Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 B9 sportback - glacier metalic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przesiadka z A5 B8 sportback 2009 - white ibis oto takiego troszkę pomodzonego :

AD47BFFF-D286-495C-8653-8ABBFB8F12DA.jpeg

 

 

Mogę pokazać nowy nabytek : 2.0 tdi , 2018, przebieg 60k km, na przedłużonej gwarancji jeszcze 2 lata , pełny s-line wew/zew, 190 ps, maunal, pakiet ambiente , i parę innych bajerów :

 

IMG_1841.jpegIMG_1839.jpegIMG_1842.jpegIMG_1995 2.jpeg

 

Tutaj już na setupie zimowym

IMG_1938.jpegIMG_1939.jpeg

 

I pewne modyfikacje czas zacząć :decayed:

Zderzak s-line po lifcie (2020) i modyfikacja wydechu (nawet nie pisze jak ciężko było dostać tajle i info na temat zmiany)

 

IMG_2080.jpg

Edytowane przez dawid195a

Opublikowano

Na tych pierwszych fotkach kolor jak suzuka grey. Mega dobrze wygląda. Gratulacje :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, kamelus_ napisał:

Na tych pierwszych fotkach kolor jak suzuka grey. Mega dobrze wygląda. Gratulacje :thumbup1:

 

A bo mój ajPhone przekłamuje .... dzięki wielkie ,ale lista modów jest nieskończona, daleka droga tak jak w tej wcześniejszej gdzie była zwykłym przedliftem  :D 

Opublikowano

Bardzo ładna, pakiet czerń wygląda jednak bardzo dobrze :thumbup1: będę musiał u siebie pomyśleć na wyrzuceniem chromu chyba :decayed:

Zastanawia mnie tylko, czemu masz z przodu lampy nie z wersji S-line? A poza tym nie ma się do czego przyczepić :decayed:

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, dazwid napisał:

Bardzo ładna, pakiet czerń wygląda jednak bardzo dobrze :thumbup1: będę musiał u siebie pomyśleć na wyrzuceniem chromu chyba :decayed:

Zastanawia mnie tylko, czemu masz z przodu lampy nie z wersji S-line? A poza tym nie ma się do czego przyczepić :decayed:

 

Dzięki , Takie wyszły z fabryki ,nie są to pełne ledy ani matrixy ( jeszcze ...hehe)

Opublikowano

Jakie parametry tych nowych rotorów? Robią tu mega robotę:ok2: 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, qlimazz napisał:

Jakie parametry tych nowych rotorów? Robią tu mega robotę:ok2: 

Dzięki ale na żywo jest lepiej :

67533D95-7634-4E8F-AB63-6518A92E0181.jpeg

Opublikowano
9 godzin temu, qlimazz napisał:

Jakie parametry tych nowych rotorów? Robią tu mega robotę:ok2: 

9x20et34:wink:

Opublikowano
Godzinę temu, dawid195a napisał:

Dzięki ale na żywo jest lepiej :

67533D95-7634-4E8F-AB63-6518A92E0181.jpeg

Niech mnie ktoś oświeci jakim cudem na 9j opona 265 jest tak naciągnięta? 

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, kamelus_ napisał:

Niech mnie ktoś oświeci jakim cudem na 9j opona 265 jest tak naciągnięta? 

Właśnie tez tego nie kumam i to paradoks dla mnie … chyba węższych tam nie wsadzę ;/

Opublikowano

Fajny Białas ,kiedyś od Ciebie kupiłem springi do B6:wink:

To juz trzeci Dawid z nową A5 będą myśleliśmy że te imię ma zniżkę na A5:grin:

Opublikowano
12 godzin temu, dazwid napisał:

Bardzo ładna, pakiet czerń wygląda jednak bardzo dobrze :thumbup1: będę musiał u siebie pomyśleć na wyrzuceniem chromu chyba :decayed:

Zastanawia mnie tylko, czemu masz z przodu lampy nie z wersji S-line? A poza tym nie ma się do czego przyczepić :decayed:

Lampy To jest osobne wyposażenie więc może być S-line na zwykłych lampach

Opublikowano
41 minut temu, dawid195a napisał:

Właśnie tez tego nie kumam i to paradoks dla mnie … chyba węższych tam nie wsadzę ;/

A jakiej firmy i model opon masz?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, kamelus_ napisał:

A jakiej firmy i model opon masz?

Continentale takie jak montują w Aso 

Opublikowano
57 minut temu, egon47 napisał:

Lampy To jest osobne wyposażenie więc może być S-line na zwykłych lampach

Rozumiem, w UK wersje S-line miały ledy w podstawie, dlatego mnie to zmyliło. 

2 godziny temu, kamelus_ napisał:

Niech mnie ktoś oświeci jakim cudem na 9j opona 265 jest tak naciągnięta? 

Nie wiem, ale widziałem kilka egzemplarzy na tych felgach pod salonem Audi i też to zauważyłem. 

Opublikowano
Godzinę temu, egon47 napisał:

To juz trzeci Dawid z nową A5 będą myśleliśmy że te imię ma zniżkę na A5:grin:

Ciągnie Dawidów do nowych A-piątek :grin:

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, dazwid napisał:

Ciągnie Dawidów do nowych A-piątek :grin:

Haha dobre , skoro 3 osoba to mega zbieg okoliczności.

Opublikowano
3 godziny temu, dawid195a napisał:

Continentale takie jak montują w Aso 

Jeśli to nie problem sprawdź jaki to konkretnie model opony.

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, kamelus_ napisał:

Jeśli to nie problem sprawdź jaki to konkretnie model opony.

Żaden problem continetal sport contact 25692D05-C530-4138-B77C-B4F584D2E0BD.jpeg

Opublikowano

Gratuluję zakupu. Piękna :) Czy masz możliwość sprawdzenia wagi jednego koła? Zastanawiam się nad 20" ale obawiam się że wagi takiego setupu - ale te rotorki i peaki z RS5 kuszą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.