Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wojak17

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No i po roku niestety po roku błąd z odliczaniem adblue powrócił. Kod błędu skasowałem i nie powraca a odliczanie dalej leci. Rok temu został zaktualizowany sterownik i to pomogło ale teraz dalej to samo. Jakieś podpowiedzi co to może być? Log-WAUZZZ8K7FA125066-235900km-08,06.txt
  2. Cofnięcie softu nie jest takie proste. Zdaje sobie sprawę tylko czy po takim zabiegu ten błąd nie powróci?
  3. Ja dzwoniłem do paru tunerów w Gdańsku i każdy mówił że nie da rady tego zrobić i chcieli wykodować całkiem adblue i dlatego uznałem że tylko aso. A tak swoją drogą po tej aktualizacji dpf zaczął mi się wypalać co 400km a przed tak z 600. A powiedz Muskel1 czy wgrywając soft przed dieselgate ten błąd powróci?
  4. Tylko aso, ogólnie to nie chcieli się umówić na samą aktualizację bez diagnostyki, ale w końcu w 3 czy 4 aso się udało i zrobili bez diagnostyki
  5. A porównaj sobie wartość w bloku IDE 08132 do tych co ja miałem. A próbowałeś tej procedury podczas jazdy, bo z tego co pamiętam to ktoś gdzieś pisał że to mu pomogło
  6. U mnie było słychać normalne cykanie wtrysku ale nie patrzyłem czy leci z niego bo zrobiłem sprawdzanie dawkowania adblue vcds-em i wyszło że ok. Sprawdziłem tylko czy nalotu na nim nie było ale był czysty
  7. Miałem ten sam błąd co ty i u mnie skończyło się na aktualizacji sterownika silnika w aso. Zerknij sobie tutaj w temat który założyłem https://a4-klub.pl/topic/504223-komunikat-awaria-adblue-w-audi-a4-b8-20-tdi/
  8. Ten gość od którego brałem aktualnie nic nie sprzedaje ale tu masz przykład oferty allegro.pl ALLEGRO.PL Tylko pamiętaj że jak masz 3G Basic to musisz wziąć 3G Basic, jak 3G+ to 3G+ itd.
  9. Ja polskie menu brałem z alledrogo i wgrywałem sam, ale gość od którego to brałem daje kontakt telefoniczny i tłumaczy krok po kroku. Tylko trzeba się liczyć z tym że jak coś zrobisz nie tak to można uwalić jednostkę mmi
  10. Dzięki bardzo
  11. Witam. Podpowie ktoś jaki olej do skrzyni 2.0tdi 150km vin WAUZZZ8K7FA125066
  12. Dzięki za pomoc, błąd naprawiony. Aktualizacja sterownika załatwiła sprawę i komunikat zgasł
  13. A skąd mogę to ściągnąć?
  14. Dobrze czytam tą 15 w bloku IDE 08132 i to jest to : TPI 2040064/15 Błąd oprogramowania Jednostka sterująca silnika Dotyczy A4, A5, Q5, A6 W razie potrzeby zaktualizuj oprogramowanie. I muszę zaktualizować sterownik czy się mylę?
  15. Czyli układ oczyszczania spalin jest sprawny tak? A jest jeszcze jakiś sposób na pozbycie się tego komunikatu o awarii z licznika?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.