Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Dziękuje ? Zawieszenie ori sline - 1BE (czyli nie standard 1BA)
  2. Właśnie dopiero na wiosnę bo trzeba zderzak ściągać - i ciekawe czy dobrze się to oklej i siądzie folia .
  3. Trzy szybkie fotki po weekendowym umyciu ?
  4. Zaślepki kielichów kupione i zamontowane oprócz jedno mocowanie gumowe osłony silnika bo brakowało a musi być komplet żebym spał spokojnie ? swoja drogą zupełnie nie rozumiem dlaczego nie ma tych zaślepek odrazu w audi tylko jakiś badziewny plastik przez który leci pełno piasku ? W między czasie wpadł przegląd w Aso przy 60k km i wymieniłem klocki przygód i tył na ATE.
  5. Dobry efekt - obniżałeś samymi springami ? Bez amorów ? Jeśli tak nie masz efektu piłeczki pingpongowej,? na wybojach wtedy jednak praca całego zwieszenia jest inna.. Wiem bo w b8 założyłem same springi H&R , fajnie siadło ale na wybojach jednak inczaej się prowadziło.
  6. trochę zabawy było , jeszcze raz THX
  7. Najładniejsza A5 B8 w Polsce (potem moja była A5 B8 7 lat starsza) , kolor audi konkretny wart dopłaty , zaciski już gdzieś pisałem... siadły idealnie wraz z kolorem (choć nie lubię czerwonych, białych, niebieskich itd.)
  8. Pamietam bo mam foty ściągnięte na kompa
  9. Ok , obyczaje ale wiem jedno ze Twoje b6 było najlepsze jakie widziałem .
  10. 42k w A5 B8 ? Szok to który to rok 2016?
  11. Ja pr…. pogięło ich ….
  12. Kurde musi być twardo , u mnie już było na 20… zacisk sztosik kolorek ? Pisałem o Aso wcześniej , nie orientujesz się ?
  13. Ależ spas / ideolo , lepiej niż w mojej starej ?
  14. Tak Właśnie wybieram się do Aso na przegląd przy 60k , na ile i jakie koszty się mniej więcej nastawić ? Filtry wszystkie , olej, płyn hamulcowy …
  15. A dzięki niestety nie mam jak ich zważyć ...
  16. Żaden problem continetal sport contact :
  17. Haha dobre , skoro 3 osoba to mega zbieg okoliczności.
  18. Continentale takie jak montują w Aso
  19. Właśnie tez tego nie kumam i to paradoks dla mnie … chyba węższych tam nie wsadzę ;/
  20. Dzięki ale na żywo jest lepiej :
  21. Dzięki , Takie wyszły z fabryki ,nie są to pełne ledy ani matrixy ( jeszcze ...hehe)
  22. Na koniec napiszę że w zestawie klocków na tył ate nie było czujnika, ale czujnik zużycia z b8 zamówiłem i podszedł bez problemu , właśnie dziś go dołożyłem P&P
  23. A bo mój ajPhone przekłamuje .... dzięki wielkie ,ale lista modów jest nieskończona, daleka droga tak jak w tej wcześniejszej gdzie była zwykłym przedliftem
  24. Przesiadka z A5 B8 sportback 2009 - white ibis oto takiego troszkę pomodzonego : Mogę pokazać nowy nabytek : 2.0 tdi , 2018, przebieg 60k km, na przedłużonej gwarancji jeszcze 2 lata , pełny s-line wew/zew, 190 ps, maunal, pakiet ambiente , i parę innych bajerów : Tutaj już na setupie zimowym : I pewne modyfikacje czas zacząć : Zderzak s-line po lifcie (2020) i modyfikacja wydechu (nawet nie pisze jak ciężko było dostać tajle i info na temat zmiany) :
  25. Wymienione , w sterownik wchodziłem 03, a 53 się nie łączył .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.