-
Przeróbka lamp
Witaj wydaje mi sie że na 99% będą niestety czerwone kierunki ale na 1% zawsze może byc jakiś wyjątek
-
skyhunterA4B9 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Przeróbka lamp
Witam niestety nie spotkałem się nigdy z podobną sytuacją Co do diod raczej to nie problem w diodach raczej szukał bym problemu w odpowiednim obciążeniu prądowym na tych diodach prawdopodobnie za mały jest pobierany prą sta bład przepalonej żarówko Jeżeli robisz to sam to na linii tych świateł bym wstawił potencjometr i spróbował dociążyć układ aż problem zniknie potem wstawić taki rezystor równolegle do masy i po problemie
-
skyhunterA4B9 obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Przeróbka lamp , Zmiana wersji MIBH2 z USA na EU w Audi A4 B9 i 1 inny
-
Przeróbka lamp
Cenne uwagi dzięki za obszerne wyjaśnienia. Dzięki Tobie udało mi się samodzielnie to zrobić bez większych strat Zaopatrzyłem się w odpowiednie diody dremelka i odpowiednie kleje Wszystko działa jak należy W ramach wdzięczności bardzo chętnie pomogę komuś innemu kto chce w ten sposób przerobić lampy posiadam odpowiednie wyposażenie Hot Air itp
-
Zmiana wersji MIBH2 z USA na EU w Audi A4 B9
Ok moja weersja to także usa jak na razie udalo mi się wgrać MIB i mam zielone menu teraz zastaanawiam sie co powinienem zrobic dalej
-
Zmiana wersji MIBH2 z USA na EU w Audi A4 B9
Bardzo dziękuje postaram sie to ogarnąć
-
Zmiana wersji MIBH2 z USA na EU w Audi A4 B9
Ok więc zapraszam do wspolpracy
-
Zmiana wersji MIBH2 z USA na EU w Audi A4 B9
No fajnie to zabrzmiało wiec od czego moge i jak zacząć podpowiesz gdzie co i jak ??
-
Zmiana wersji MIBH2 z USA na EU w Audi A4 B9
-
Kodowanie lamp tylnych w Audi A4 B9 z USA na EU
Witam i proszę o ogrzanie tematu kodowania lampy tylne USA A4B9 2017 sedan ( diody już wymienione na pomarańczowe) Posiadam tylko VCDS Forumowicze wspominali o wsadach do modułu co steruje tymi światłami .zdc na EU BCM prosze o info skąd to brać czym wgrać ? Następny temat to mapy europa sa za free ale trzeba mieć kod regionu FEC SWAP są na ten temat filmy ale jakoś nie do końca kumam jak to pobrać w jakim formacie i skąd Dziękuje za wyrozumiałość dla początkującego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dziękuje za miłe przyjęcie do grupy Tematy jakie mnie interesują to odbudowa mojej A4B9 2.0 TFSi 252 wersja USA Chce z pomocą grupy samodzielnie odbudować i przekonwertować na Europę Wiele już wiem z tego forum i mam nadzieję dowiedzieć się wiele więcej Myślę że bardziej doświadczeni koledzy podzielą się cenną wiedzą i zapobiegną popełniania błędów nowicjuszaTematy które chce poruszyć to Dostosowanie Auta na rynek europejski czyli Spolszczenie MMi MIBH2 Przeróbka świateł na Europę Lampy tył Nawigacja itp Mam nadziję że zdobyte w ten sposób doświadczenie będę mógł przekazywać innym uczestikom tego forum Pozdrawiam wszystkich odwiedzających Marek Legionowo Poniżej wstawiem zdjęcie mojej nowej zabawki