-
[B8.5 CPMB] Daily A4 • 2.0 TFSI • ZF8HP • 269 KM • S Line • Quattro • 19” • update na 1. stronie
Kierownicę trójramienną to 3 tygodnie szukałem z tego co pamiętam 😆
-
[B8.5 CPMB] Daily A4 • 2.0 TFSI • ZF8HP • 269 KM • S Line • Quattro • 19” • update na 1. stronie
Ej brązowe wnętrze robi fajną robotę na żywo 😁 zawsze coś innego niż oklepane czarne
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
Jak do auta w twoim opisie to może być
-
Jaki olej do Audi A4 B8 2.0 TFSI CPMB?
Ja tylko Meguin lałem do CPMB i było git. Ravenola jak miałeś mogłeś nie zmieniać bo to dobra oliwa
-
Jaki olej do Audi A4 B8 2.0 TFSI CPMB?
Millers ,meguin, ravenol 5W40
-
Konwersja Audi A5 F5 z USA na EU
Przeciwmgielny podłączasz tak : Pin 6 czarna wtyczka 17 pinowa do Pin 5 wtyczki lewej lampy w klapie. Przeciwmgielny w europie jest tylko z lewej strony i powinien być podłączony tak jak napisałem
-
Konwersja Audi A5 F5 z USA na EU
Kup sobie przewody stąd tam masz też instrukcję gdzie je wpiąć i pod które piny : VAG-INSTALPrzewody uzupełniające tylnych lamp LED USA na LED EU do...Do MHI2Q masz tutaj steonę przetłumacz dobrze postudiuj ale robisz to na własne ryzyko https://www.drive2.ru/b/651860313007718652/
-
[B8.5 CPMB] Daily A4 • 2.0 TFSI • ZF8HP • 269 KM • S Line • Quattro • 19” • update na 1. stronie
Ja bym grilla nie ruszał i zostawił jak jest, co do skrzyni nie wiem ale u mnie tiptronic nie trzyma niskich obrotów w porównaniu do Stronic w A5
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
A tak wtrącę się , a w A3 8Y da radę odblokować AA/CP ? Tam jest subskrybcja za 500€ bodajże dla mnie to jest absurd cenowy .
-
Audi A5 F5
Ile teraz tak z ciekawości ten nowy czynnik ?
-
Zmiana wersji MIBH2 z USA na EU w Audi A4 B9
Na tym etapie wszystko łatwo ziomek mówił na yt że 15 min to trwa a to trwało może z 3 minuty . Tu jest fajnie napisane "jeżeli za to zapłaciłeś, zostałeś oszukany" 😆. No cóż niektórzy sprzedają te skrypty za kupe siana. W przyszłm tyg. Wezmę się za ten soft już mam pobrany , ale jak sie coś wykrzaczy to lipa a potrzebuję AA i spotify na wtorek 😆
-
Zmiana wersji MIBH2 z USA na EU w Audi A4 B9
Czyli w User defined jak mam B&O zaznaczyć na N : AMP_BAO [N] ?
-
Zmiana wersji MIBH2 z USA na EU w Audi A4 B9
A taka karta SD @Muskel1 może być ? W sklepie szukałem 32GB ale ciężko . Wiem że 64GB trzeba formatować na fat32 programem bi windows nie pozwala na takie rzeczy
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
no ładnie tak ruda szalała ale grunt że ogarnięte 🫡
-
A5 F5 US car for 30th birthday Prestige 2.0T Quatrro by Marky2552
ano zawsze trzeba zrobić po swojemu 😁