Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysiek_f

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysiek_f

  1. krzysiek_f opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Potrzebuję nr poduszki silnika lewej? WAUZZZ8K2FA169881
  2. Raczej Ci tu nikt nie odpowie, co się tam dzieje. Niemożliwe jest aby koło tarło o przegub. Jedź do mechanika.
  3. A ręce masz pewnie 2...
  4. Tylko jednej rzeczy brakuje w tym aucie: napędu quattro. Szczególnie teraz po sofcie, co by kołami nie mielić.
  5. Jaki masz przebieg? Pasek napędu pompy oleju zmieniałeś? Tutaj istnieje ryzyko przypchania smoka jeśli pasek się łuszczy
  6. krzysiek_f odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podałeś tylko prędkość. Bez podstawowych danych jak np. kąt zakrętu ciężko cokolwiek powiedzieć.
  7. Oczywiście AGM. Dziękuję
  8. @Muskel1 czy poprawnie zakodowałem zmieniając jedną cyfrę? Była OE Varta 92Ah 850A, kupiłem Grom 95Ah 850A. Auto to A4 B8
  9. Jak wzrosło spalanie z 17" opona pewnie 225 po przejściu na 19" i 255 ?
  10. Pytanie: czy zanim pojawił się wyciek to miałeś tak, że przez kilka pierwszych minut jazdy parowały szyby, nawet gdy było sucho?
  11. Do kodowań (i nie tylko) polecam filmy na YouTube Krystiana AUDInts (napraw to sam). Jeśli chodzi o opadające lusterko, też myślałem że bedzie to bardzo przydatna rzecz. Jednak nie korzystam z tego ponieważ nie zawsze wraca do poprzedniej pozycji tzn. podnosi się ale niekoniecznie do pozycji jaka była ustawiona do jazdy.
  12. Z przodu ISOFIX jest pomiędzy siedziskiem a oparciem.
  13. Ale B8 chyba nie miałeś. Tam uchwyt nie jest pomiędzy siedziskiem a oparciem tylko w siedzisku.
  14. Nie bardzo rozumiem jak chcesz wpiąć fotelik nie mając dostępu do uchwytów. Ludzie właśnie nacinają kanapę lub wymieniają siedzisko.
  15. Ta felga z BMW pasuje do Audi, nadaje się pod oponę 225 i ma ładny concave.
  16. Marcin sprzedał B6
  17. Jeśli max ET 26 to 29 będzie bardziej schowane więc spoko. W B8 felga z A5 wchodzi na równo, więc do B9 na luzie.
  18. krzysiek_f odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @_małyTM_
  19. Na Fb szukaj: M.P. Moto Błażowa LUX-CAR Rabka RS-Mobile Wrocław Mam od tego pierwszego i jestem zadowolony.
  20. Wrzuć zdjęcia, interesuje mnie felga. Pewnie jakąś od A5
  21. krzysiek_f odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lowroad

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.