widać gołym okiem. A swoją drogą logi wszystko pokażą. A tak w ogóle to przed turbiną nie ma tipa, tylko jest gumowa rura, do której wchodzi przewód z odmy. Nie jest to rura ciśnieniowa, więc nie wiem jak to by zniosła. Jeśli już chcesz tak rozpędzać turbinę, to pamiętaj, że ona musi mieć smarowanie. Dolot w AFNie jest dobrze dostępny, możesz zdemontować cały i sprawdzić kondycje każdego elementu, chwila roboty. Jedynie odcinek sztywny pod chłodnicą zostaje na miejscu.
  10. Undisclosed

   Prawy: 8D0941700C, lewy: 8D0941699C offtop: naprawdę? 'made in hina' - to nawet wizualnie rzuca się w oczy, że coś jest nie tak
  11. Undisclosed

   #edit: przepraszam, wstawiłem do manuala Tutaj:
  12. Undisclosed

   Gdzieś spotkałem się z twierdzeniem, że w jednej wersji sterowanie odbywa się plusem, a w drugiej masą, jednak nie pamiętam która to była. Ten przewód przeciąłem:
  13. Undisclosed

   Mam to samo A stało się tak, ponieważ włożyłem silnik wycieraczki z przedlifta. Przeciąłem jeden z przewodów po sprawdzeniu multimetrem, żeby wycieraczka nie latała razem z przednim spryskiwaczem. Teraz tylna wycieraczkę włączam jedynie przez spryskanie tylnej szyby, jej stała praca nie działa.
  14. Undisclosed

   Kolego, zrób te logi osobno lepiej, żeby próbkowanie było gęstsze, bo mało danych widać, a drugi link nie działa po kliknięciu, trzeba kopiować. Po drugie nie ten dział, temat powinien być w Diagnostyka VAG/A4 B6 https://a4-klub.pl/forum/309-audi-a4-b6b7/. PS. pozdrowienia z Miastka
  15. Undisclosed

   Mam wakuometr, no i co jak w BS pokazuje dobre cisnienie, a w próbie dynamicznej widać że coś może zmulać. Podniemiałem N18, jest to samo, takie rzeczy juz dawno sprawdzone Na gruszce -0,65