-
Komunikat: Awaria Adblue w Audi A4 B8 2.0 TDI
No i po roku niestety po roku błąd z odliczaniem adblue powrócił. Kod błędu skasowałem i nie powraca a odliczanie dalej leci. Rok temu został zaktualizowany sterownik i to pomogło ale teraz dalej to samo. Jakieś podpowiedzi co to może być? Log-WAUZZZ8K7FA125066-235900km-08,06.txt
-
Adblue - Błąd P204F 00, a na FIS odliczanie 1000km w Audi A4 B8 2.0 TDI
Cofnięcie softu nie jest takie proste. Zdaje sobie sprawę tylko czy po takim zabiegu ten błąd nie powróci?
-
Adblue - Błąd P204F 00, a na FIS odliczanie 1000km w Audi A4 B8 2.0 TDI
Ja dzwoniłem do paru tunerów w Gdańsku i każdy mówił że nie da rady tego zrobić i chcieli wykodować całkiem adblue i dlatego uznałem że tylko aso. A tak swoją drogą po tej aktualizacji dpf zaczął mi się wypalać co 400km a przed tak z 600. A powiedz Muskel1 czy wgrywając soft przed dieselgate ten błąd powróci?
-
Adblue - Błąd P204F 00, a na FIS odliczanie 1000km w Audi A4 B8 2.0 TDI
Tylko aso, ogólnie to nie chcieli się umówić na samą aktualizację bez diagnostyki, ale w końcu w 3 czy 4 aso się udało i zrobili bez diagnostyki
-
Adblue - Błąd P204F 00, a na FIS odliczanie 1000km w Audi A4 B8 2.0 TDI
A porównaj sobie wartość w bloku IDE 08132 do tych co ja miałem. A próbowałeś tej procedury podczas jazdy, bo z tego co pamiętam to ktoś gdzieś pisał że to mu pomogło
-
Adblue - Błąd P204F 00, a na FIS odliczanie 1000km w Audi A4 B8 2.0 TDI
U mnie było słychać normalne cykanie wtrysku ale nie patrzyłem czy leci z niego bo zrobiłem sprawdzanie dawkowania adblue vcds-em i wyszło że ok. Sprawdziłem tylko czy nalotu na nim nie było ale był czysty
-
Adblue - Błąd P204F 00, a na FIS odliczanie 1000km w Audi A4 B8 2.0 TDI
Miałem ten sam błąd co ty i u mnie skończyło się na aktualizacji sterownika silnika w aso. Zerknij sobie tutaj w temat który założyłem https://a4-klub.pl/topic/504223-komunikat-awaria-adblue-w-audi-a4-b8-20-tdi/
-
Wojak17 obserwuje zawartość Adblue - Błąd P204F 00, a na FIS odliczanie 1000km w Audi A4 B8 2.0 TDI
-
Aktualizacja map, polskie menu;
Ten gość od którego brałem aktualnie nic nie sprzedaje ale tu masz przykład oferty allegro.pl ALLEGRO.PL Tylko pamiętaj że jak masz 3G Basic to musisz wziąć 3G Basic, jak 3G+ to 3G+ itd.
-
Aktualizacja map, polskie menu;
Ja polskie menu brałem z alledrogo i wgrywałem sam, ale gość od którego to brałem daje kontakt telefoniczny i tłumaczy krok po kroku. Tylko trzeba się liczyć z tym że jak coś zrobisz nie tak to można uwalić jednostkę mmi
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Dzięki bardzo
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Witam. Podpowie ktoś jaki olej do skrzyni 2.0tdi 150km vin WAUZZZ8K7FA125066
-
Komunikat: Awaria Adblue w Audi A4 B8 2.0 TDI
Dzięki za pomoc, błąd naprawiony. Aktualizacja sterownika załatwiła sprawę i komunikat zgasł
-
Komunikat: Awaria Adblue w Audi A4 B8 2.0 TDI
A skąd mogę to ściągnąć?
-
Komunikat: Awaria Adblue w Audi A4 B8 2.0 TDI
Dobrze czytam tą 15 w bloku IDE 08132 i to jest to : TPI 2040064/15 Błąd oprogramowania Jednostka sterująca silnika Dotyczy A4, A5, Q5, A6 W razie potrzeby zaktualizuj oprogramowanie. I muszę zaktualizować sterownik czy się mylę?
-
Komunikat: Awaria Adblue w Audi A4 B8 2.0 TDI
Czyli układ oczyszczania spalin jest sprawny tak? A jest jeszcze jakiś sposób na pozbycie się tego komunikatu o awarii z licznika?
Wojak17
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta