Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Sporo i sporo kosztów , same matrixy , do tego BCM-y dwa.
  2. Może Ciebie bawią teksty takie że nie inwestuje w auto na sprzedaż, rzeczywistość jest inna i zyskujesz ułamek tego co wsadzasz bo chcesz , pisze o tajlach (lusterko fotochrom albo kiera ścięta) -jakiś dodatkowych, a nie serwisowych. Dużo zawsze dokładam do audi które mam i wiem jak jest przy sprzedaży, chyba że ci się nie pali i czekasz na tego "jedynego" klienta.
  3. Tego że inwestujesz w auto na sprzedaż ale każdy robi co uważa. Zapewne nie masz parcia na sprzedaż i nie zejdziesz z ceny za te mody to ok. Serwis olejowy a inne sprawy to dla mnie różnica . Moja odpowiedź nie była zgryźliwa a odniosłem wrażenie że twoja tak.
  4. Piękne auto i kolor, gratulacje :) Te lampy to matrix 100% mam identyczne.
  5. Robiłeś program i na sell ? nie rozumiem :D
  6. Mały update , wpadły jednak 20" na zimę na oponie Continental WinterContact TS 870 P, teraz mi osobiście to siedzi, zrobiłem update VC oraz nowe mapy 2026 , oczywiście dzięki pomocy @H4mm3R
  7. Według mnie zły kierunek zmian zewnętrznych, grill , za ciemno ze wszystkim...Dokładasz jakieś fejkowe wloty powietrza na masce i zderzakach żeby było agresywnie , a zderzaki masz zwykłe nawet nie s-line które są szersze 😵‍💫... jak łatwo przekombinować ze wszystkim
  8. Efekt jest zerowy wg mnie w moim przypadku, skoro piszesz o idealnym, pokaż tą tulejkę z poliamidu lub gdzie taką dostanę lub zamówię?
  9. Jeszcze fotki z wakacji :
  10. po co było zakładać jak jest identycznie co nie ? dobrze ze jednak go zmierzyłem przed i po ...
  11. Ładna , jak nie lubię matowych tak do A5 pasuje , nie przesadzaj z tymi wydechami
  12. Kilka fotek letnich 2025, wpadły: nowe kapcie Conti , Eibach pro kit -30 , geometria 3d , lotka na klapę, czarne emblematy błotnik/drzwi , dystans przód + tył , i wkońcu kalibracja matrix
  13. Też wymieniłem tą tuleję , kupując cały wybierak używany z b8, ale przy zamianie z wyglądu te tuleje się mało różnią z tego co pamiętam, efekt może mam lepszy ale nie idealny... Wiec nie wiem sam, chyba że dostałem wybierak z tuleją z b9
  14. Tamte o niebo lepiej ... , ale rozumiem decyzję co do wagi itd...
  15. A mi jakoś nie leżą te felgi , może jakby były większe albo w innej kolorystyce ? bo wzór zacny. Jaki dystans zakładałeś 4mm? bez kołnierza centrującego i jest ok?
  16. I Wy wszyscy na letnich of course ? ? P.s Fotki ładne , a jak wybiera się felgę zlotu jak dwa auta mają taka samą hehe? Też bym na nią zagłosował
  17. za***iste fotki w tych kolorkach wyszły , piękne furmanki ?
  18. To ja mam pytanie , odnośnie matrix które działają a oślepiają (błędnie pewnie wycina wiązkę) , jeśli jest możliwość że mój BCM1 założony z facelifta nie pamięta ustawień po uśpieniu sterownika (np. ambiente wraca do pozycji wyjściowych) to czy wydanie kilku stówek na kalibracje matrixów ma sens?? Chciałbym sobie oszczędzić czasu i kasy jeśli skalibrują mi matrixy a po uśpieniu sterownika wszystko się rozjedzie ....
  19. Łooo Panie jak to siadło , idał jak dla mnie 10/10, mega dobra decyzja.
  20. Piękna jest, gratulacje zakupu. ?
  21. Kamerka która kupiłeś jest to ta za 581 zł? Dużo roboty przy montażu jej? Do b9 , typ C?
  22. Piękna i kolor również , gratulacje zakupu. Pakiet Black robi robotę , a felgi najlepsze ?
  23. Wleciały Boczki tunelu obszyte skórą :
  24. Kolejny gadżet , polecam , dużo lepsze niż zwykły led , oczywiście ori
  25. Mała zmiana na plus ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.