A4b6quattro

1,087 profile views
  1. A4b6quattro

a4b6quattro

2. Cześć, masz może na sprzedasz czujnik zajętości ,tylnej kanapy?
  3. Panowie jaki jest numer tej kostki czteropinowej ,co idzie z modułu do licznika?
  4. Miałem wahlera, trzy lata i widzisz jak wygląda,cieknie zewsząd więc go zaslepiłem.
  5. Ja u siebie zaślepiłem, to już drugi Egr co wymieniłem,teraz mam spokój,przynajmniej nie cieknie
  6. Siemka, w którym miejscu znajduje się ten czujnik wysokiego ciśnienia? muszę zobaczyć jakie ma numery ,bo mi padł
  7. Pozdrowienia dla kierownika zA4b5 sedan zielony metalik widziana na kaszubach w Mirachowie na blachach CWA''''
  8. Widziana dziś b6 sedan niebieska na klubowych rankach GA'''AR na ul. Polskiej przy porcie,pozdrowienia dla kieriwnika
  9. Pozdrowionka dla kierownika w srebrnej b6 sedan na blachach GA'''4R na klubowych ramkach,mijałem ciebie za Karwinami w kierunku Chwaszczyna
  10. Będzie głosniej pewnie, same końcówki nic nie zmienią Nie do końca rozumiem "oryginalny podwójny wydech" - w B6 z 1.9 tdi był pełny zderzak i 2 zagięte rurki w dół, których nie widać. Jeżeli masz inaczej to ktoś coś kombinował już przy tym Podwójny wydech w 1.9 tdi to raczej jest tylko w Quattro kolego:)
  11. Panowie jaka jest średnica montażowa do wydechu z 3.0 ASN bo u mnie taki wydech siedzi teraz, a planuje ultery założyć.
  12. Witam mam pytanie, szwagier zamówił olej do AWX, Motul SAE 5W40 specific o normie 505.01-502.00, będzie on ok,czy tylko musi być norma 505.01?
  13. Mam teraz zawieszenie Eibach sportline, plus amorki Eibacha przód,i tył amorki 1be ogólnie minus 50/45,ale tył zamieniam na sprężyny z gwintu z regulacją, abym mógł sobie tył regulować. Felgi dziś dotarły tylko tak luknołem, ale napisu audi to nie zauważyłem.